globalmoto_duben_nolan

Téma: = největší tipovačka světa=

9.4.2012 v 11:47
Zdravím příznivce silničního motocyklového sportu, a obzvlášť TIPÉRY

Máme tu už jednorázové tipovačky jak dopadne sezona MotoGP, WSBK, a SSP Dále vedle u souseda Pacienta na každý závod. Je pěkně udělaná, přehledná, akorát, že se jaksi někdy nemůžu dopočítat bodů, ale to neřeším.

No, a pak je tu ta NEJVĚTŠÍ- CELOSVĚTOVÁ na ofi stránkách motogp A té bych se tu chtěl trochu věnovat. Nevím, kdy začala, ale od roku 09 o ní vím, a v roce 10 a 11 jsem už tipoval. Co vím, tak úspěch zaznamenal =Jiri= (zde snad "strngr"), který zvítězil v jedné GP a měl by vyhrát "dva lístky". Třeba se nám k tomu vyjádří. Snad měl 133 bodů ze 140 možných

Je to velice VYROVNANÁ soutěž, což dokazuje zatím největší úspěch ČESKÉHO TIPÉRA - Honza26 (zde jan26), který v roce 2009 skončil na druhém místě se stejným počtem bodů jako vítěz . První cenu- skůtr YAMAHA 50 měli předávat osobně, a SPZkovi se asi nechtělo do Písečného, a tak poslali druhou cenu- ROSSIHO helmu poštou

(reakce na) = největší tipovačka světa=

19.10.2020 v 12:48 | Nahoru | #1321
jan26> To je jenom pokus. Zajíci se počítají až po honu...

= největší tipovačka světa=

25.10.2020 v 16:10 | Nahoru | #1322
Gp Teruel CZ:

CZ celkově:

Svět:

26.10.2020 v 06:52 | Nahoru | #1323
Zajímavý. Na tuto GP jsem zapomněl natipovat a tak tam zůstal tip z min. týdne kt. jsem dával v sobotu ráno a stejně jsem vyhrál :)

22.11.2020 v 17:08 | Nahoru | #1330
Díky kaktusovi za přehledné informace. Nakonec 5 místo což beru jako úspěch. Gratulace Desmo 69. Stát se nejlepším není jednoduché!
Tak příští rok

31.12.2020 v 12:49 | Nahoru | #1331
Máme zde poslední den v divném roce 2020 a tak bych popřál vše NEJ všem tipérům a nejen jim do roku následujícího Dále bych chtěl pogratulovat desmovi69 k vítězství mezi Factory - Motorkári.cz Trochu mi připomíná Mira, ten také byl mistrem, ikdyž vyhrál jediný závod.
Také díky Mr.Kaktusovi za rychlý výsledkový servis.
Ještě přidám ta naše pódia mezi Factory - M.cz za rok 2020
I ty názvy Velkých cen byly hodně divný

Naposledy editováno 31.12.2020 12:57:30

31.12.2020 v 12:55 | Nahoru | #1332
Ještě bych připomenul, že Petr a JETHRO vyhráli i v celosvětovém bodováni Oba závody se jely v Misanu.
Petr byl ještě druhý celkově v Teruelu
Brodak třetí v Catalunyi

31.12.2020 v 17:31 | Nahoru | #1333
JO? To jsem ani nevěděl že jsem dal win na mezinárodní úrovni díky moc!! za dob SPZ bych za první místo získal vstupenku, že?

24.3.2021 v 18:56 | Nahoru | #1334
Tak od posledního příspěvku ze Silvestra 2020 oživuji toto vlákno Tak co, půjdem už třetím rokem do toho jako tým "Factory - M.cz?
Ví někdo, zda se něco oproti loňsku změnilo?

24.3.2021 v 19:43 | Nahoru | #1335
Idem do toho.

1 reakcí na tento příspěvek = největší tipovačka světa=

26.3.2021 v 19:23 | Nahoru | #1336
Na vánoce jsem dostal křišťálovou kulu

26.3.2021 v 22:27 | Nahoru | #1337
Řek bych, že vše je stejné jako loni. Letos tedy dvě tipovačky, na M.cz a na Goatu

Zdravím
Na tipovačce motogp byl max. počet bodů 140 z prvních patnácti.
Na Moto GOAT v roce 2019 to bylo max. 250 bodů z TOP 10
Loni jsem to nechápal a ani se nesnažil rozluštit. Dnes jsem na to kouknul a myslím, že to chápu, ale je to složitý. Načetl jsem si 86 bodů, tak uvidíme, ale mohl jsem se spléct. Mělo by to být max. 125 bodů, tedy polovina jak v roce 2019

4.4.2021 v 22:17 | Nahoru | #1342
Mám doopravdy těch 86 bodů a tak jsem přišel na to sčítání bodů. Dnes se mi po roce zadařilo konečně.

8.4.2021 v 19:26 | Nahoru | #1343
Josef58 - Parádně jsi to trefil! Gratulace!

rosho a jan, vysvětlím to.
První závod jsem tipoval po FP3, tedy před kvaldou, aby nebyly penalty, no a výsledkem bylo předposlední místo právě před tebou Maroš, napsal jsem to jméno dobře? Další čtyři závody tipoval hned v pátek odpoledne, pže odjíždím spravovat dům ke Znojmu a tam pc není. Podmínkou ale bylo, aby tam byla tv s novasportem, což se nám podařilo. Páteční tipování mě vyneslo hatrick a včera druhé místo za sousedem "JETRHO". Když jsem ho dnes potkal a říkám mu, že včera vyhrál Factory, tak se divil, nevěděl to ani.
Jen škoda, že nás z 31 zůstalo jen 14. V TOP25 je nás pět z Factory, 8.brodak, 20.makyska, 24.Djicee (netuším o koho jde, leda by věděl Admin Pity) a 25. Maru.
Taky už se mě někdy nechce tipovat, ale zas ty závody se daleko víc prožívaj.