Téma: Vyhřívané rukojeti a Faryk
17.7.2011 v 10:41
Vyhřívané rukojeti na motorku gripy Sport OXFORD OF696 na Fireblade 2006, má někdo zkušenost? Čeká mě dovča a nechci jak loni v nepřízni počasí co chvíli ohřívat ruce o motor Díky za rozumné postřehy

Vyhřívané rukojeti a Faryk

Skvělá odpověď, děkuji! 17.7.2011 v 12:03 | Nahoru | #1
696 mam na CB (je fuk na čem - podstatne je zda máš či nemáš jinou ochranu).

Vybíral jsem dlouho, nakonec volba padla na tyto. Zatím cca 6tis km, výkon je fajn, 4stupnovou regulaci využívám, mam to přes relé na spínačku, takže nejmenší výkon se mi spíná pokaždém startu motorky. kabely se zdají být solidní stejně jako zpracování. Dával jsem to i na Transalpa a tam jsem jen musel upravit montážní plech u ovladače (šlo to na levou stranu).
Podle kamose co má Daytony to je lepší volba (hlavně kvuli regulaci). Dlouhe jsou dost, ja je na Hondě zkracoval (je tam na to příprava)....

Jedinna nevyhoda (ale to je u všech gripu) je že máš pocit teplých rukou ale prochladnou ti kosti na hřbetu - ale každopádně teplo je fajn, stejně jako když si při menším dešti otíráš helmu a rukavice se ti na řidítkách suší...počítej taky s tím že jak sundáš ruce, hefty se proudícím vzduchem ochladí... ale to je opět standardní logická vlastnot všech.

Měl jsem i jednu reklamaci - nefunkční řídící jednotka, i když jsem měl ustřižený kabel, reklamace proběhla bez problemu. Jinak řídíci jednotka ma jeden výstup a oba hefty jsou pak přiopjeny paralelně.

Kupuješ:
2x heft
ovladač
řídící jednotku s pojistkou na kabelu
rozdvojku na připojení obou heftu
plech a šroub na montáž ovladače (dáváš to na držák nádobky s hydraulikou - u men na spojku, u alpa jsem to daval na brzdu)

nevim co dal napsat...pokud máš dotaz, zodpovím

A co jsem našel, tak nejlíp jsem je koupil zde MOTODUBI

http://www.motodubi....hp?products_id=96304

jeste jeden doplnek - oproti ostatnim oxfordum jsou subtilnější - tj na sporta opravdu 696 a ne ostatní (tuším 693 atd..)

Naposledy editováno 17.07.2011 12:13:38
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.


TOPlist