Originální díly PARTSDEPOT

Téma: Černá Hora 18-296
 
9.6.2019 v 13:49
Hoj, nějaký čas plánuji navštívit Montenegro .. Trasa je mimo dálnice ( pouze asfalt ) Rakousko - Slovinsko - Chorvatsko - Bosna - Černá Hora, popřípadě mrknout do Albánie.. S tím, že plán je: kam se dojede, tam se dojede.. Spaní dle počasí - kempy nebo booking v průběhu každého dne.. V Černé Hoře určitě nějaký penzion alespoň na 3 dny a nějaká ta válečka u vody a místní kultura :) tempo na pohodu s kuframa lehce přes kilo.. Zastávky na focení a tak.. Poptávám tak jednu cestovní mašinu k sobě.. nebo kdo bude v tom termínu někde po cestě, dejte vědět a můžem dát pivko a pokec ;)..

Pro představu, hrubá mapa

https://goo.gl/maps/HRFLZ2nxGNKzECti9
https://goo.gl/maps/MhHu4jrEfeBCUqF97
https://goo.gl/maps/CxaLVLTE8icMW9rf8
https://goo.gl/maps/xdAJ9Mj3BX2mMizDA
https://goo.gl/maps/GnU8S27i5ZHPNJPSA
https://goo.gl/maps/cjwajUzohMYnWL2R8

a domů dle domluvy..


1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Černá Hora 18-296

13.6.2019 v 12:32 | Nahoru | #1
pese> pěkné, o dváce jsem uvažoval taky, ale moje CBF má rychlost do 90, do kopců sotva 60, takže na ní jezdím jen sám, protože skupiny bych zdržoval. Proto raději sedám na 95 koní, abych se stihl někam rychleji dostat.

Jsme 3 moto (a vyrážíme jak jsem psal výše), ale současný plán je trošku jiný: sobota ráno start a překonat paprikové motopeklo se zastávkami jen na tankování, protože po předchozích zkušenost s Maďarskem tam nehodláme ztrácet drahocený čas a první noc budeme hledat postele až podle toho, kam nejjižněji ze severní části Srbska se nám první den podaří dojet. Alternativou tranzitu a první noci je Chorvatsko, ev. Slovinsko. Ale cílové destinace jsou převážně hornaté části Srbska, Bosny a Montenegra. Na Albánii asi nebude tentokrát čas, protože bych se rád více věnoval jihozápadu Srbska trochu více, než loni. Ladit trasy budeme dle aktálního počasí a nálady, méně měst, více hor, serpentin, přírody a výhledů

S kolegou Xfanthom jsme ve spojení, snad se tam někde potkáme a můžeme část pojezdit společně.

(reakce na) Černá Hora 18-296

13.6.2019 v 15:17 | Nahoru | #2
PavelGT> Snad jen drobná poznámka, tedy typ na kemp v severním Srbsku (pokud pojedete do kempu). Rád jezdím do kempu v Somboru. Jeden je ve městě - ten je většinou zavřený (Bike Camp), mám na mysli SoSul Camping na jižním okraji Somboru. Jo a na večeři je nejlepší nedaleká(deset minut pěšky) restaurace Slon.

Jihozápadní Srbsko je hezké a překvapivě hornaté - dobrá volba .
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.

TOPlist