cartec_cerven_svoboda_forum

Téma: Okruhová sezóna 2023
Ahoj. Rád bych se tu domlouval s lidma co už jsem na okruhu poznal (nebo třeba poznal nové) kdo kdy a kam pojede, abych věděl s kým se dá, zvlášť v případě zahraničních okruhů utvořit kempovací uskupení, a pokecat v mateřském jazyce.

Takže se tu pokusím držet plán svých akcí, ale pište sem prosím i ostatní kdo kdy kam jedete, zajímavé akce a ceny, nabídky spoludopravy atd. Prostě vše co patří k okruhové sezóně a chcete vyřešit přes net. Vypadl Vám parťák a máte volno v dodávce, potřebujete prodat jízdy protože mašina stávkuje, atd. atd. všechno sem !

TABULKA CASŮ - ZNOVU ZPROVOZNĚNO !
Pokud zapomenete heslo, dá se snadno zresetovat přes webové rozhraní. Pokud zadáte špatně nějaký čas, není problém mi poslat PM, a já Vám to odmáznu z databáze. Pokud potřebujete přidat nějakou trať, taky není problém. Zapisujte, je to potom skvělá reference za pár let. Nad svýma časama z roku 2010 se fakt bavím. A zároveň je fajn si vzpomenout že to tenkrát byla stejná palba jako dnes.

Kdo by neznal, německý server na plánování co kdy kde Gaskrank.tv nebo Racing4Fun .
Kalendar okruhovych dni ve Francii a okoli

Doporučené tlaky v gumách (je třeba vybrat příslušnou gumu/rozměr/směs a pak se dole na stránce ukážou parametry včetně doporučeného tlaku http://www.gp503.de/

Oboard videa co máte, klidně už na Youtube linkujte pres onboard-video.com. Umožníte tím ostatním jednoduše najít a vyhledat video ze závodu který s Vámi třeba jeli, a třeba na Vašich záběreh i jsou.

Krátkodobé cestovní pojišttění na rizikové sporty či úrazové pojištění lze snadno sjednat a zaplatit online.

Odkazy na nastaveni podvozku:
Stev, Ohlins, Racetech

Nějaké čtení anebo zápisky z akcí které se obvzláště vyvedli, nebo naopak
LE-Most 2013 - osmihodinová endurance (c) Ozzy
Misano velikonoční výlet (c) Kamikaze-Ace

užitečné odkazy
Slovenská dálniční známka - nákup online
Maďarská dálniční známka - online nákup. Je potřeba registrace.
Rakouska dalnicni znamka a tunely online.

Termíny kdy někdo někam jede, pokud se chce někdo přidat tak ať ví:
===========================================

31.5.-1.6. Most Bikes4Life
Účast: Veverčák, Kopyta RC (Alobalista, Roumen, Ozzy, Ace), Suca4, GeorgePanek, Jindřej, radi5

Červen

3.-4.6 Slovac BTR performance
Účast: Oťas

5.-6.6 Slovac Dafit
Účast: Psena

8.6. Sosnová Carsjet
Účast: GeorgePanek

14.-15.6 Most Dafit
Účast: Psena

16.-17.6 Cremona Gully Racing
Účast: Ozzy

19.-20.6 Pannonka Fiala
Účast: Jura_74

21.-22.6. SlovakiaRing Bikes4Life
Účast: Veverčák, Kopyta RC (Alobalista, Roumen, Ozzy),Suca4, Fireblader, Kubik19

22.6. Sosnová Carsjet
Účast: GeorgePanek

Červenec
3.-4.7 Slovac PanMoto
Účast: Oťas

5.-6.7 Most Dafit
Účast: Psena, LukynO17, Toncek

11.7 Vysoke Myto BlackBB
Účast: BlackBB

12.-13.7 Brno Fiala
Účast: Jura_74

13.7. Sosnová Carsjet
Účast: GeorgePanek

17.-18.7. Most Bikes4Life
Účast: Veverčák, Kopyta RC (Alobalista, Roumen, Ozzy),Suca4, Fireblader

17.-18.7 Pannonka Fiala
Účast: Jura_74

24.-25.7 Brno Dafit
Účast: Psena, Toncek, Kubik19

Srpen
7.-8.8. Slovac Fiala
Účast: Jura_74

14-15.8 SPA RaceCzech / Bikers Days
Účast: stepos79

16.-17.8. Brno Bikes4Life
Účast: Veverčák, Kopyta RC (Alobalista, Roumen, Ozzy), Suca4, GeorgePanek

21.-22.8 Pannonka Fiala
Účast: Jura_74

23.-24.8 Brno Dafit
Účast: Psena

28.8-30.8 Misano Fiala
Účast: Jura_74

Září
6.-7.9 Slovač Dafit
Účast: Psena

27.-28.9 Brno Dafit
Účast: Psena


Naposledy editováno 03.06.2023 21:34:39
Anketa: Kdo vyhraje první závod MGP
Bagnaia
43%
3
Marquez (Marc)
29%
2
Bestia
14%
1
Quarta
0%
0
Marini
0%
0
Zarco
0%
0
Mir
0%
0
Vynalez
0%
0
Espargaro (kterykoli :-) )
0%
0
Někdo úplně jiný
14%
1

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 15:07 | Nahoru | #30271

Ozzy_ píše: voni budou tak dlouho blbnout, blbci blby, az to na blbce spadne ... Predpokladam ze jsi cajk Ale hezkej pohled to neniPobitej, ale (asi) nedolamanej. A pouštím si to furt dokola, abych pochopil, kde a jak jsem změnil plán rotovat kolem svislé osy na tuhle taškařici

Naposledy editováno 20.03.2023 15:07:47

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 15:12 | Nahoru | #30272

Kitty píše: Až na to, že někdo může klovat jedním prstem do klávesnice i v gypsu a z nemocniční postele a pořád mu půjde plná výplata a někdo prostě potřebuje funkční celou kostru a zbytek těla

Můj výlet ve 150 na zem by o tom mohl taky povídat Doufám, že ten airbag nebudu snad nikdy potřebovat...bych si tu novou krásnou kombinézu ještě odřela že I když kdo ví, ta mrcha je tak nechutně těžká, že vůbec nevím, jestli to na sebe vůbec navleču, aniž bych zdechla ještě před jízdouTezka je, ale pri jizde o ni nevis. Jen teda bacha at si ten bag nezapomenes na zadech centralne zapnout. Ty diody jsou navykove a kdyz nesviti zelena a mas akorat cas vyjet do rozjizdky, je to trochu nekomfort v hlave. Stalo se mi to na vode v Brne. Cas jsem mel jako bych hledal misto k parkovani.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 15:16 | Nahoru | #30273

Helitechnic píše: Tezka je, ale pri jizde o ni nevis. Jen teda bacha at si ten bag nezapomenes na zadech centralne zapnout. Ty diody jsou navykove a kdyz nesviti zelena a mas akorat cas vyjet do rozjizdky, je to trochu nekomfort v hlave. Stalo se mi to na vode v Brne. Cas jsem mel jako bych hledal misto k parkovani.takže jako já, když se sakra snažím

1 reakcí na tento příspěvek Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 15:19 | Nahoru | #30274
Mohu li přispět s neokruhovým ježděním. Tak každý pád je něčeho vyústění. Já skočil auto a měl z prdele kliku že jsem druhej den šel dom z nemocnice posvejch a nic mne nebylo. Kecám byl jsem nasranaj jak svině. Tedy mimo té obří zhmožděniny a modřiny na pravé noze. A tímto taky sluší poděkovat že mi Rutanův padák zachránil nohu a mohu s ní někoho občas nakopnout. A dál si užívat ježdění i když za to může zase Drn.

Minulej rok se mi naskytla ke koupi vesta od Dainese ta evo2. tak jsem po ní hned šáhnul. Koketoval jsem sice do té doby s tím že pořídím alpinestar a jejich systém, ale to promne představovalo nejej investici do airbagu, ale i komplet nové hadry. Pak přišla ta nabídka a bylo hotovo. Byl jsem první v CZ co to koupil z druhý ruky a řešil přehlášení na jinou osobu atd.

Ano něco to váží, ale je to brutální posun v bezpečnosti. A to ať na silnici nebo na okruhu jako amatér. Naučil jsem se s tím zascházet a respektovat že to něco váží. U vás některých je to asi i umocněné tou závodní postavou ale za to bezpečí to stojí. Bohužel si třeba zlomím ruku nebo nohu a jako osoba co se živí rukama budu out, ale to akceptuju.

V celku se přiznám že po zjištění a osobní zkušenosti jak tady funguje emergency systém i záchranáři jsem rád že to takhle je.

Na hovno je že si celou nehodu pořád pamatuju a nemohl jsem se do hlavy praštit víc a nic nevědět

Škoda že se někdo nevěnuje pomoci se školením jak záchranářům i hasičům ohledně třeba helem. Protože to že některá helma jde sundat bez zbytečného hýbání hlavou a páčení kebule je zachraňující prvek páteř a plegičnost.

Toť můj pohled a už se zase zdržím

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 15:23 | Nahoru | #30275

Kitty píše: takže jako já, když se sakra snažímhlavne klid! Nejedes nijak spatne ani pomalu. Musis si uvedomit ze ten zbytek exotu kteri v te tride jedou krome nas ,ma v hlave ty kolecka naskladany jinak. Krom toho ze jim nestacim bych mohl byt i fotr vsech tech hochu. I tech uz cerstve plnoletejch. Zivot je nelitostnej.

(reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 15:25 | Nahoru | #30276
Veverčák> hele tohle tvý kutululu byla pohodička, třeba na krosce obdenní chléb woe
už se ti ale někdy podařilo při doskoku zapíchnout předek snowbórdu do hlubokýho sněhu? tj. že prkno i dolní nohy zůstanou na místě, tvý tělo ale pokračuje dál - takže kolena se prolomí a jejich vazy se ti natáhnou snad o deset metrů?
To je ti krásnej pocit, než se zas secvakneš zpět dohromady

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 15:31 | Nahoru | #30277

Helitechnic píše:

Jo Jaro….to být pěkná slovo.Btw. komba sem, komba tam, co ty planujes? Zase dafiti, protoze tam jezdi nejvic trikil?

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 15:35 | Nahoru | #30278

Helitechnic píše: hlavne klid! Nejedes nijak spatne ani pomalu. Musis si uvedomit ze ten zbytek exotu kteri v te tride jedou krome nas ,ma v hlave ty kolecka naskladany jinak. Krom toho ze jim nestacim bych mohl byt i fotr vsech tech hochu. I tech uz cerstve plnoletejch. Zivot je nelitostnej.Presne Jede fajn, at se podiva kolikata z kolika je v Pitlandu TZN. v jake casti spektra na veskere motorkarske populaci se pohybuje. I v absolutnich cislech, a pak jeste extra v holkach Ja se taky nesrovnavam s Hanikou

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 15:40 | Nahoru | #30279

P_B píše: Mohu li přispět s neokruhovým ježděním. Tak každý pád je něčeho vyústění. Já skočil auto a měl z prdele kliku že jsem druhej den šel dom z nemocnice posvejch a nic mne nebylo. Kecám byl jsem nasranaj jak svině. Tedy mimo té obří zhmožděniny a modřiny na pravé noze. A tímto taky sluší poděkovat že mi Rutanův padák zachránil nohu a mohu s ní někoho občas nakopnout. A dál si užívat ježdění i když za to může zase Drn.

Minulej rok se mi naskytla ke koupi vesta od Dainese ta evo2. tak jsem po ní hned šáhnul. Koketoval jsem sice do té doby s tím že pořídím alpinestar a jejich systém, ale to promne představovalo nejej investici do airbagu, ale i komplet nové hadry. Pak přišla ta nabídka a bylo hotovo. Byl jsem první v CZ co to koupil z druhý ruky a řešil přehlášení na jinou osobu atd.

Ano něco to váží, ale je to brutální posun v bezpečnosti. A to ať na silnici nebo na okruhu jako amatér. Naučil jsem se s tím zascházet a respektovat že to něco váží. U vás některých je to asi i umocněné tou závodní postavou ale za to bezpečí to stojí. Bohužel si třeba zlomím ruku nebo nohu a jako osoba co se živí rukama budu out, ale to akceptuju.

V celku se přiznám že po zjištění a osobní zkušenosti jak tady funguje emergency systém i záchranáři jsem rád že to takhle je.

Na hovno je že si celou nehodu pořád pamatuju a nemohl jsem se do hlavy praštit víc a nic nevědět

Škoda že se někdo nevěnuje pomoci se školením jak záchranářům i hasičům ohledně třeba helem. Protože to že některá helma jde sundat bez zbytečného hýbání hlavou a páčení kebule je zachraňující prvek páteř a plegičnost.

Toť můj pohled a už se zase zdržímTen pristup a skoleni zachranaru je uz celkem slusnej. Hodne zachranaru samo aktivne jezdi na dvou kolech, takze jak zachazet s helmou vi. Problem vetsinou byva prvni pomoc od lidi na miste ihned po rane. I v kvalite resuscitace. Uz se to ale lepsi, neb prosta informace, ze kazda minuta nezapocate masaze pri zastave vam vezme 10% sance na nahozeni ( po 5 minutach i sanci na mozek v poradku) s vama zahejba. Zahejbala i se mnou. Lidi uz procitaji a vzdelavaji se i v tomhle . A Ceskej IZS je velmi, velmi konkurenceschopny. Castokrat je to tak ze na ranu motorky jede automaticky sanita i vrtulnik. Aspon u nas ve střednich Čechách. A pak se teprve po radiu resi stav pacienta. Nekdy slycham i sileny pribehy. Jsem rad ze jen servisuju a nemusim zachranovat.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 15:57 | Nahoru | #30280

Ozzy_ píše: Btw. komba sem, komba tam, co ty planujes? Zase dafiti, protoze tam jezdi nejvic trikil?Mas recht. Noooo kdyz mi zbydou nejaky koruny po oprave stroje a nejakejch dalsich nechutnejch vydajich (Motor udelal bum bac a byla z nej rumbakoule) tak Dafiti. Jen jednodenne zavodni dny. Jestli vsech 9 jeste netusim. Cas by mel byt. No a rad bych jeden Most s B4L. Takhle bych byl stastny, zalezi na situaci. Ja se uz prihlasim

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 16:00 | Nahoru | #30281

Ozzy_ píše: Presne Jede fajn, at se podiva kolikata z kolika je v Pitlandu TZN. v jake casti spektra na veskere motorkarske populaci se pohybuje. I v absolutnich cislech, a pak jeste extra v holkach Ja se taky nesrovnavam s Hanikou


Tak Hanika je demon. Trochu uz bys se s nim ale natahovat mohl neeee . Madam Kitty je samozrejme vzdy zbytecne skromna.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 16:01 | Nahoru | #30282

Helitechnic píše: Ten pristup a skoleni zachranaru je uz celkem slusnej. Hodne zachranaru samo aktivne jezdi na dvou kolech, takze jak zachazet s helmou vi. Problem vetsinou byva prvni pomoc od lidi na miste ihned po rane. I v kvalite resuscitace. Uz se to ale lepsi, neb prosta informace, ze kazda minuta nezapocate masaze pri zastave vam vezme 10% sance na nahozeni ( po 5 minutach i sanci na mozek v poradku) s vama zahejba. Zahejbala i se mnou. Lidi uz procitaji a vzdelavaji se i v tomhle . A Ceskej IZS je velmi, velmi konkurenceschopny. Castokrat je to tak ze na ranu motorky jede automaticky sanita i vrtulnik. Aspon u nas ve střednich Čechách. A pak se teprve po radiu resi stav pacienta. Nekdy slycham i sileny pribehy. Jsem rad ze jen servisuju a nemusim zachranovat.U havárie motorkáře se ten systém standardně tak aktivuje. Kryštov, sanita i doktor. Už v tom čase se řeší volnost akutního příjmu, vždy v daném regionu jsou dva!!! A ten volnej se okamžitě blokuje a aktivuje pro toho motorkáře.

Já jsem jediný motorkář, který při bočním střetu s autem neletěl s Kryštofama pokorně jel jen sanitou ale co, zase jsme měl dvakrát těsně za sebou CT vyšetření s kontrastní látkou Doktor na urgentu po tom prvním CT vyřval toho na CT že to má dojebaný i rozbitý a ať si z něj nedělá prdel když mu tam pošle motorkáře po nehodě, že by mu nic nebylo já se tak bál že jsem chtěl vstát a raději zdrhnout ale nešlo mi to se pohnout

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 16:22 | Nahoru | #30283
[quote=P_B]U havárie motorkáře se ten systém standardně tak aktivuje. Kryštov, sanita i doktor. Už v tom čase se řeší volnost akutního příjmu, vždy v daném regionu jsou dva!!! A ten volnej se okamžitě blokuje a aktivuje pro toho motorkáře.

Já jsem jediný motorkář, který při bočním střetu s autem neletěl s Kryštofama pokorně jel jen sanitou ale co, zase jsme měl dvakrát těsně za sebou CT vyšetření s kontrastní látkou Doktor na urgentu po tom prvním CT vyřval toho na CT že to má dojebaný i rozbitý a ať si z něj nedělá prdel když mu tam pošle motorkáře po nehodě, že by mu nic nebylo já se tak bál že jsem chtěl vstát a raději zdrhnout ale nešlo mi to se pohnout [

Jo postupy jsou uz vychytany. Nekdy tech letu je za den az nehezky moc. Hazet s motorkama o zem bych zakazal

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 16:24 | Nahoru | #30284
Helitechnic> když ti to rodinka s ovcí strhne bez bliku vlevo na cestu necestu. Nemáš nic než tak hromadu štěstí jak já tak to jde

edit: házet s tím rozhodně nechci a mám se rád a hrozně ty věci bolej čím dál víc

Naposledy editováno 20.03.2023 16:25:41

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 16:35 | Nahoru | #30285

Helitechnic píše: Mas recht. Noooo kdyz mi zbydou nejaky koruny po oprave stroje a nejakejch dalsich nechutnejch vydajich (Motor udelal bum bac a byla z nej rumbakoule) tak Dafiti. Jen jednodenne zavodni dny. Jestli vsech 9 jeste netusim. Cas by mel byt. No a rad bych jeden Most s B4L. Takhle bych byl stastny, zalezi na situaci. Ja se uz prihlasimTak jden vedet. B4L mame zaplaceny, a nejak to budu doplnovat. Dame si zejdlik i z moji malou, ze byl vrtulnik v cajku, a dobre ji dovezl. Taky na tom mas slusnej kus zasluhy.

(reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 16:37 | Nahoru | #30286

P_B píše: Helitechnic> když ti to rodinka s ovcí strhne bez bliku vlevo na cestu necestu. Nemáš nic než tak hromadu štěstí jak já tak to jde

edit: házet s tím rozhodně nechci a mám se rád a hrozně ty věci bolej čím dál vícJo jo. Proto jsem sel na okruhy. Ne ze by se tam clovek nemohl zvalet, ale tak nejak si rika ze i to zvaleni tam muze byt vic bezpecny. A vek uz taky mam na horsi srustani

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 16:38 | Nahoru | #30287

Helitechnic píše: Tak Hanika je demon. Trochu uz bys se s nim ale natahovat mohl neeeeNa takovydle kecy mam takovy mily laskyplny osloveni .... BLBECKU Z DECAKU S Hanikou, tyvole to je uplne jina planeta. Ten by mi dal na stejny motorce 10 vterin na kolo. A to by jel opatrne, aby mi to nerozbil.

Naposledy editováno 20.03.2023 16:38:59

(reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 16:45 | Nahoru | #30288

Ozzy_ píše: Tak jden vedet. B4L mame zaplaceny, a nejak to budu doplnovat. Dame si zejdlik i z moji malou, ze byl vrtulnik v cajku, a dobre ji dovezl. Taky na tom mas slusnej kus zasluhy.Vedet dam a zejdlik snad dame. Minimalne se na B4L pojedu mrknout na par lidi a tedy i Tebe/vas vsechny. Zasluh mam primerene nic velkyho. Mechanikovani je moje prace. Zachranovani je na tech kterym davam jen support v podobe funkcniho stroje. To ze tva dcera byla transportovana nasim strojem byl pro me velmi zvlastni pocit. To mi ver. Jsem moc rad ze je v poradku.

(reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 16:46 | Nahoru | #30289

Ozzy_ píše: Na takovydle kecy mam takovy mily laskyplny osloveni .... BLBECKU Z DECAKU S Hanikou, tyvole to je uplne jina planeta. Ten by mi dal na stejny motorce 10 vterin na kolo. A to by jel opatrne, aby mi to nerozbil.


Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 16:47 | Nahoru | #30290
Ty kombošky a airbagy jsou slepá ulička když vidim ty nový speciály z mgp, tak vývoj kapot se ubírá jinou cestou...Naposledy editováno 20.03.2023 16:47:26

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 18:35 | Nahoru | #30291

Ozzy_ píše: Na takovydle kecy mam takovy mily laskyplny osloveni .... BLBECKU Z DECAKU S Hanikou, tyvole to je uplne jina planeta. Ten by mi dal na stejny motorce 10 vterin na kolo. A to by jel opatrne, aby mi to nerozbil.Neděláš dobře až to budem potřebovat a on najde v kapse závlačku a nějaký šroubek, matičku, nechtěl bych v tom ležet vzadu na lehátku

(reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 19:56 | Nahoru | #30292

P_B píše: Neděláš dobře až to budem potřebovat a on najde v kapse závlačku a nějaký šroubek, matičku, nechtěl bych v tom ležet vzadu na lehátku1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 20:59 | Nahoru | #30293

P_B píše: Neděláš dobře až to budem potřebovat a on najde v kapse závlačku a nějaký šroubek, matičku, nechtěl bych v tom ležet vzadu na lehátkuTo uz jsme u YART zkouseli a packou brzdy R6 a nemeli

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 22:42 | Nahoru | #30294
[quote=Kamikadze-Ace]To uz jsme u YART zkouseli a packou brzdy R6 a nemeli [/quot

Hoši hoši srandičky legracky
Za sebe mohu rict ze ve worku vzdy pri zavade jedu na 100%. Ale radsi se nesnazte na to lehatko dostat. Je to tam odpocinek na pikacu i kdyz vsechno v masine funguje

1 reakcí na tento příspěvek Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 22:47 | Nahoru | #30295


Kouzlo to prostredi ale nekdy i ma. Kryštof O1 v režimu kýč.

Naposledy editováno 20.03.2023 22:49:02

(reakce na) Okruhová sezóna 2023

20.3.2023 v 22:53 | Nahoru | #30296
Kubik19>

Pokud si nenecháš udělat kombu o tři velkosti větší , tak otěruvzdornost je u hověziny pořád stejná. Chránič je certifikován dle normy EN 1621-3:2018 LEVEL 2.
ty taky používají všichni stejný. Někdo žlutej, někdo černej....

(reakce na) Okruhová sezóna 2023

21.3.2023 v 07:12 | Nahoru | #30297

Helitechnic píše:

Kouzlo to prostredi ale nekdy i ma. Kryštof O1 v režimu kýč.By šlo

1 reakcí na tento příspěvek Okruhová sezóna 2023

21.3.2023 v 07:37 | Nahoru | #30298
poslušně hlásím, že pokud nepůjdu opět na operaci se srdcem ..... tak jsem si koupil 19.4. Dafit BRUNO

(reakce na) Okruhová sezóna 2023

21.3.2023 v 07:55 | Nahoru | #30299

Kubik19 píše: poslušně hlásím, že pokud nepůjdu opět na operaci se srdcem ..... tak jsem si koupil 19.4. Dafit BRUNOByl jsi zapsan do seznamu

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Okruhová sezóna 2023

21.3.2023 v 08:00 | Nahoru | #30300
Helitechnic> myslím, že vloni a předloni si náš tým EC135 zcela jasně zakázal. No my v práci při závadě případně předcházení závad jedeme na 120% prostě jednoduše nic se nesmí povolit
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.
Související témata
Téma Autor Odp. Posl. příspěvek
Sháním nosník řadící páčky na Yamah... Yamaha YZF-R1 Rebecca79 10 30.5.2023 v 18:07 ja1
Yamaha r1 elektronika Yamaha YZF-R1 JohnyYZF 2 27.5.2023 v 09:29 JohnyYZF
Pneu mitas Suzuki GSX-R 1000 karloss200 25 26.5.2023 v 14:07 StiefTomas
Červená kontrolka mazání [1, 2, 3] Yamaha YZF-R1 Rebecca79 62 21.5.2023 v 13:51 MilanR1
KTM RC390 KTM RC 390 JMELKY1 7 10.5.2023 v 09:51 Fullnull


TOPlist