PROFIL UŽIVATELE

rebry

Offline: 14.10.2019 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 44
Město: Rožnov pod Radhoštěm
Lokalita: Vsetín Zlínský
Body komentářů: 7
ID uživatele: 83635
Registrace: 7.12.2008

Adresa profilu:http://rebry.motorkari.cz (Sdílet)


Rekord padl! Na rožnovském srazu se sjelo 768 skútrů

O víkendu se Rožnov pod Radhoštěm proměnil v hlavní město všech skútristů. Konal se zde pátý ročník oblíbeného srazu Po Valašsku na skútru a podle očekávání padl i loňský rekord 624 skútrů v koloně. Letos se sraz může pyšnit novým číslem - 768 skútrů.

Jízda na skútru je pro hlavního organizátora akce Radka Rebroše srdcovou záležitostí. Před pěti lety zorganizoval první sraz, který si rychle získal fanoušky nejen doma, ale také v zahraničí. "Speciálně na tento sraz jezdíme nejradši. Má srdce, ducha, a když vás na místě srazu přivítá hlavní organizátor ve valašském kroji a ještě v něm jede celou vyjížďku, to oceníte. Navíc Beskydy jsou krásné, sice menší kopce než u nás, ale tím líp. Spanilá jízda je vždycky precizně naplánovaná, užíváme si to se vším všudy," líbilo se na srazu slovenským účastníkům.

Po absolvování trasy čekal na návštěvníky srazu v Campingu Rožnov speciální program. Nejdříve na trampolínách představily svůj projekt dívky z Acrobatix Academy pod vedením olympioničky Petry Vachníkové, pak dostali šanci odvážlivci v adrenalinové soutěži Scooter Bobcross, kde se na bobech zapřažených za skútrem jelo o hodnotné ceny. Přetahovaná lanem mezi národy vyvolala spontánní zpěv slovenské hymny a den zakončila cimbálovka FCM Radegast.

Nedělní vyjížďka po valašském kraji se nesla ve znamení pomoci obnově Libušína. Na národní kulturní památku na Pustevnách mohli všichni návštěvníci srazu přispět po celý víkend do kasičky, která se pak na konci jízdy odevzdala vedení Valašského muzea v přírodě, kde sraz také končil. Na opravu Libušína se mezi příznivci skútrů vybralo 5470 Kč a devět eur.

Letošním nedělním zpestřením byla i zastávka v rožnovské svíčkárně Unipar s exkurzí a výkladem majitele. "To jsme si opravdu užili, bylo to moc zajímavé a vezeme si domu samozřejmě i nějaké suvenýry," usmívá se spokojeně skútrařka z Ostravy. 

"Jsem unavený, ale šťastný," odpovídá na dotazy hlavní organizátor srazu Radek Rebroš. "Za ty roky jsem zjistil, že jsem velmi schopný se obklopit ještě schopnějšími lidmi, jim patří velký dík, sám bych to nedal. Taky chci znovu poděkovat všem partnerům a tomu nahoře, že nám zase dopřál nádherné počasí. Dáme si teď chvilku pauzu, ale příští ročník se mi už rýsuje," uzavírá Rebroš.

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (7x):

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře k článku
Datlík napsal 20.06.2016 v 04:54

Tolik židlí u sebe nenabízí ani IKEA

liň napsal 10.06.2016 v 17:11

Škoda-nemám skůtra , ale není všem dnům konec .

SonyLee napsal 09.06.2016 v 06:53

PARÁDA


TOPlist