megamoto_megaparts_leden

Téma: Je budoucnost motorek v elektrice?
12.11.2011 v 08:45
Tahle studie od HONDY nevypadá zle. Kdy asi přijdou použitelné akumulátory? Řekněme že od dojezdu 250km na nabití už by to stálo za úvahu?

*

1 reakcí na tento příspěvek Je budoucnost motorek v elektrice?

12.11.2011 v 11:07 | Nahoru | #1
Fujtajbl A budoucnost rozhodně není - elektřiny je dost málo na to, aby se jí takto plýtvalo

Jinak doporučuju za domácí úlohu lehkou úvahu na téma kolik se tak zhruba denně protočí za provoz dopravy na objem paliv např. v republice, převedeno na energii kolik by to bylo elektřiny a jakýkoliv reálný nápad, kde by se asi tak vzala? Těch pár německých větrníků či jiných srand a několik málo uhelných to rozhodně nespasí Zatím zkrátka energii lehce skladovatelnou jako tekutinu v kanystru, která se z časem sama rychle neztrácí, lehce doplníš a jedeš dál, nemáš čím nahradit.

EU už teď blbne s žárovkama, šetřením za každou cenu kde může protože prostě použitelné elektrárny nejsou, elektřiny je nedostatek - a do toho přijde nějaký idiot s elektro dopravníma prostředkama - to je mrhání nejtěžšího kalibru. Pokud by tomu tak bylo, měly jezdit pouze elektroprostředky - tak u nás bude jezdit tak možná "deset aut a jedna motorka", rozhodně ne stávající provoz. Což by znamenalo, že republika pochcípá hlady, protože bez dovážení potravin cez půl zeměkoule (zvrácený stav sice ale co už) tu nebude co do huby. Fakt veselá představa, co?

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Je budoucnost motorek v elektrice?

12.11.2011 v 11:30 | Nahoru | #2
Otázka zněla od jakého dojezdu už ta elektromotorka stojí za snahu. Jasně že by to chtělo i životnost akumulátoru, rychlost dobití a tak dále. Ale kolik let to ještě může trvat?
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.

TOPlist