Anketa Křišťálová Lupa 2019: Podpořte nás a hlasujte pro web Motorkáři.cz v kategorii Zájmové weby.


Téma: Jawa na okruh
22.1.2012 v 16:46
Občas se tady vyskytne nějaká taková iniciativa jako proč nepoměřit sily Jaw 350 na nějakým menším okruhu, za poslední rok nebo možná dva jsem tady těchhle diskuzí zaznamenal několik a kromě toho že já sám bych byl jednoznačně pro, pozitivně se vyjádřilo aji pár dalších lidí
budou to lidi jako já, který už nebaví brousit stupačky a výfukový kolena tam kde se může namotat každé pumpičkářské blbec atd

a tak jsme dali hlavy dohromady a shodli se na tom, že by určitě chtělo pokusit se mezi pár lidima domluvit a na nějaké menší okruh vyrazit.
jednalo by se o skupinu nadšenců co by chtěli protáhnout jawu, pravděpodobně třipade
vzhledem k tomu že je k tomu přistupovat rozumně přichází v úvahu bu´d vysoký mýto nebo sosnová, to by se vidělo podle domluvy a lídí co by měli zájem.
vzhledem k těm strojům předpokládám že to bude hodně velká prdel

a nejsmělejší člověk vyjádřil myšlenku že by nemuselo byt špatný pokusit se vytvořit nové závodní seriál


takže abych se dostal k podstatě věci, důvod proč tuhle diskuzi zakládám je ten že bych chtěl ulovit nějaký další duše, další zájemce a případně se začít domlouvat a dat tomu nějaký jasnější rysy
Anketa: jakou tomu dáváte perspektivu?:)
ani vás tam nepustí
9%
17
akorát se rozbijete
5%
10
bude to dobrá prdel
80%
152
za pět let MS 350cup
6%
12

Jawa na okruh

26.1.2012 v 19:38 | Nahoru | #241
- howgh -

IvanDvoutakťák
projednáno v pondělí a v týhle fázi to nejde společně protože budějice pořádají mezinárodní mistrák a tj. licence,tech kontrola, předepsaná výbava ........

Naposledy editováno 26.01.2012 19:45:17

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jawa na okruh

26.1.2012 v 19:49 | Nahoru | #242
memphis.unv> všecko je o nabídce a poptávce nebo naopak. Ale opravdu je potřeba, pokud chceš něco dělat, prostě to vyhlástit a lidi přesvědčit, že to stojí za to. Tak či tak. Ani na sraz veteránů ti nikdo nepřijede jen tak, že by se lidi hrnuli. Taky musíš těm lidem nabídnout, s čím můžou stoprocentně počítat, když už přijedou. On taky nebude nikdo stavět cupovou motorku, když neví, jestli se nějakej "cup" pojede. Takže on je to takovej začarovanej kruh a pokud to někdo přetne, vyžaduje to jistou organizátorskou odvahu.
Jemi jasný, že opravdu něco organizovat nikdo nebude chtít. Znamená to občas dělat ze sebe debila, občas riskovat, že nezaplatíš co máš, nebo že se ti to nevrátí. Nebo, že to je nějaké odpovědnost, když se něco stane. No jo, tak to ale chodí. Nedivím se, že se do toho nikomu nechce.
Co bych dopuručil, napiš meila třeba do toho Mýta, jestli byste se nemohli k někomu přifařit, když tam bude ježdění a je to. Řeknou Ti podmínky a můžeš se s pár klukama domluvit.
My (já aspoň) nebereme diskuzi jako marnou a zbytečnou, protože víme aspoň co a jak.
Kdyby nás bylo 50 milionů, hodilo by to dost lidí i na ten cup. Je nás málo a máme v řiti vši, takže je to jak je to.

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jawa na okruh

26.1.2012 v 19:54 | Nahoru | #243

IvanDvoutakťák píše: Nějak?
BLBĚ ...
Začínám se domnívat, že je více diskutérů-teoretiků, než těch,
co by skutečně chtěli jezdit(na tom, co už mají!).
A pokud jsem vůbec ochoten se podřizovat něčemu zavedenému(o co se tady snaží
jedině laďa prášil), tak bych se měl dotázat pořadatele stávajících
podniků ve Vys.Mýtě(atd), například Automotoklubu ČB,
JESTLI BY VŮBEC BYLI OCHOTNI (případně za jakých podmínek) UMOŽNIT "TAKOVÝMTO
HOBÍKŮM" na jejich sériovkách / přestavbách SI ZAJEZDIT a PŘÍPADNĚ JIM (bude-li
jich tam aspoň 5!!!)ZORGANIZOVAT I ZÁVOD na pár kol .
PŘEKVAPILO BY MNĚ(příjemně), KDYBY OCHOTNI BYLI !
A protože to tady v této debatě nikam nevede, přestávám věřit, žeby se nakonec
těch 5 "neplatoniků" našlo a na místo konání té akce vůbec přijelo .
Je mně lítoNo, to je bohužel naivní přestava, že se jen tak přivaříš k oficiálnímu podniku. Ani náhodou! a to to nechci psát velkým a mnoho vykřičníků, ale tohle žádný pořadatel neudělá, nesmí = ani náhodou.
Jak psal Vlastík Plamínek, agentura nejschůdnější, ale ruku na srdce.. Víme, jak to zřejmě dopadne.

2 reakcí na tento příspěvek Jawa na okruh

26.1.2012 v 20:05 | Nahoru | #244
trošku je to na mě pořád složitý protože sme byli v tom Písku několikrát trénovat

zavolat do Písku nebo Mýta kdy je volno na ? hodiny
dát sem cenu ať se hlasí jezdci
vybrat peníze
potvrdit na trať termín
sejit se na trati a jezdit

(reakce na) Jawa na okruh

26.1.2012 v 20:11 | Nahoru | #245
laďa prášil>

už sem psal výš

není třeba vykřičníků šlo by to,zrovna tak se přidali skůtraři, není problém jen to musí být podle řádů MČR a to zatím potřebuje lehce doladit

Naposledy editováno 26.01.2012 21:00:42

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jawa na okruh

26.1.2012 v 20:14 | Nahoru | #246
MG> na Písek se hlásím abych nepřijel, muselo by se sakra něco dít, kdyžtak se pak dohodnem skrz PM

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jawa na okruh

26.1.2012 v 20:28 | Nahoru | #247
tomas.s>

sleduj vlákno já už nic dalšího pořádat nebudu, už mám odpořádáno MČR 50, 70, 80 senior beží asi dvacet let tu . Jen sme při kafi v pondělí probrali možnost vyhradit čas na novou třídu" CRT JAWA " viz výše

Naposledy editováno 26.01.2012 20:32:06

(reakce na) Jawa na okruh

26.1.2012 v 20:42 | Nahoru | #248

MG píše: trošku je to na mě pořád složitý protože sme byli v tom Písku několikrát trénovat

zavolat do Písku nebo Mýta kdy je volno na ? hodiny
dát sem cenu ať se hlasí jezdci
vybrat peníze
potvrdit na trať termín
sejit se na trati a jezditNejlepší a nejjednodušší řešení které je funkční. Stačí domluvit trať na cca 2-3 hodiny podle počtu lidí a jezdit. Teď už jenom sehnat těch pár odvážných co by jelo.

(reakce na) Jawa na okruh

26.1.2012 v 20:47 | Nahoru | #249
MG> OK

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jawa na okruh

26.1.2012 v 22:01 | Nahoru | #250
laďa prášil> tohle je jak mluvit do zdi....
já jsem říkal co chcu dělat tak mně nepodsouvej nějaký svý představy, který tady máš zatim očividně jako jediné. navíc nevim jak bych měl někoho přesvědčovat k takovém nesmyslům, to mám jako ukecávat cizí lidi ať si koupí jetou třipade a upraví si ju na závody?
nevim jestli nerozumíš psanýmu textu ale já jim zaručuju stoprocentně s čim můžou počítat- ať prostě přijedou na třipade a jdou se svézt. jednodušší to snad byt nemůže.
jaká cupová motorka kurva furt? nenaznačil jsem to snad dost jasně v minulým příspěvku že výraz "jawacup" byl nadnesené s tim že v tuhle chvílu chcu dat dohromady pár lidí kteří by společně jeli na volný jízdy s tim že je akorát pár borců domluvenéch že neska si jdem zajezdit? ale asi ne, asi to nebylo dost jasně. takže pokud to nestačilo tak čti.... já netuším důvod proč bych si měl hrát na velkýho důležitýho pána s velkéma závodama, opravdu ne!
a netuším proč bych ze sebe měl dělat debila, proč platit okruhový ježdění já protože ne že bych riskoval že nikdo nepřijede a za těch tvéch pseudozábavnéch podmínek by nepřijel ale navíc jaksi netuším proč bych měl já cokoliv takovýho riskovat, jestli mně to snad jako má stát za to že během jednoho roku vyhodím třeba deset tyček zbytečně a akorát si to znechutím. a hlavně mně prosimtě neodpovídé takový nesmysly jako že nemám zájem dělat věci pořádně atd.
já nevim co furt kurva řešíte "když se něco stane". když se pár lidí domluví a jede si zajezdit tak je jedno jestli tam jedu sám nebo v bandě, pořád je to na vlastní nebezpečí!
já teda netuším jestli čekáte že sebou plesknete a okruh by vám jako zaplatil nový zrcátko nebo....

(reakce na) Jawa na okruh

26.1.2012 v 22:05 | Nahoru | #251
laďa prášil> pokud budou do toho lidi kecat takový pičoviny jak ty tak se to akorát každýmu znechutí dřív než bude jaro.
pod tíhou těch tvéch mouder začínám znechucenost poci´tovat aji na sobě, takže pokud máš zájem, přindi zajezdit až to bude, pokud zájem nemáš, laskavě se uklidni.

Jawa na okruh

26.1.2012 v 22:24 | Nahoru | #252
Zklidni hormon a jestli si chceš zajezdit, tak si klidně zajezdi. Brání ti v tom něco? Psal jsem to v některým předchozím příspěvku. jezdi klidně o 106. Předpokládej, že mě to zajímá jinak než tebe. Určitě jsem neřekl " takový nesmysly jako že nemáš zájem dělat věci pořádně atd." Ale možná ses k tomu sám dobral. Dělej věci podle sebe. Budeš spokojenej.

Jawa na okruh

26.1.2012 v 22:59 | Nahoru | #253
Mě se jeví nápad jako výborný, ale nevím v jakém stavu je trh s Jawkama?!
Jednak jestli se dá motorka vůbec nějaká koupit a pak jestli jsou ještě nějaké díly u nás na trhu?! Aby si jeden nemusel objednávat vše z Turecka a ještě dále?!

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jawa na okruh

26.1.2012 v 23:22 | Nahoru | #254
memphis.unv> taková reakce je přehnaná, navíc si myslím že do budoucna by to nějaký pravidla mít mělo. Taky si myslim že to že je to na vlastní nebezpečí ti odkejve každej do chvíle než bude poškozenej.

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jawa na okruh

26.1.2012 v 23:30 | Nahoru | #255
tomas.s> už mě to opravdu nebaví číst furt dokola....
a vykládat si můžeš zpětně co chceš když máš někde podpis

(reakce na) Jawa na okruh

26.1.2012 v 23:57 | Nahoru | #256
memphis.unv>

Výňatek ze zvláštního ustanovení na závody:(dále je proč i nejen závody)
V souladu s článkem 110.1 Všeobecného sportovního řádu FMS AČR je pojištění třetí strany, pokud se týče jezdců a spolujezdců, soutežících a činovníků, v případě nehody přihodivši se třetím osobám během celého sportovního podniku,v zodpovědnosti pořadatele. Úhrada tohoto pojištění je součástí startovného. Pořadatel je povinen sjednat pojištení odpovědnosti účastníků akce za škodu způsobenou jinému provozem jeho vozidla při sportovním podniku. Číslo pojistné smlouvy : 0013945750 — Podnikatelská pojištovna, a.s. Vienna Insurance Group prostřednictvím společnosti Renomia a.s. . Organizátor se zříká veškeré zodpovědnosti za poškození motocyklu, jeho příslušenství a dílů, vzniklé při nehodě, ohni nebo jiných případech.
Věř tomu, že není žádný zvláštní zákon na pojištění na závody, ale je to v souladu s občanským zákoníkem uděláno tak, aby to bylo dobře uděláno. Každej závodník se pojišťuje na úraz (od pořadatele nedostane nic, platí pojišťovna) nebo podepisuje čestné prohlášení, že ho má (a pak utře) a pořadatel se pojišťuje na to, že závodník - účastník způsobí škodu třetí osobě (motorka zraní diváka nebo jeden zaviní zranění jiného jezdce).
Dávám to sem pro tvoji představu. Nechci dělat moudrého, akorát jsem asi víc zažil.
Protože platí současný občanský zákoník platí i to, že:
Podle § 574 odst. 2 ObčZ platí, že dohoda, kterou se někdo vzdává práv, jež mohou v budoucnosti teprve vzniknout, je neplatná.
Teorie vykládala citované ustanovení v celé šíři jeho gramatického znění a dovozovala, že se jedná o ustanovení kogentní, které chrání věřitele před následky nerozvážného prohlášení o vzdání se práv, která mohou vzniknout v budoucnu (např. právo na náhradu škody, právo z odpovědnosti za vady atd.). Taková dohoda účastníků by byla absolutně neplatná pro rozpor se zákonem. Platně se lze proto vzdát jen takových práv, která v době dohody o jejich vzdání již vznikla, existují a lze s nimi disponovat.
Má se to změnit, ale obávám se, že to platí a platit zatím bude.
Ze znění vyplývá, že to není jednoduché.
Nejsem právník, ty asi taky ne, tak se na to zeptej.
Někdy lepší nevědět - je to jednodušší.
Tím ti nechci brát chuť cokoli dělat.
U nás se jezdí sprinty aut do vrchu - to stejný. Amatéři i se sériovkama, přijdeš, podepíšeš čestný prohlášení, že seš pojištěnej na motosport, zaplatíš startovné, v tom je pojištění pořadatele, dáš si na hlavu helmici, kterou požadujou, zapneš pás a frčíš. To je amatérismus a tak to funguje. Myslím amatérský sport. Amatérismus opravdový je dělat "něco jako sport" bez náležitostí. Tak si zajezděte jen tak.. Když říkals "a vykládat si můžeš zpětně co chceš když máš někde podpis " To se bude každý podepisovat každému nebo pořadateli nebo jak?
Tak to ber jako dobré rady zdarma

Jo - a nic osobního proti tobě nemám.

Naposledy editováno 27.01.2012 00:00:37

Jawa na okruh

27.1.2012 v 07:53 | Nahoru | #257
Tak jak to vidím, tak stoho zase nic nebude.

Jawa na okruh

27.1.2012 v 08:59 | Nahoru | #258
memphis.unv
a nejsmělejší člověk vyjádřil myšlenku že by nemuselo byt špatný pokusit se vytvořit nové závodní seriál

toť tvá slova z úvodu tak zklidni hormon protože si sám vyvolal diskusi a co si čekal ? Národní dědictví Jawa (hned po Májce)to vždy bude záruka divoké debaty.A řekl bych že i kdyby z toho nic nebylo tak mám dobrej pocit.

laďa prášil
nemá cenu opravdu nic vnucovat, to musí poznat sám. Já sem kdysi vyběhl před skupinu motorek, vyndal kapesník, mávnul s ním a zařval start - vyslýchán pro organizování nepovoleného tréningu a nařčen z obecného ohrožení.

Jawa na okruh

27.1.2012 v 12:27 | Nahoru | #259
Podle mého názoru :
MG / #247 + Sojky / #248 = BUDOUCNOST (aspoň nejbližší).
Takže "Budějice" ?
A pro odlehčení : #217 start.č.1 Ladislav Neubauer, Ořechov u Brna
2 Ivo Vana, Modřice u Brna .

Jawa na okruh

27.1.2012 v 14:25 | Nahoru | #260
Já mám pocit, že Memphis se toho trochu lekl, ale to nebylo mým cílem.
Pokud tady nabízí spolupráci motocentrum-cb, zdá se mi to nejlepší.
Co jsem slyšel, tak ale třeba loni na prvním ježdění v Mýtě bylo dost lidí?

(reakce na) Jawa na okruh

27.1.2012 v 15:16 | Nahoru | #261
memphis.unv> jo, číst furt do kola, páč to neorganizuješ moc -> už po několikáté sem píšu že by to chtělo nějaké viditelné pokroky, přitom aspoň nějaký náměty a podobně sem dává akorát láďa prášil a spol, na které jsi naštvanej. Zkoušels napsat do Mýta jestli to půjde? Zkoušels dát do hromady aspoň nějakej seznam kdo by jel najisto? Máš zjištěno co to bude právně obnášet? Víme co bude když někdo někoho sundá a on bude mít trvalé následky nebo bohužel zemře? Nemáš/nemáme nic vymyšlený, ale ty tu stále jen píšeš že tě nezajímá názor ostatních, a to je chyba. Vzhledem k tomu že nemáš/nemáme žádné skušenosti s pořádáním takový akce, měli by jsme jim naslouchat, aby sme se pak třeba zbytečně nespálily. Ale konej jak myslíš, ty jsi duchovní otec tý myšlenky.

Jawa na okruh

27.1.2012 v 15:47 | Nahoru | #262
já tady mluvím o tom že je potřeba zůstat nohama na zemi a začít postupně a vy tady už málem sepisujete sponzorský smlouvy....

už jenom třeba z toho důvodu že když přindete jenom tak z fleku s nějakým polo-profi šampionátem tak se vám na to každé vysere protože na obyčejnýho člověka to bude moc a ti další nebudou tušit proč že by se o to měli zajímat, takže to zanikne dřív než to vznikne a ať to bude organizovat kdokoliv, vyplynou mu z toho akorát starosti a problémy a nejenže se to "nevyplatí" na ani na tom úsili, ale nebude z toho ani nejmenší plod.
proto se o těchhle hurá-nesmyslech kdy tady snad nikdo okruh ani neviděl ale už máme bez jedinýho hmatatelnýho stébla kterýho by se dalo chytnout plány na dalších pět let dopředu. geniální.
samozřejmě že pokud bude prostor, v což doufám, bych tu věc chtěl rozvíjet a ta zmínka závodů nebyla výkřikem do tmy, jenomže je mně jasný že všechno co děláte musíte dělat postupně a ne začít kreslit na papíře motorku co budete vyrábě, mít už nakoupený metalízy a rovnou aji zajišťovat prodejce
takže si to představuju tak že jako základ začne jezdit pár lidí, banda která se u toho dá dohromady volně a bude se prostě pro radost z ježdění na tom okruhu při volnéch jízdách nahánět. to samozřejmě neomezíme sami na sebe ale budem to šířit mezi další lidi, psat do fóra pozvánky atd atd. pokud se nám tohle podaří naplnit s dostatečným počtem lidí, je to slušné základ. potom se můžem bavit o tom jak tomu přidat a začít se o tom bavit vážnějc než že si pudem v nedělu zajezdit mimo veřejný komunikace. pokud už budem mít zase dostatečnou základnu lidí, kteří v tom budou zainteresovaní a pujde jim o něco jinýho než o kytičky kolem trati, potom teprv můžem myslet nějaký svázání regulama atd.
jelikož se "sláva" tohohle ježdění musí šířit aby ozvěna kompenzovala úbytek lidí v souvislosti s tim zvážňováním.

to je to samý jako když se rozjíždíte a řeknete si notak se nebudem srat s jedničkou, na tu to neni žádná sranda tak tam mrdnete rovnou pětku ať to stojí za to. na 95% vám to zdechne a pokud budou extra příznivý podmínky a vy se rozjedete a když už a nespálíte spojku, bude to stát za hovno protože se budete dlouho dlouho s klepajícím motorem trápit v malé rychlosti.
takže nemíním pro tenhle rok řešit ani závodní pojištění, ani technický směrnice.
kdyby se stal zázrak tak se tenhle rok dostaneme ke druhýmu kroku.

ale nečekám že to tady někdo pochopí

a ještě jedna věc, v tuhle chvilku to řešit nemíním, musí se to v první řadě uklidnit a vzduch pročistit od všech těch nesmyslů co tady všichni vidí před sebou

2 reakcí na tento příspěvek Jawa na okruh

27.1.2012 v 15:54 | Nahoru | #263
já ti rozumím, ale i pokud to bude sraz s grilovačkou, projetím po okruhu a tak bylo by OK mít vyřešený vše co sem napsal vejš - Zkoušels napsat do Mýta jestli to půjde? Zkoušels dát do hromady aspoň nějakej seznam kdo by jel najisto? Máš zjištěno co to bude právně obnášet? Víme co bude když někdo někoho sundá a on bude mít trvalé následky nebo bohužel zemře? - hlavně co bude když někdo někoho zraní a podobně ?

(reakce na) Jawa na okruh

27.1.2012 v 17:02 | Nahoru | #264
tomas.s>
já taky rozumím

někdo je rozumnější, opatrnější,počká jak se to vyvine a má zachovalé tělo i moto
někdo holt zastrčí bošák do skříňky a má tmu, ten má tělo i moto trochu unavené, zdrátované

holt patřím k těm šťastnějším tma

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jawa na okruh

27.1.2012 v 17:07 | Nahoru | #265
tomas.s> v mýtě jezdí aji dváce, nevim přič by tam nemohla takováhle motorka, právně je nezávadná. pronajmout si okruh pro sebe je taky možný. seznam máš v diskuzi když si projedeš kdo píše že má zájem.
a ty další věci? nepořádám závod, pouze se domlouvám na skupinovou návštěvu volnýho ježdění.
a to neříkám jako výmluvu, to myslím aji jako svůj záměr

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jawa na okruh

27.1.2012 v 17:20 | Nahoru | #266
memphis.unv> vím že tam jezdí i dvácy, vím jakej je záměr, jen když něco plánuju nebo organizuju, většinou to dělám ucelenějším způsobem, abych předešel problémům

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jawa na okruh

27.1.2012 v 17:45 | Nahoru | #267
tomas.s> zjišťovat si můžeš co chceš ale platí tam pravidla pro volný ježdění, ne žádný oficiální závody

Provozní řád
pro tréninkové a kondiční jízdy po závodním okruhu

Účastník:
je povinen od vjezdové brány nahlásit svůj záměr a vstup správě areálu osobně nebo na tel. č. které je u vjezdu vyvěšeno,

je povinen respektovat všechny pokyny provozovatele a osob vykonávajících funkci pořadatele,

se zúčastňuje jízdy po dráze na vlastní nebezpečí. Pořadatel nenese jakoukoli odpovědnost za škody na zdraví či na majetku nastalé při takovéto jízdě. Každý účastník a osoby v jeho doprovodu jsou v době své přítomnosti v areálu povinni počínat si tak, aby nedošlo ke škodě na zdraví, majetku, životním prostředí a chovat se ohleduplně k ostatním účastníkům. Každý účastník plně odpovídá za škody jím způsobené,

je povinen po dobu svého pobytu parkovat pouze na vyhrazených místech, dochází-li při seřizování vozidla k případné manipulace s ropnými produkty, musí být toto pracoviště vždy vybaveno předepsanou absorpční ekologickou rohoží,

smí k jízdě využívat pouze vyznačený závodní okruh a nezbytnou trasu k nájezdu a výjezdu z parkoviště při max. rychlosti do 5 Km/hod. Jízdou se na závodním okruhu rozumí jízda od startu k cíli závodního okruhu ve směru hodinových ručiček po trati vyznačené po obou stranách bílou souvislou čárou. Otáčení a couvání je zakázáno. Při poruše nebo havárii musí účastník odstavit vozidlo na krajnici. Zastavení či stání na dráze je zakázáno, účastník nesmí vytvořit na dráze překážku provozu,

je povinen přizpůsobit jízdu po závodní dráze a její rychlost svým schopnostem, stavu vozidla, stavu závodní dráhy a aktuálním klimatickým podmínkám. Při společné jízdě se chovat ohleduplně, umožnit bezpečné předjetí rychleji jedoucímu jezdci a vyhnout se kolizní situaci v případě předjíždění jezdců pomalejších. Případné ukončení jízdy bude pořadatelskou službou signalizováno u cíle šachovnicovým nebo červeným praporkem a účastník jízdy je povinen ihned dráhu opustit,

je srozuměn s tím, že spolu s ním může absolvovat ve stejném čase jízdu na závodním okruhu více dalších účastníků a proto se zavazuje beze zbytku dodržet všechny své povinnosti vyplývající z tohoto Provozního řádu a všechny pokyny provozovatele, osob pověřených provozovatelem, zejména pak osob vykonávajících funkci pořadatele tréninkových a kondičních jízd,

mladší 18 let, se smí účastnit pouze v doprovodu zákonných zástupců nebo jimi pověřené osoby,

může pořadatele smluvně požádat o zajištění tratě traťovými komisaři, lékařskou službou, sanitou, nebo dalšími službami zvyšujícími bezpečnost tratě,

je povinen ohlásit pořadateli ukončení svého pobytu a uhradit za tuto dobu poplatek dle ceníku.

nesmí být pod vlivem alkoholu či jiné omamné látky ani ve stavu snížené pozornosti a koncentrace. Pořadatel je oprávněn provést dechovou zkoušku a účastník tuto zkoušku nesmí odmítnout. Vozidlo musí být v řádném technickém stavu a nesmí z něj unikat žádné provozní kapaliny Pořadatel si vyhrazuje právo nepřipustit vozidlo nebo účastníka k jízdě, případně účastníka ohrožujícího bezpečnost ostatních uživatelů z areálu vyloučit.

Všem příznivcům motocyklového ježdění nabízíme možnost bezpečného svezení na uzavřeném závodním okruhu mimo veřejný provoz.
Společných kondičních jízd se mohou zúčastnit majitelé všech běžných silničních motocyklů kteří mají oprávnění k jeho řízení a odpovídající výstroj.
Časy a termíny vyhrazené pro tyto jízdy jsou od března do října zveřejňovány na těchto stránkách pod názvem motocykly-veřejnost, nebo v rubrice - tréninkové dny.
S ohledem na limitovanou kapacitu okruhu je vhodná předběžná rezervace na tel. č. které je u termínu vždy uvedeno.
V případě skupinového zájmu (min. 15 osob) lze individuelně dohodnout i jiný termín a čas.
Během 2 hod. přítomnosti v areálu má každý účastník 4 x 15 min. na jízdu a 4 x 15 min. na přestávku.
Při vjezdu do areálu je účastník povinen vyplnit „formulář k jízdám veřejnosti“ a uhradit
cenu 200,- Kč za vyhrazený čas.
Účastníci jsou povinni respektovat pokyny pořadatele a „Provozní řád“ kondičních a tréninkových jízd po závodním okruhu.

myslim že je to celkem jasný
samozřejmě na konkrétní věci se informovat budu

(reakce na) Jawa na okruh

27.1.2012 v 17:59 | Nahoru | #268
memphis.unv> tohle jsem čet, a zcela překvapivě sem myslel informovat se na ty konkrétní věci. A nerozčiluj se, praskne ti cévka a budeš tahat nohu

Jawa na okruh

27.1.2012 v 18:07 | Nahoru | #269
To, že provozovatel, majitel napíše, že se každý účastní na vlastní nebezpečí, neznamená, že když někdo někoho zraní, bylo to na "vlastní nebezpečí". Tím provozovatel říká, že s tím nechce mít nic společného a že ho nemá nikdo obtěžovat.
Jinak myslím, že pokud je to jasný, stačí to jenom vyhlásit.

1 reakcí na tento příspěvek Jawa na okruh

27.1.2012 v 18:36 | Nahoru | #270
Jak to tak čtu, tak i když nemám toho člověka rád (memphis.usv), tak je asi jedinej, kdo má trochu rozum a ví, co od toho čekat. Vy tu hned breptíte o nějakejch závodech , na to se vám každej vysere, kor, když to chcete tak profesionalizovat.
Když se sejde pár lidí na volnejch, tak si mezi sebou ke konci můžou dát závod i jen tak...

Tady má spíš každej velký voči, ale hovno z toho, jako vždycky
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.
Související témata
Téma Autor Odp. Posl. příspěvek
Prezývky [1, 2] Jawa 350 Tramp, ČZ 175/477, ČZ 250/471, Jawa 250/559... MarekPalovic 34 17.7.2019 v 10:31 Čadil
Vyztuzeni podsedlovych trubek proti... Jawa 350/632, Jawa 350/638, Jawa 350/639 Doly_cz 12 20.2.2019 v 09:08 Doly_cz
Jawa 350 rozdílné zbarvení svíček [1, 2] Jawa 350/632 StepiHo 40 22.7.2018 v 19:08 StepiHo
Retro rukavice Jawa 350 Tramp, Jawa 350/634, Jawa 350/632, Jawa 350... maky_bart 6 9.7.2018 v 10:41 udinar
Rozdíl 634 vs. 638/639/640 [1 ... 9, 10] Jawa 350/634, Jawa 350/632, Jawa 350/638, Jawa 350/6... fatman 280 5.6.2018 v 09:30 Bimbam

TOPlist