DETAIL SKUPINY
Moto skupina Aprilia Scarabeo

Aprilia Scarabeo

Fanklub skútrů Aprilia Scarabeo. Nastavil jsem skupinu jako otevřenou, ale fakticky má tato skupina smysl pouze pro vlastníky Scarabea. Kdo takový skútr nemá či nikdy neměl, prosím nehlaste se do skupiny. Děkuji.

Skupina má 50 členů a byla založená 28.03.2015 22:47
Správci skupiny

korwin


Adresa profilu: http://www.motorkari.cz/skupina/aprilia-scarabeo13.05.2021 18:25
Ahoj všem,
mám Aprilii Scarabeo 500 light, barva černohnědá. Dneska jsem jí položil, potřebuji plasty na předek (levý). V servisu mi řekli, že už se Piaggio ke Scarabeu nehlásí a ať to zahodím :) Na internetu jsem nějak nic, kromě vrakáče v Hrušovanech u Brna nenašel (zrovna moc nemají). Nevíte někdo, kde to sehnat ?

Plasty

14.05.2021 19:23 | Nahoru #1
co to bylo za servis? nikdy bych tam nešel...
díly a co třeba něco tady? www.tipmoto.com/dily-moto/kapoty/
Jinak scarabeo je pro mě pořád krásný nadčasový scooter. Kdybych nevěděl co s penězy, šel bych do něj znova.

Plasty

15.05.2021 09:47 | Nahoru #2
elvis78> v Praze Na Vrbovce. Mají tam tak narváno, že berou až za měsíc a půl. Naprosto nepoužitelní. Když musím do servisu, jezdím až do Příbrami. Po Praze je všude hrozně plno.
Sohlasím s tebou, že scooter je krásný a nadčasový. Než jsem ho koupil, tak jsem toho projel dost a tohle byl jasný favorit !
Díky za tip, bohužel to jsou zase ty jediné Hrušovany. Mám s nimi dobré zkušenosti, s pánem jsem tam domluvený, že se mi ozve, jestli by toho neměl víc...V nejhorším to spatlám nýtama a lepidlem. Žádná krása, ale alespoň budu jezdit :)

TOPlist