Téma: To se zase fízlové předvedli...
 
27.1.2014 v 02:34
Nevychovaný fracek vběhne pod auto a opicajtka Gabriela Holčáková má tu drzost to komentovat slovy

Sedmadvacetiletý řidič Škody Felicie podle policie zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy podmínkám. V tu chvíli ze zastávky MHD vyjížděl autobus a zpoza něho přebíhal silnici osmiletý chlapec. Řidič nestihl zareagovat a dítě srazil.To by se zas jeden poblil

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) To se zase fízlové předvedli...

23.7.2017 v 12:40 | Nahoru | #1

Číkus píše: splasenytrubky> Fízla v takové situaci utopit.By me jako docela zajimalo komu vsemu davaj dejchnout. To na kanoi daj dejchnout zadakovi nebo obema nebo jako komu.

(reakce na) To se zase fízlové předvedli...

23.7.2017 v 12:48 | Nahoru | #2

gugo píše: By me jako docela zajimalo komu vsemu davaj dejchnout. To na kanoi daj dejchnout zadakovi nebo obema nebo jako komu.


Toto mě zajímá taky. Pokud se opírají o § 16 379/2005, tak kdo provádí činnost a kdo ne? Napadá mě hláška z Cimrmanů- driftujeme. A jak dlouho? No, ještě tak 11 dní. No, to vám teda nezávidím!

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) To se zase fízlové předvedli...

24.7.2017 v 06:45 | Nahoru | #3

gugo píše: By me jako docela zajimalo komu vsemu davaj dejchnout. To na kanoi daj dejchnout zadakovi nebo obema nebo jako komu.Dle informací z toho jejich projektu oběma. Respektive každému, co má pádlo nebo se nějak podílí na plavbě.

Zákon o vnitrozemské plavbě a zákon upravující opatření k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a návykovými látkami stanovuje, že vůdce plavidla ani jiná osoba, která se podílí na obsluze plavidla (veslování, pádlování apod.) nesmí být za plavby pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných či psychotropních látek.E: i když ten původní článek je dost matoucí. V jiných zdrojích měli uvedeno že se jednalo o "vodáky" na nádržích. Protože pochybuji že kdyby měřili na nějaké řece, tak by z 500 nadýchalo pouze 8

Naposledy editováno 24.07.2017 06:50:20
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.

TOPlist