Vyhledávání příspěvků ve fóru
Nalezeno 3 záznamů

  • Transalp xl650 bez vykonu po startu

    10.04.2026 15:36
    Malp> sytic funguje a otacky meni, pripadne to i presyti a motor pak chcipne kdyz je dost zahraty

  • Transalp xl650 bez vykonu po startu

    10.04.2026 15:41
    Ivan-K> Ta membrana je dobra, i podtlakova hadicka je dobra. Na podtlak usty to hned pusti benal.

  • Transalp xl650 bez vykonu po startu

    10.04.2026 15:38
    MartinXL650V> Nespojuju si to s zadnou konkretni upravou - je to uz davno co se to objevilo. Civky jsem odpojobval na vstupu, ne na vystupu le svickam.

    Po zahrati to jede normalne na 2 valce. Pri tom "studenem" startu se to blbe odhaduje podle zvuku jestli jede jeden nebo 2. Kazdopadne jak se trochu zahreje, frci normalne.