invelt_vyprodej

Téma: Admine, proč najednou u článku zmizely komentáře?
 
2.12.2011 v 17:26
Tak sem si řikal, že se pujdu podívat jestli neni nějakej novej komentář k článku níže a ejhle! Komentáře jsou vymazaný a ani není možnost tam nějaký napsat..

http://www.motorkari.cz/cestovani/vybaveni-cesty/garmin-montana-600-20040.html?fotogalerie=1

vysvětlí mi teda někdo, proč k tomu došlo? byly ty komentáře až tak pravdivě neskousnutelný pro redaktora, že je prostě smazal? proč u ostatních testů navigací lze komentáře vkládat?

Pro ty, kteří nečetli komentáře na stranu pisálka testu a samotnou GPS nebyly vůbec pochvalný..2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Admine, proč najednou u článku zmizely komentáře?

3.12.2011 v 16:12 | Nahoru | #1

Bosso píše: mirazciny> Pokud by Vás někdo nazýval v diskuzi veřejně idiotem a volem, jak by jste reagoval Vy? Schválně! Asi by se Vám to také nelíbilo, navíc od 14-ti letého hocha, Pěkný den přeji.mě už v různých diskusích takhle oslovilo lidí tolik, že bych to asi nespočítal, ať už oprávněně nebo ne a co? má mě to rozhodit, protože smradovi je jenom 14 a už je takhle voprsklej? asi by mi to víc vadilo od 30 cápka, kterej už by měl mít rozum

P.S. mě jsou podle profilu 3 roky a už umim číst i psát, nejsem já geniální dítě?

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Admine, proč najednou u článku zmizely komentáře?

3.12.2011 v 16:23 | Nahoru | #2

mirazciny píše: mě už v různých diskusích takhle oslovilo lidí tolik, že bych to asi nespočítal, ať už oprávněně nebo ne a co? má mě to rozhodit, protože smradovi je jenom 14 a už je takhle voprsklej? asi by mi to víc vadilo od 30 cápka, kterej už by měl mít rozum

P.S. mě jsou podle profilu 3 roky a už umim číst i psát, nejsem já geniální dítě?no přece nechceš tvrdit, že někteří jedinci v profilech píší nepravdy? Lži jsem nepoužil záměrně, páč je to dost hrubé slovo.

3 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Admine, proč najednou u článku zmizely komentáře?

3.12.2011 v 18:32 | Nahoru | #3
mirazciny> To nebylo v diskuzi jako takové, to bylo hodnocení mé práce, tedy pod článkem, který jsem napsal. Nevím co děláš Ty, ale zřejmě by se Ti také nelíbilo, kdyby Tě někdo za Tvou práci nazval idiotem! A tak jsem se demokraticky rozhodl, ostatně každý se tady demokracií ohání, že pod svými články diskuzi nepovolím. Protože kdybych vymazal některé příspěvky, tak by mě jistě někteří říkali, že je to cenzura. Takto není, prostě každý autor si může pod svým článkem sám rozhodnout, chci aby se o mém článku diskutovalo, nebo nechci? A já nechci! Je přece demokracie!
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.

TOPlist