PROFIL UŽIVATELE

L.Hawk

Offline: 25.9.2020 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 33
Město: Sulice
Lokalita: Praha-východ ...
Založil témat: 1x
Napsal příspěvků: 9x
ID uživatele: 82078
Registrace: 4.11.2008

Adresa profilu:http://www.motorkari.cz/profil/l.hawk (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 9 záznamů

21.5.2017 Akce Super promo akce HMB, večerní hudba i občerstvení. ..Příští rok se jistě opět vrátím..
21.1.2012 Článek Pormiros: hovorím pouze o zkušenostech..jestli máš sluch a cit pro motor, pak poznáš jak motor vrní a co leze zmotoru po váměně..NUclear: tím že přidáš jinej olej tak si uvědom že olej ti udelá filr a můžeš poškodit díly motoru..uvědom si že tím poškodíš jehlová ložiska,přidřeš v převodovce a zvuk je nechutˇ ječením pískáním..dále pčíjde prokluz spojky pri určitých otáčkách..Nebudu dál rozebárat..není pak divu že málo která motorka v čr je ve slušném stavu..
14.1.2012 Článek Zapoměl jsem dodat, doporučuji přidat Metaltec. Pozor na Militec, levní kopie, která nemá smysl k oleji jako přísadu dodávat :
14.1.2012 Článek Jon5 to chce klid..
14.1.2012 Článek ahoj,vyrobci Motoulu se do kvality sotva vejdou v tabulkách..adivita mizí..olej nezvládá chladit a zárovenˇmazet a kde máme otěr částí motoru..Doporucuji Motorex popř.Castrol..zlepší se chod,mazání. Změnu poznáš po sluchu i při řazení rychlostí..po ujetí 6000km vyměniš olej a kovové šástečky minimálně oproti motulu..olej má stále stejnou viskozitu,pach. Barva je samozřejmě tmavší..začínal jsem na Banditu a vím o čem mluvím..Najezdím minimálně 15000km za rok..Hovořím o zkušenostech jak GS,Tak Bandita i GSXR.. 10W40 top speed..Motorex,castrol upřednostnůji díky své kvalitě..Nebojím se kupovat rozlívaný olej z barelu..V dnešní době je málo které GS v top stavu..
14.1.2012 Článek Ahoj, přečetl jsem si tuhle recenzi a mé pocity,zkušenosti mne od Gs 500 odrazují..Málo které GS je v dnešní době v echt super stavu po motorové stránce..V T.p. hmono majitélů a minimální pozornost servisu.V dnešní době každý do těchto motorů lije Motul 10W40 5100, nedochází jim že olej po 4000km nemaže a tím pádem se motor přidírá,žere olej a v poslední fázi pravidelně končí rozmlácení pístu,ventilů,oštípáním vložky válců,klikového hřídele. Pro více zajímavosti přiložím do přílohy foto co vše kvalita oleje a spotřeby. . Pravidělně u těchto při koupi nacházím opotřebivané napínací kladky rozvodového řetězu,nemazané bovdeny,prokluz spojky, špatné razení převodovky,Opotřebovany stav řetězovky. nedoporucuji reagovat na inzeráty kdy motorka a dlouho nejela, zkušenosti mám s rozebráním karburátorů a zjištění oxidace v komorách,nepravidelným zimováním...recenze Kawasaki též nedoporuji, vzhledově silnice pro začínající nedoporučuji z důvodu,praskání klikovky,nedostatek mazání a uník chladící kapaliny z trubky u vidní pumpy. Jediné a velké pro dávám Hondě CB 500 ideální mašiny pro jezdce..Pravidelné servis a drží
17.4.2011 Článek nedoporučuji! po Facebookovém rozhovoru tohoto člověka a hovoření o kurvu..se choval arogatně a ponižoval.. Cena kurzu na den je přemštěná..Je rozdíl dělat něco se srdcem a nebo za nekřeštˇanské prachy!
13.4.2011 Článek Není to mašině Ejse?
5.3.2011 Článek Vyzkoušel jsem X olejů a bez motorexu ani ránu! do každé druhá náplně přileji trošku Metaltecu a chod motoru je mnohem lepší,minimální opotřebení .

TOPlist