renocar_brezenPROFIL UŽIVATELE

TOPMOTO

Offline: Včera v 15:05 Hlavní stránka sekce

Skupina: Firma
Pohlaví: Muž
Věk: 14
Město: Teplice
Lokalita: Teplice Ústecký
Komentářů: 1x
Body komentářů: 1
ID uživatele: 84977
Registrace: 8.1.2009

Adresa profilu:http://topmoto.motorkari.cz (Sdílet)


TESTOVACÍ DNY CFMOTO V ROUTE 55

Testovací dny CFMOTO s Jaroslavem Šímou, který je znám jako motocyklový novinář a především jako dobrodruh a cestovatel se opravdu velmi povedla.

Testovací dny CFMOTO byla jedna z akcí, která po této "covidové době" mohla u nás proběhnout a velmi se povedla. S Jardou Šímou, který je znám jako motocyklový novinář a především jako dobrodruh a cestovatel jsem Vás společně s teamem Top moto mohla u nás po delší době přivítat.

Zastoupení značky CFMOTO a možnost otestování jejich modelů motocyklů a čtyřkolek byla jasná věc a nemohli jsme Vás o tuto možnost připravit. Bylo připraveno několik strojů a to jak Kayo 140, tak především 8 modelů motocyklů a 3 modely nejprodávanějších čtyřkolek. Hned, jak byla akce oznámena, tak se telefon a e-mail plnil a během jednoho dne bylo časově vše zaplněno.

Značka CFMOTO celkově budí velký zájem čím dál tím víc, proto "pranice" o 800MT Touring a Sport byla neskutečná, ale i ostatní stroje provětralo dost zájemců. A velmi mě potěšila každá zpětná informace od Vás.

Akce se zúčastnilo několik desítek zákazníků a testování probíhalo celý den, kdy to v jednu chvíli vypadlo jako na okruhu a stroje stále někdo testoval. Největší zájem byl samozřejmě o 800MT. 300NK a 300SR byla zase parádní akce dovolím si říci pro holky, protože tolik "závodnic" na jednom místě? Není možný... Čtyřkolky, to bylo velké lákadlo pro adrenalinaře a dokonale si to užil každý z nich.

S tímto dnem, byla provázána další možnost testu a to airbagových vest HELITE. Tuto značku zná mnoho z vás a bezpečnost je na prvním místě. Proto jsme spojili myšlenku, že v rámci CFMOTO dní vám zapůjčíme i airbag. Několik odpalů samozřejmě proběhlo, ale v rámci zkoušení, aby všichni viděli co takový airbag udělá a jak zafunguje.

Krásné slunečné odpoledne provázelo, také předání metr a půl dlouhé palačinky, která pro Jardu byla připravena. Prostě ke skvělé kávě nechybělo něco na zub.

Jarda s námi byl celé dva dny a měl připravené krásné povídání o svých cestách a toulkách světem. S Jardou posedělo mnoho z Vás a zaposlouchalo se do jeho příběhů a zážitků. Musím říct, že je to jako pustit si několika hodinový film, který nás baví každou minutou víc a víc. Je mi velkou ctí, že tady s námi Jarda byl a věnoval nám svůj čas.

Závěrem posledního dne bylo společně s ním vylosováno 7 šťastných v tombole a to z vás mnoha, kteří jste využili testovacích jízd. Děkuji všem, kteří se zúčastnili a svému teamu, který mi pomohl s touto akcí. Mějte se fajn, přeji mnoho šťastných kilometrů a budu se těšit na další akci v Top moto. Lena "Donuta" Kram Více na: https://www.motorkari.cz/profil/?uid=84977&act=clanky&cid=2907 Copyright © Motorkari.cz  

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (1x):

Motorky: CF Moto 650 MT, CF Moto 650 NK , CF Moto 650GT, CF Moto 300 SR, CF Moto 300NK , CF Moto 800MT, CF Moto CL-X 700 Heritage, CF Moto CL-X 700 Sport

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.

TOPlist