PROFIL UŽIVATELE

Potok01

Offline: Dnes v 16:57 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 57
Město: Brno-Řečkovi
Lokalita: Brno-město Ji...
Poděkoval: 2x
Pomohl: 5x
Založil témat: 6x
Napsal příspěvků: 423x
Body komentářů: 4 / 2
ID uživatele: 96706
Registrace: 11.6.2009
ICQ:254160564
Skype:mpotucek

Adresa profilu:http://potok01.motorkari.cz (Sdílet)


Jak na Nový rok, tak po celý rok - 8. ročník

Novoroční vyjížďka z Brna na Žuráň.

Když se nějaká akce koná poosmé, je to už tradice. Již 8x se našlo několik motorkářů a motorkářek, kteří dokázali zkrotit alkoholického Silvestra do té míry, že mohli před 13.hodinou usednout na Nový rok na svoje milované stroje a dorazit k brněnskému hotelu Grand.

Protože počasí v první den roku 2020 bylo naprosto nezimní, padl tentokrát rekord vúčasti. Sjelo se 44 strojů všemožných značek, včetně jedné kuriozity v podobě vozítka Reliant, který má skutečně v TP napsáno: Motocykl, počet míst k sezení 4. Po nezbytné akademické čtvrthodince čekání (někteří účastníci přijeli až z Olomouce) jme mohli natočit stroje a důstojným tempem se vydat k našemu každoročnímu cíli - na kpeček Žuráň u Podolí, odkud 2. prosince roku 1805 řídil Napoleon svojí vítěznou bitvu, která se dostala do dějin pod názvem Bitva tří císařů.

Ovšem my takové vysoké ambice nemáme, jde nám o to se setkat, pozdravit, popřát si do dalšího motorkářského roku hodně zdraví, štěstí a krásných kilometrů. Což se opět podařilo. Na Žuráni jsme v minulých ročnících zažili sníh, bláto, déšť, chumelenici i mráz. Ovšem letos bylo vše až nehorázně zalité sluncem a teplotou nad bodem mrazu. Po nezbytném fotografování a poplácání se navzájem se celá sešlost rozpustila. Někteří ještě vyrazili k povinnému zábradlí na Barachově v Jedovnicích a druzí ke svým garážím a domovům. Nezbývá, než poděkovat všem přítomným za účast a těšit se na 1.1. 2021. To už se pojede podeváte..když dožijeme ve zdraví.

Potok

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (0x):

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.

TOPlist