Téma: Odstranění potisku na helmě
26.8.2018 v 17:51
Ahoj. Mám takový stupidní dotaz.
Koupil jsem si helmu nitro která mi perfektně padla,nicméně neskutečně mě irituje ten nápis nitro na čele. Zkoušel to někdo odstranit a jak na to? Přijde mi že to není nálepka ale nějaký tisk. Nerad bych helmu postával. Navíc je to černý mat a nechci zničit povrchovou úpravu nějakým agresivním ředitelem.
Jak děláte helmu vy ? Díky za tipy.

Odstranění potisku na helmě

26.8.2018 v 18:24 | Nahoru | #1
Já si koupim helmu jaká se mi líbí a pak z ní nemusim nic drhnout. Zřejmě to bude tamponový tisk. Zkusil bych to smirkem nebo flexou.

Odstranění potisku na helmě

26.8.2018 v 18:28 | Nahoru | #2
Tak si vystrihni nejakú nálepku adidas a nalep si tam. Alebo rovno tvoje štartovacie číslo /máš?/.

1 reakcí na tento příspěvek Odstranění potisku na helmě

26.8.2018 v 18:37 | Nahoru | #3
Řešil jsem stejný problém, helma pěkná, ale ostřesné logo.... Nálepka to není, je to přímo ten potisk jak celá helma, rozleptat by to něčím šlo, ale sundal by jsi i ten černý mat. Já to stříkl černým matným sprejem a je to dobré, samozřejmě z blízka jde poznat že to je stříknuté, ale jinak je to ok.
Je to otázka jak moc ti to tam vadí, mě to sralo hodně tak jsem to řešil :) Jinak ředidlo ti ten potisk nenaruší, ale případné stříknutí sprejem jo tak to jde vrátit do původního stavu kdyžtak.

Odstranění potisku na helmě

26.8.2018 v 18:55 | Nahoru | #4
ono je taky možný že to bude pod lakem,nejlehčí to bude stříknout

Odstranění potisku na helmě

26.8.2018 v 19:40 | Nahoru | #5
Ti muzu poslat samolepky shoei

Odstranění potisku na helmě

26.8.2018 v 20:28 | Nahoru | #6
Ja si dal na čelo reflexní trojúhelník od pojišťováka (4asist)
Logo to zakrylo dobře, barevně to taky ladí a bonus, že v případě nehody na něj mám telefonní číslo

1 reakcí na tento příspěvek Odstranění potisku na helmě

27.8.2018 v 10:03 | Nahoru | #7
Yukish si si nalepil číslo poisťováka na čelo?


Inak tiež sa prikláňam k strieknutiu prilby lakom, menej škôd, práce a efekt krajší.

Mne prilba vyhovuje, nápis som prekryl reflexkou, ale nie preto, aby som ho zakryl, ale aby ma bolo vidieť.

Odstranění potisku na helmě

27.8.2018 v 10:15 | Nahoru | #8
Já měl kliku, měl jsem plastickou nálepku, která šla krásně dolů....místo ní jsem nelepil nic, snažím se stát neviditelným; větší jistota, že přežiju, než když na sobě budu mít miliardu blikátek, odrazek, reflexních prvků...(kdo tě nechce vidět, ten tě neuvidí, kdo tě vidí, tak ti chce uhnout - fakt nevím, co je horší)

(reakce na) Odstranění potisku na helmě

27.8.2018 v 21:50 | Nahoru | #9
Distributor> no prave uvazuju o tom samem. Jen mam obavy aby to nebylo moc videt a ja pak nestrikal cely kokos :D coz bude asi stejne nejlepsi...

(reakce na) Odstranění potisku na helmě

27.8.2018 v 21:52 | Nahoru | #10
jawakain> mas nejakou fotku ? Treba me to inspiruje :D
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.
Související témata
Téma Autor Odp. Posl. příspěvek
laděný výfuk DPM race Honda CB 600F Hornet Spuna 9 1.6.2026 v 18:29 perlicka.honza
Zkušenosti s Moteacom Honda CB 600F Hornet Dzindra23 11 22.5.2026 v 12:18 1705ol
Řetězová sada Hornet 600 Honda CB 600F Hornet Kubos. 14 27.4.2026 v 09:14 laky158
Únik chladící kapaliny Honda CB 600F Hornet HornetTo 1 16.3.2026 v 23:17 Jot
Honda Hornet CB 600F vs CF moto 650NK [1, 2, 3] Honda CB 600F Hornet David1990 66 3.3.2026 v 22:10 jdu900fire_blejt


TOPlist