Téma: Motorkáři by v koloně mohli předjíždět auta zprava, zvažuje policie...
 
23.5.2016 v 09:56
Motorkáři by v koloně mohli předjíždět auta zprava, zvažuje policie
co vy na to doktore?
Policisté chtějí zpřesnit silniční vyhlášku. Požadují, aby v ní bylo jasně řečeno, zda smí řidič na motocyklu projíždět kolonou stojících aut. Mezi návrhy je i to, aby motorky mohly objíždět stojící auta zprava. Tak, jak to platí například ve Francii.....Atd.
Zdroj: http://zpravy.idnes...22_212619_domaci_jkk

Naposledy editováno 23.05.2016 09:58:26

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři by v koloně mohli předjíždět auta zprava, zvažuje ...

24.5.2016 v 11:54 | Nahoru | #1

maco píše: No já nevidím důvod když odbočuju doprava a ještě se vpravo vedle mě postaví debil na motorce abych dával pozor jestli ho náhodou nesejmu,ty asi důvod máš,když tu tak chytračíš.Ty si při odbočování doprava nekontroluješ pravé zrcátko a pravé rameno? Tak to lituji cyklisty ve tvém okolí.
Pokud řidič bliká a má představu o okolí svého auta a motorkář nejede rychle a má představu o svém okolí, není to samozřejmě problém.

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři by v koloně mohli předjíždět auta zprava, zvažuje ...

24.5.2016 v 21:53 | Nahoru | #2

Mr.Dreamer píše: Ty si při odbočování doprava nekontroluješ pravé zrcátko a pravé rameno? Tak to lituji cyklisty ve tvém okolí.
Pokud řidič bliká a má představu o okolí svého auta a motorkář nejede rychle a má představu o svém okolí, není to samozřejmě problém.


A proč lituješ cyklisty? Ještě jsem neviděl cyklistu který by mě předjel zprava a čekal na zelenou,každý to střihne na chodník a jede dál Otázka je,co dělat když odbočuju doprava a vedle mě zprava přijede a zastaví mamrd na motorce jak se mi jednou stalo.Kontrolovat pravé zrcátko nemusím protože ho v něm vidím.No a jaký je další postup podle tebe?
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.


TOPlist