paolo_novy Přidat reklamu

Téma: Pneu heindenau k55 - tlak
Zdravím kolegové chtěl bych se zeptat na kolik hustíte pneu, já mám na simsonu heindenau k55, na plášti je psáno 2,8atm. nafoukal jsem na 3atm. Je lepší méně nebo více? Jde mi o to aby to dobrě drželo ale zároveň nemělo příliš velký odpor.

Děkuji za odpověď

Pneu heindenau k55 - tlak

29.3.2019 v 21:55 | Nahoru | #1
Předek bych dal 1,8, zadek 2,5.

Pneu heindenau k55 - tlak

30.3.2019 v 09:34 | Nahoru | #2
Na pneu je psáno maximum, ty máš hustit podle doporučení výrobce motorky

Pneu heindenau k55 - tlak

30.3.2019 v 18:48 | Nahoru | #3
Člověče, možná si vzpomínám, že na Simálu byl předek 1,25.

Pneu heindenau k55 - tlak

31.3.2019 v 10:46 | Nahoru | #4
Ja simala foukam na 3atm,pac sem trosku tezsi a chci co nejmensi valivej odpor.

Jednadvacitku foukam predek na 2 atm pac je ta predni vidlice takova jaka je,tak aby nedostavala takovy štosy.
A zadek 2.5-3
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.
Související témata
Téma Autor Odp. Posl. příspěvek
Jede na babettu dát vidlice simson Simson S 51 Enduro, Babetta 210, Simson S 51 Elektronik Pitin 15 7.2.2026 v 20:37 Pitin
Simson S51 Enduro – problém se star... Simson S 51 Enduro tomaka 6 2.1.2026 v 14:18 Frantacz
Simson S51 Enduro – problém se star... Simson S 51 Enduro tomaka 0 29.12.2025 v 23:44 tomaka
Nejdou světla ???? Simson S 51 Enduro Tylda 12 7.12.2025 v 18:07 hruso25
USB nabíječka Simson 6V Simson S 51 Enduro Lord_Simsonátor 17 17.6.2025 v 16:48 kratkej01


TOPlist