paolo_novy Přidat reklamu

Téma: Těrlický okruh u Havířova - zlatý kahanec
 
21.2.2008 v 08:16
V kalendáři silničních motocyklových závodů jsem našel u termínu 23.- 24.srpna dříve tolik populární Těrlický kruh u Havířova. Jedná se o závod Klasiků, jízdu pravidelnosti nebo dokonce o mezinárodní závod O Zlatý kahanec rychlých motocyklů? Pro staré motocykly tento nejdelší a nejrychlejší přírodní závodní okruh moc vhodný asi nebude a pokud se zakládá na pravdě, že tajemníka závodu dělá opět duchovní otec Zlatého kahance pan Miroslav Lindner, jehož zásluhou se na Těrlickém okruhu začaly jezdit mezinárodní závody vždy s vynikající zahraniční účastí, pak bych se přikláněl k variantě rychlých závodů. A tomu nasvědčuje i tradiční termín po brněnské Velké ceně. Pokud máte někdo bližší informace o tomto závodu, budu rád (a myslím, že i spousta fandů rychlých motorek) za každé upřesnění.

1 reakcí na tento příspěvek Těrlický okruh u Havířova - zlatý kahanec

24.2.2008 v 22:12 | Nahoru | #1
Přesně za půl roku to bude mít Těrlický okruh už za sebou. Nechcete někdo zasvěcený pustit nějakou informaci k němu? Třeba Martin Mojžíšek, který inicioval jeho obnovení? Nedávno jsem jel přes okruh a nestačil jsem se divit, kolik práce pořadatelé na něm už provedli. Na Vašem webu jsem našel program, kde je uvedeno 8 tříd, včetně sajdkár. To by znamenalo závodit od rána do večera. A pojede se taky o mistrovské body?

(reakce na) Těrlický okruh u Havířova - zlatý kahanec

27.2.2008 v 22:03 | Nahoru | #2
janosdrapal> Pojedeme maximálně 6 závodů, aby se to dalo v průběhu neděle v klidu stihnout a k tomu nás navíc čeká po 17 leté přestávce slavnostní obnovení tradice mezinárodních motocyklových závodů na Těrlickém okruhu. O mistrovské body nepojedeme, všechny závody budou tedy volné a už od počátku příprav letošního ročníku jsme se zaměřili na zahraniční jezdce, ostatně tak jak tomu bylo v minulosti vždy zvykem, a na sajdkáry, které si zde odbudou svou premiéru, když jim to v minulosti několikrát nevyšlo. A když premiéra, tak s plnou parádou a plným startovním roštem. Kromě sajdkár představíme i závod Klasiků, závod volných třích a Supermona.
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.

TOPlist