Koupil jsem si helmu nitro která mi perfektně padla,nicméně neskutečně mě irituje ten nápis nitro na čele. Zkoušel to někdo odstranit a jak na to? Přijde mi že to není nálepka ale nějaký tisk. Nerad bych helmu postával. Navíc je to černý mat a nechci zničit povrchovou úpravu nějakým agresivním ředitelem.
Jak děláte helmu vy ? Díky za tipy.
1 reakcí na tento příspěvek Odstranění potisku na helmě
Je to otázka jak moc ti to tam vadí, mě to sralo hodně tak jsem to řešil :) Jinak ředidlo ti ten potisk nenaruší, ale případné stříknutí sprejem jo tak to jde vrátit do původního stavu kdyžtak.
1 reakcí na tento příspěvek Odstranění potisku na helmě
Inak tiež sa prikláňam k strieknutiu prilby lakom, menej škôd, práce a efekt krajší.
Mne prilba vyhovuje, nápis som prekryl reflexkou, ale nie preto, aby som ho zakryl, ale aby ma bolo vidieť.
| Téma | Autor | Odp. | Posl. příspěvek |
|---|---|---|---|
| laděný výfuk DPM race Honda CB 600F Hornet | Spuna | 9 | 1.6.2026 v 18:29 perlicka.honza |
| Zkušenosti s Moteacom Honda CB 600F Hornet | Dzindra23 | 11 | 22.5.2026 v 12:18 1705ol |
| Řetězová sada Hornet 600 Honda CB 600F Hornet | Kubos. | 14 | 27.4.2026 v 09:14 laky158 |
| Únik chladící kapaliny Honda CB 600F Hornet | HornetTo | 1 | 16.3.2026 v 23:17 Jot |
| Honda Hornet CB 600F vs CF moto 650NK [1, 2, 3] Honda CB 600F Hornet | David1990 | 66 | 3.3.2026 v 22:10 jdu900fire_blejt |