globalmoto_duben_nolan

Téma: Alpe Adria - Brno

14.5.2012 v 07:24
1: Strašná kosa
2: Je vidět, že Ondra Ježek jezdit pořád umí a ukázal to (2:03,308 na štoku v 11ti stupních ) - gratulace k vítězství
3: Honza Halbich má obrovskou budoucnost, (jezdí špičkově) škoda pádu.

14.5.2012 v 08:37 | Nahoru | #1
1. neni zima ,jen spatne oblečených lidi!
2. máš pravdu
3.taky si myslim
4. ano strasne mala ucast ,ale super zavod mezi prvními ctyrmi!
5.tys asi nebyl na slovaci?? tam jich jelo 5. takze navyseni ucasti o vic jak 100 % jinak samo velka bida

14.5.2012 v 12:10 | Nahoru | #2
O co přesně jde v té anketě? Co se mi jako nejvíc líbilo? Nějak nevidím otázku

ad1/ v roce 2010 to bylo horší, jen 5-6 stupňů. Včera se to dalo.
ad2/ opravdu parádní představení. Těším se na červenec, po včerejšku věřím v bednu!
ad3/ jednoznačně.
ad4,5/ ... a proto jsem přijel až na polední pauzu + odpolední program

1 reakcí na tento příspěvek Alpe Adria - Brno

14.5.2012 v 12:14 | Nahoru | #3
radej sem dejte fotky mudrlanti

neucast je o tom ze nikdo nema penize a ver mi ze i ve 13ti lidech te to bavit muze ....

Díky za upřesnění anketní otázky.
Přestože litrové štoky byly díky výkonům jezdců v první šestce (Ondra Ježek, Michal Filla, Gwen Giabanni, Bóža Drobný, Andy Meklau, Tomáš Svitok) úžasné, tak hlasuji pro šestkové štoky, kde se řezalo 9 kluků na čele s parádním finišem Michala Práška. Pro mě race #1 = STK600.

14.5.2012 v 18:21 | Nahoru | #9

Vova píše: dobrej závod nedělá počet jezdců. Teoreticky stačí 2 jezdci kteří sí bo budou dávat. V Brně to byl pěkný závod. 125SP se vyrovnala dramatičností SBK, ale SBK byla více mediálně sledovaná, jestli mladej Halbich uspěje. V SP125 i SBK jela v čele skupina 4 jezdců a stejně jeden jezdec v posledním kole odpadl. V SP to bylo z druhého místa a v SBK z prvního fleku. V podstatě v obou třídách udělali závod 4 jezdci.

já ti to neberu
ale znáš zdejší diskuze
o 300 ZGH hlavně některý příspěvky

Naposledy editováno 14.05.2012 18:21:46

14.5.2012 v 18:32 | Nahoru | #10

Zazi píše: Díky za upřesnění anketní otázky.

a k čemu jsou tady ty ankety dobré???? Ty děláš nějaký výzkum?

14.5.2012 v 19:46 | Nahoru | #11
Vova> toto není moje téma ani moje anketa. Jen jsem hlasoval. Ale původní anketa byla uplně bez otázky, tak proto to poděkování za položení konkrétní otázky

14.5.2012 v 22:04 | Nahoru | #12

No jo, 4 jezdci, ale kde byli ti ostatní, když jich bylo dohromady jenom 13? Už jen ten počet na startu celý závod beznadějně devalvuje! Kdyby byla pravda, co píšeš, mohli rovnou odstartovat jen 4 nejrychlejší! A co ti ostatní, kteří by měli tvořit hlavní pole a kulisu celého závodu? Kdysi tvrdil SPZka, že i 17 jezdců udělá krásné závody! Teď jich má v MGP 12, protože ten jeho nesmysl 9 jezdců na CRT-SPZ se nedá počítat! Máš pocit, že ty závody za něco stojí i když by to měl být vrchol motocyklového sportu?

Naposledy editováno 14.05.2012 22:08:51

2.6.2012 v 20:09 | Nahoru | #13
hele trosku k temetu - jsou nekde vysledky z panonnie ? nebo livetiming?

2.6.2012 v 20:35 | Nahoru | #14
Tu to nájdeš

Je tam aj Live Timing, ale dnes moc nestíhal...

2.6.2012 v 20:42 | Nahoru | #15
za vysledky diky - na teto strance sem to nehledal

livetming tam byli jenom klasici vic sem neodhalil

2.6.2012 v 20:52 | Nahoru | #16
Na live timing dávali všetky triedy (aj včerajšie voľné tréningy), ale potom to už bolo preťažené a zobrazilo sa to niekedy pri 10 - 20 načítaní Niekedy vôbec...

2.6.2012 v 22:08 | Nahoru | #17
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.