Anketa Křišťálová Lupa 2019: Podpořte nás a hlasujte pro web Motorkáři.cz v kategorii Zájmové weby.


Téma: To se zase fízlové předvedli...
 
27.1.2014 v 02:34
Nevychovaný fracek vběhne pod auto a opicajtka Gabriela Holčáková má tu drzost to komentovat slovy

Sedmadvacetiletý řidič Škody Felicie podle policie zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy podmínkám. V tu chvíli ze zastávky MHD vyjížděl autobus a zpoza něho přebíhal silnici osmiletý chlapec. Řidič nestihl zareagovat a dítě srazil.To by se zas jeden poblil

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) To se zase fízlové předvedli...

23.7.2017 v 12:29 | Nahoru | #1
splasenytrubky> Fízla v takové situaci utopit.

(reakce na) To se zase fízlové předvedli...

23.7.2017 v 12:38 | Nahoru | #2

Číkus píše: splasenytrubky> Fízla v takové situaci utopit.

jedno pozitivum přecijen tyto čůráčí zákony mají- lidi si snad konečně uvědomí, že ti kokoti omezují a zakazují všem bez rozdílu. Když tu a tam přišel nějaký zákaz, tak si většina myslela, že jich se txto stupidyty netýkají.
Když v květnu nabíhal protikuřácký zákon, tak jeden pražský motorkář, někteří ho znáte, pleskal jak pominutej, jak to bude super, až se to zakáže, protože on když chce jít do hospody, neví, proč by měl hledat nekuřáckou? Chce mít nekuřácké všechny. Tehdy jsem se s ním dost hádal, jaká je to pitomost a že i na něho dojde. No a minulý týden na FB nadával, jaká je to kokotina, hlídat alkohol na šlapadle. A ejhle, došlo na něho. Pěkně jsem mu to otřel o rypák. Otázka je, jestli mu to došlo? Ale je tu šance, že se jednou lidi naserou a smetou ty kokoty do Vltavy.

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) To se zase fízlové předvedli...

23.7.2017 v 12:40 | Nahoru | #3

Číkus píše: splasenytrubky> Fízla v takové situaci utopit.By me jako docela zajimalo komu vsemu davaj dejchnout. To na kanoi daj dejchnout zadakovi nebo obema nebo jako komu.
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.

TOPlist