bonmoto_srotovne

Téma: Rumunsko 14 června - 24 června 2018
 
4.1.2018 v 07:16
Zdar pánové a dámy, v uvedený termín plánujeme kochací dovolenou po krásách Rumunska. Jsme zatím čtyři nadšenci předdůchodového věku, vyježdění, vybouření motorkáři , kteří plánují dovolenou na dvou kolech bez tendence za každou cenu hltat km. Další si na mašině již takovou trasu netroufne, tak pojede jako doprovod autem. Jeho účast je ve hvězdách.
Jedná se o 3000 km na jedenáct dnů , kdy rovinky přes maďary se pokusíme za jeden den a hory dle nálady. Plán je takový, kolem Balatonu do Banátu, přes transalpinu nahoru, Fagaraš ze severu dolů. Dále směrem přes Ďábelskou soutěsku kolem UK hranic přes spodek slovenska domů. Ubytování v penzionech( řešeno na místě), to samé i s jídlem dle volby každého soudruha. Záložní minikuchyň berem sebou.
Cesty voleny po asfaltu a méně frekventovaných okrskách. Počet mašin dle zájmu, co budou ctít náš plán. Předpokládaný náklady do 10000 Kč.

Naposledy editováno 16.04.2018 10:49:22

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Rumunsko 14 června - 24 června 2018

4.3.2018 v 22:28 | Nahoru | #1
yofi13> snazim se to stlacit na 8 dni... a moc se mi nedari...

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Rumunsko 14 června - 24 června 2018

4.3.2018 v 22:57 | Nahoru | #2
MedWed> Da sa to . No potom to je len nahananie kilometrov... vynechat sa dá vselico ... Sovata a Pride je super . Keby som znova planoval, Sapantu by som vynechal... Je to cintorin kde sa plati vstupne a je to po rumunsky. No maramures je krasny... V meste Dej je paradne slane kupalisko. Domaci motorkari nam to ukazali. Ale je to na tebe. Ja som sa snazil nieco vidiet aj s Unescom chranenych pamiatok... Calnic bol paradny. Poliaci a Nemci to poznaju... Ja a moji kamarati z Ciech sme tam boli ako atrakcia . Je pravda ze sme sa prezliekali do pohoody priamo pred vstupom... a nevynechat Hunedoara...Corvinov Kastiel kde bol vazneny Vlad Tepes. Bran je len prehnana atrakcia . Million ludi a nic. No hrad Vlada Tepesa na ceste transfagaras a jeho 1500 schodov je vyzva na pokorenie romanie Kde je tabulka : pozor medvede ..vita turistov . BrumlaRT prepac ze som sa ti vtrel do tvojho bloku... Krasny vecer vsetkym co milujete motoradovanky.
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.


TOPlist