bbg_listopad_2
paolo_novy Přidat reklamu

Téma: Něco v okolí na zapůjčení?
 
28.4.2017 v 08:38
Ahoj ve spolek,
měl bych dotaz na místní (Valašsko, Zlínsko, UH...) jestli neví o někom ochotném, kdo má doma trialku a za nějaký peníz by ji půjčil třeba na víkend či týden?
O co mi jde? Kamarád (bratránek od mojí) bude mít 40let a vymýšlím nějaký originální dárek. Oba dva jsme motorkáři, on má Stroma. Nikdy neměl ani šlapačku ani enduro, ale o tom, že něco na hraní, učení a protáhnutí po práci pořídíme se bavíme víc jak rok. Tudíž s půjčenou motorkou by nebylo nijak extrémně zacházeno, rozhodně žádné skoky nebo jiné vyšší dovednosti. Spíše jen tak na vyzkoušení, co to trial je, poježdění na zahradě, rovnováha... protože stejně nic neumíme. Jak píšu, jde spíše o to si trialku vůbec vyzkoušet a ošahat.
Pokud by byly k dispozici dvě trialky, velké plus pro mě )

Tak co, nevíte o někom? Nebo nebyli byste ochotní půjčit vy, co trialku máte doma? Nejsme žádní závodníci, 30 a 40let, děti doma... jde jen o zkoušku a splnění snu (a když nás to chytne tak nás to konečně dokope něco pořídit )

Díky.

1 reakcí na tento příspěvek Něco v okolí na zapůjčení?

28.4.2017 v 18:43 | Nahoru | #1
Děda má v garáži pionýra bez papírů. Kdybys mu ho zprovoznil (nové náplně, asi duše, vyčistit karbec, zrepasoval vidlici), tak ti ho za pár stovek na den půjčí. Když tak napiš SZ a dám kontakt
Edit: Triálové je to dost... Co jsem se s tím kdysi s kámošem na haldě najezdil... To byly časy

Naposledy editováno 28.04.2017 18:46:38

(reakce na) Něco v okolí na zapůjčení?

28.4.2017 v 18:53 | Nahoru | #2

Lifer píše: Děda má v garáži pionýra bez papírů. Kdybys mu ho zprovoznil (nové náplně, asi duše, vyčistit karbec, zrepasoval vidlici), tak ti ho za pár stovek na den půjčí. Když tak napiš SZ a dám kontakt
Edit: Triálové je to dost... Co jsem se s tím kdysi s kámošem na haldě najezdil... To byly časy


Ježiš šmarjá Kurńa ty časy, nejkrásnější
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.

TOPlist