Téma: Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi
Ahoj. Rád bych se tu domlouval s lidma co už jsem na okruhu poznal (nebo třeba poznal nové) kdo kdy a kam pojede, abych věděl s kým se dá, zvlášť v případě zahraničních okruhů utvořit kempovací uskupení, a pokecat v mateřském jazyce.

Takže se tu pokusím držet plán svých akcí, ale pište sem prosím i ostatní kdo kdy kam jedete, zajímavé akce a ceny, nabídky spoludopravy atd. Prostě vše co patří k okruhové sezóně a chcete vyřešit přes net. Vypadl Vám parťák a máte volno v dodávce, potřebujete prodat jízdy protože mašina stávkuje, atd. atd. všechno sem !

TABULKA CASŮ - ZNOVU ZPROVOZNĚNO !
Pokud zapomenete heslo, dá se snadno zresetovat přes webové rozhraní. Pokud zadáte špatně nějaký čas, není problém mi poslat PM, a já Vám to odmáznu z databáze. Pokud potřebujete přidat nějakou trať, taky není problém. Zapisujte, je to potom skvělá reference za pár let. Nad svýma časama z roku 2010 se fakt bavím. A zároveň je fajn si vzpomenout že to tenkrát byla stejná palba jako dnes.

Kdo by neznal, německý server na plánování co kdy kde Gaskrank.tv nebo Racing4Fun .
Kalendar okruhovych dni ve Francii a okoli

Návod jak na zelené peklo aka Nurburgring najdete tady.

Doporučené tlaky v gumách (je třeba vybrat příslušnou gumu/rozměr/směs a pak se dole na stránce ukážou parametry včetně doporučeného tlaku http://www.gp503.de/

Oboard videa co máte, klidně už na Youtube linkujte pres onboard-video.com. Umožníte tím ostatním jednoduše najít a vyhledat video ze závodu který s Vámi třeba jeli, a třeba na Vašich záběreh i jsou.

Krátkodobé cestovní pojišttění na rizikové sporty či úrazové pojištění lze snadno sjednat a zaplatit online.

Odkazy na nastaveni podvozku:
Stev, Ohlins, Racetech

Nějaké čtení anebo zápisky z akcí které se obvzláště vyvedli, nebo naopak
LE-Most 2013 - osmihodinová endurance (c) Ozzy
Misano velikonoční výlet (c) Kamikaze-Ace

užitečné odkazy
Slovenská dálniční známka - nákup online
Maďarská dálniční známka - online nákup. Je potřeba registrace.
Rakouska dalnicni znamka a tunely online.
Slovinská dálniční známka. Bacha že spousta aut a všechny dodávky potřebují kategorii B2.

Termíny kdy někdo někam jede, pokud se chce někdo přidat tak ať ví:
===========================================

Únor 2026
19.-22.2 (čt-ne) Almeria Bikepromotion / Bikes4Life
Účast: Ozzy, Ace, Veverčák

25.-26.2 (st-ct) Andalusia NoLimits
Účast: Ozzy, Ace

Duben 2026

06-07.4 Pannonia Stardesign
Účast: Psena

22.-24.4 Brno Dafit
Účast: Kubik19

23.4 Most volné jízdy
Účast: Ozzy, Ace

Květen
8.-10.5 (pa-ne, volny patek) Pannonka Stardesign
Účast: Ozzy, Ace

27-28.5 (st-ct) Most Bikes4Life
Účast: fireblader_puvodni, Kopyta SBK, Kopyta SSP

Červen

5.-7.6 (pa-ne) Rijeka BOBO Racing
Účast: Ozzy

12-14.6 (pa-ne) Brno WSB Sport
Účast: Ace?

26.-28.6 (pa-so-ne) Slovakiaring Motomonster
Účast: Ozzy, Ondra?

Červenec
20-21.7 (po-ut) Most Bikes4Life
Účast: fireblader_puvodni, Ozzy

Srpen
10-11.8 (po-ut) Brno Bikes4Life
Účast: fireblader_puvodni, Ozzy

Září
25-27.9 (pa-ne) Slovakiaring Bikes4Life
Účast: Ozzy


Naposledy editováno 10.06.2026 19:25:35
Anketa: Překoná někdo all time rekord v Brně? Aktuální je M. Márquz - Honda 1:54,596. A kdyžtak kolik zajede?
Nepřekoná
6%
1
Dá 53
6%
1
Dá 52
25%
4
Dá 51
13%
2
Dá 50
13%
2
Dá pod 50
38%
6

Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

11.5.2026 v 10:12 | Nahoru | #39061
Jako, tenhle prodloužený víkend byl jedním slovem Koťátkový a Sluníčkový

Zajetý osobáky, pořádně vyzkoušenej podvozek respektive měkčí pružina v centrálu i zadní brzda na levou ruku, všechno šlape 1A, see you in Most. Nakrouženo 97 kol, skoro 500 ostrejch kilaku.

A to nemluvím o lázních, grilparty hard, masážích ve vířivce atd

# Zavist si musíš zasloužit
# Yorkshirove se rvou kdo půjde první do hrnce
# Soupeř položil na cílofce kouřovou clonu a souboj byl kontumačně zrušen
# Někdo mi natankoval klokaní benzín

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

11.5.2026 v 10:52 | Nahoru | #39062

doucha píše: zápis v tabulce časů je to oč tu běží


Jo, ale moc tu tabulku nešiřte, baví mě ta absurdita, že jsem tam na Pannonce první
Jsou tam časy z minulýho století a teď se tam píšem jen nás pár odsud

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

11.5.2026 v 11:02 | Nahoru | #39063

psenap píše: Jo, ale moc tu tabulku nešiřte, baví mě ta absurdita, že jsem tam na Pannonce první
Jsou tam časy z minulýho století a teď se tam píšem jen nás pár odsud



Naopak, jen ať se to šíří, je mi buřt jestli se tam bude psát poky. Mám to jako svojí referenci hlavně, a jsem rád, že to všechny ty roky pořád po kouskách leze dolu.

Btw poky jezdil na pannonce na šestce, a sotva sem se rozjezdil a měl sem šanci ho 2 až 3 kola vidět, a použít ho jako referenci, tak přeskočil na litra. Hajzl.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

11.5.2026 v 11:23 | Nahoru | #39064

psenap píše: Jo, ale moc tu tabulku nešiřte, baví mě ta absurdita, že jsem tam na Pannonce první
Jsou tam časy z minulýho století a teď se tam píšem jen nás pár odsud



Jiná taková tabulka není, proto ji pokládejme za směroplatnou .

(reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

11.5.2026 v 11:28 | Nahoru | #39065

doucha píše: Jiná taková tabulka není, proto ji pokládejme za směroplatnou .



2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

11.5.2026 v 12:00 | Nahoru | #39066
Ozzy_> Ne nikdo o ní nesmí vědět Mě stačí, že jsem nejpomalejší z boxu

(reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

11.5.2026 v 12:02 | Nahoru | #39067

psenap píše: Ozzy_> Ne nikdo o ní nesmí vědět Mě stačí, že jsem nejpomalejší z boxu



Tak když seš v boxu s voďanem, pokym a kubičkou, tak to máš tvrdej chleba, to je fakt

3 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

11.5.2026 v 12:43 | Nahoru | #39068

psenap píše: Ozzy_> Ne nikdo o ní nesmí vědět Mě stačí, že jsem nejpomalejší z boxu



Tady vidíš jak je to relativní Stačí se přesunout do jinýho boxu a je všechno jinak

(reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

11.5.2026 v 14:39 | Nahoru | #39069

doucha píše: Tady vidíš jak je to relativní Stačí se přesunout do jinýho boxu a je všechno jinak



tohle mě Pavle pobavilo

(reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

11.5.2026 v 14:45 | Nahoru | #39070

doucha píše: Tady vidíš jak je to relativní Stačí se přesunout do jinýho boxu a je všechno jinak



Přesně, na volnejch v Mostě jsme byli rychlýýýýýý

(reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

11.5.2026 v 18:11 | Nahoru | #39071

doucha píše: Tady vidíš jak je to relativní Stačí se přesunout do jinýho boxu a je všechno jinak


To je dycky jen chvíli, já vždy narazím na zapálence co to tak hrotí dokud nejsou nejlepší, takže to bych se musel přesouvat co 2 roky.

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

11.5.2026 v 20:02 | Nahoru | #39072
Kamikadze-Ace> Ahoj s tím startem v závodu měl problém i kamarád. Nahlášeny byl a na start ho nenapsali. Ale vyřešili to tak, že ho dali na poslední místo startu(2:03). Ale i tak si to užil
V neděli v první rozjížďce se vezl několik kol za tebou,ale ty jsi pak sjel z dráhy dřív.

(reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

11.5.2026 v 21:47 | Nahoru | #39073

Ppepek píše: Kamikadze-Ace> Ahoj s tím startem v závodu měl problém i kamarád. Nahlášeny byl a na start ho nenapsali. Ale vyřešili to tak, že ho dali na poslední místo startu(2:03). Ale i tak si to užil
V neděli v první rozjížďce se vezl několik kol za tebou,ale ty jsi pak sjel z dráhy dřív.



Ste tam byli? A nepipnete? Jmena, adresy, klidne do PM

Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

11.5.2026 v 21:49 | Nahoru | #39074
Btw od Rejdy paradni fotky. Labilni akademik po vzoru sveho mistra skopava soupere .... aneb zlutej septik v akci





Naposledy editováno 11.05.2026 21:55:26

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

12.5.2026 v 06:49 | Nahoru | #39075

psenap píše: Veverčák> Ty máš malý Déčko?



Proč malý? Jestli myslíš D1, tak tohle je pro 33, do dvou týdnů bych měl mít i pro 41 lidi, to pro spoustu skupin bohatě stačí a nákladové vychází líp. A ve městě se s tím protáhneme i tam kde je 50+ bez sance

(reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

12.5.2026 v 08:27 | Nahoru | #39076

Ppepek píše: Kamikadze-Ace> Ahoj s tím startem v závodu měl problém i kamarád. Nahlášeny byl a na start ho nenapsali. Ale vyřešili to tak, že ho dali na poslední místo startu(2:03). Ale i tak si to užil
V neděli v první rozjížďce se vezl několik kol za tebou,ale ty jsi pak sjel z dráhy dřív.



jste měli přijít já netušil, že tam jste

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

13.5.2026 v 01:34 | Nahoru | #39077
Veverčák> Ne bereš to moc technicky, já viděl malej autobusek, tak jsem psal že máš asi malý Déčko, předpokládám, že nic takovýho neexistuje

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

13.5.2026 v 09:50 | Nahoru | #39078

psenap píše: Veverčák> Ne bereš to moc technicky, já viděl malej autobusek, tak jsem psal že máš asi malý Déčko, předpokládám, že nic takovýho neexistuje



aha

no z hlediska ridicaku existuje podskupina D1, ktera se hovorove jako male D oznacuje, to mne zmatlo. Ale ta je tusim do 16ti lidi, takze max na trochu vetsi dodavko-busy (ale ty taky casto bivaji kolem 20ti mist a tam uz musis mit plne D)

Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

13.5.2026 v 09:54 | Nahoru | #39079
Dostal sem vynikajici napad. Nejel by někdo na Grobnik 5-7.6? Viz sklo.

(reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

13.5.2026 v 13:37 | Nahoru | #39080
Veverčák> Aha, tak to jsem netušil, že něco takovýho je! Mě kolem baráku jezdí takovej malej autobus MHD´, nevím pro kolik lidí, ale mohl by jezdit klidně osobák, protože víc jak 2 lidi jsem tam nikdy neviděl...a jezdí jen asi 1500m
https://www.jrbrno.cz/L62S1Z46 Práce na 5minut to bych chtěl jezdit

Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

29.5.2026 v 13:36 | Nahoru | #39081
Tak sezóna se nám hezky rozjela Kdo kdy jede kam? Vymejšlim teď něco za cca měsíc, abych rozdělil 2 měsíční pauzu mezi endurance závodama B4L, ale klidně bych dal ještě něco malinkýho, třeba jeden den v Mostě, nebo nějakou hyenu v neděli od němců v Mostě/Brně, nebo tak něco ...

Plánujete někdo něco? Speciálně víkendy, bojuju s dovolenou. A nějaké nápady co kdy kde je zajímavého?

Ještě mě napadlo že bych mohl navštívit Sachsenring, když držím zuzku pořád v sérii, ale tam by se mnou asi nikdo nejel, a navíc to nebude víkend

Vikend (pa-so-ne) 26-28 červen je:
Pannonka (WSB-tech)
Slovac (Motomonster)
Brno (GH-Moto)

odkazy v titulním příspěvku. Jel by někdo něco z toho?

Naposledy editováno 30.05.2026 00:39:27

Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

30.5.2026 v 16:59 | Nahoru | #39082
https://www.motorkar...etail&ddid=89662

tak můj výplod emocí

2 reakcí na tento příspěvek Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

1.6.2026 v 07:00 | Nahoru | #39083
S tou novou gumou jsi to pos... už nebudeš chtít jinak

Naposledy editováno 01.06.2026 07:00:31

(reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

1.6.2026 v 07:44 | Nahoru | #39084

psenap píše: S tou novou gumou jsi to pos... už nebudeš chtít jinak



šak já doprdele vím. Ale, ten pocit je neskutečný, nevěřil jsem že to muže být tak velký rozdíl. nejvíc jsem to poznal v retardéru ve vracáku a v ďolíku. když na výjezdu přidáš plyn a ono to nejede do strany ale do předu je fakt hustý. A v tom ďolíku když běžmě čáráš po asfaltu a teď to jen jede dopředu. no jako hodně hustý

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

1.6.2026 v 09:32 | Nahoru | #39085

psenap píše: S tou novou gumou jsi to pos... už nebudeš chtít jinak



Taky bys to měl zkusit a pochopit proč ti někteří nakládaj i když jedeš líp

Mě zatím nepomáhají ani nový gumy, ale VŽDY na nich jedu rychleji než na chlívu ...

Naposledy editováno 01.06.2026 10:39:19

Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

1.6.2026 v 22:19 | Nahoru | #39086
Náhodou teď o víkendu v Rijece s Bobo asi nikdo bejt neplnánuje? Možná se tam náhodou zatoulám, tak by nebylo od věci tam nebejt sám ....

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

1.6.2026 v 23:17 | Nahoru | #39087

Ozzy_ píše: Taky bys to měl zkusit a pochopit proč ti někteří nakládaj i když jedeš líp

Mě zatím nepomáhají ani nový gumy, ale VŽDY na nich jedu rychleji než na chlívu ...


Lip nejedu, letos se zas dost lidí zaslouženě posunulo a k čemu by mě popravdě byl čas na jedno kolo, když od třetího jsem ted zrovna v Mostě dělal tak strašný chyby, že jsem se až styděl. (především jsem vubec netrefoval dolík, jednou jsem šel skoro ven a vracak jsem ke konci tak tuhl, že jsem byl furt sirokej) Hlavně jsem si to počítal a i kdybych daval novy jen na závod a použil je 2x tak je to moc peněz. Já bych si to vyčítal. Rozdíl je tak možná 1s na kolo a teda ne vždy a když bych to neuměl využít tak vyhozený peníze. Nechci to zkoušet

Naposledy editováno 01.06.2026 23:18:45

(reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

2.6.2026 v 09:04 | Nahoru | #39088

psenap píše: Lip nejedu, letos se zas dost lidí zaslouženě posunulo a k čemu by mě popravdě byl čas na jedno kolo, když od třetího jsem ted zrovna v Mostě dělal tak strašný chyby, že jsem se až styděl. (především jsem vubec netrefoval dolík, jednou jsem šel skoro ven a vracak jsem ke konci tak tuhl, že jsem byl furt sirokej) Hlavně jsem si to počítal a i kdybych daval novy jen na závod a použil je 2x tak je to moc peněz. Já bych si to vyčítal. Rozdíl je tak možná 1s na kolo a teda ne vždy a když bych to neuměl využít tak vyhozený peníze. Nechci to zkoušet



Hele čas na kolo by lepší byl, to je neoddiskutovatelnej fakt ověřenej mnohokrát. Ale víš co penězi zaplatit nejde? Ten boží pocit jak ta motorka na tom funguje. Fakt bys to měl imho zkusit. Jako je paráda se vůbec vozit, ale jak je ta motorka úžasná na novým zadku, to si prostě zkus. O to se neokrádej, i když to samozřejmě stojí peníze. Ale co ne. Vlezný na drom, motorka samotná, brzdy, benzín ...

Naposledy editováno 02.06.2026 09:05:05

1 reakcí na tento příspěvek Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

3.6.2026 v 06:59 | Nahoru | #39089
Já určitě souhlasím, ale dokud vím, že je pořád prostor být rychlejší tím, že prostě pojedu lip, tak nechci použít tu variantu tzv"zadarmo". Investoval jsem do motorky, mám ji špičkově vybavenou, to je relativně trvalá hodnota, ale gumy ty letí komínem.
Dokud mam rezervy a vím o nich dobře, tak ani nechci. Jako nový gumy ode mě kupujou i kluci co jedou časy, co jedou časy co zajedu na jakekoliv sportovní gumě. Ale nikomu tu koupi nerozmlouvám, protože to dělají kvůli své jistotě a bezpečnosti a tomu pocitu jak píšeš.

(reakce na) Okruhová sezóna 2026 už je za dveřmi

4.6.2026 v 10:22 | Nahoru | #39090

psenap píše: Já určitě souhlasím, ale dokud vím, že je pořád prostor být rychlejší tím, že prostě pojedu lip, tak nechci použít tu variantu tzv"zadarmo". Investoval jsem do motorky, mám ji špičkově vybavenou, to je relativně trvalá hodnota, ale gumy ty letí komínem.
Dokud mam rezervy a vím o nich dobře, tak ani nechci. Jako nový gumy ode mě kupujou i kluci co jedou časy, co jedou časy co zajedu na jakekoliv sportovní gumě. Ale nikomu tu koupi nerozmlouvám, protože to dělají kvůli své jistotě a bezpečnosti a tomu pocitu jak píšeš.



jako u mě se nic nemění. Pořád budu jezdit jeté gumy. jen jsem to chtěl vyzkoušet a určitě se na tom párkrat za rok svezu.
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.
Související témata
Téma Autor Odp. Posl. příspěvek
Euro 4 vs 5+ [1, 2] Suzuki GSX-R 1000 meti 55 8.6.2026 v 09:23 jack.fx
EWC 2026, 2025, atd - 24h Le Mans, ... [1 ... 44, 45] Yamaha YZF-R1, Suzuki GSX-R 1000, Honda CBR 1000RR F... Ariete 1326 7.6.2026 v 11:31 Ariete
čím lepíte karbon a iné kryty/slidr... Yamaha YZF-R1, Yamaha FZS 1000 Fazer krAlik33 24 27.5.2026 v 07:15 krAlik33
ZX10R vs GSX-R 1000 2026 otázka kom... Suzuki GSX-R 1000, Kawasaki ZX-10R Ninja meti 7 9.5.2026 v 19:21 chesterfield
Perňův Racing koutek - přestavby ok... [1 ... 346, 347] Yamaha YZF-R1 Perňa_81 10407 6.5.2026 v 18:04 oxygen


TOPlist