PROFIL UŽIVATELE

Flash-Team

Offline: Včera v 07:59 Hlavní stránka sekce

Skupina: Firma
Pohlaví: Muž
Věk: 35
Město: Mladá Bolesl
Lokalita: Mladá Bolesla...
Napsal příspěvků: 5x
ID uživatele: 78884
Registrace: 15.9.2008

Adresa profilu:http://flash-team.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 8 záznamů

24.4.2012 KTM a Husaberg Festival právě začíná Ahoj lidi, jako pořadatel akce jsem si se zájmem přečetl Vaše připomínky a děkuji za ně. Určitě pro příště zapracujeme na jiném systému registrace na testovačky a především na cateringu. Zde určitě máme co zlepšovat. A v češtině možná taky . Za nedostatky se omlouváme - akce pomalu roste a my rosteme s ní.

Co se týče nutnosti podepisovat prohlášení na vstupu i pouhými diváky je podmínka areálu a nikoliv naše rozhodnutí, ale z bezpečnostního hlediska na tom nevidím nic špatného. Stejně tak areál Motorland sám řídí catering a nenechá si do něj vstupovat - proto jsme i 2 roky za sebou nespokojení a nezbývá nám nic jiného, než na ně tlačit nebo si vybrat jiné místo na akci, kterých je však pramálo. Teď už snad konečně uznali, že si tím škodí i oni sami a posunou se s námi dál.

Hudba - no ok. To bude vždy dost subjektivní. Měli jsme teď dvakrát za sebou rock, kterej naopak já zas moc nemusim a tak jsme se letos posunuli jinam. Každopádně by trochu tolerance neškodilo - nemusíme bejt hned smažky (pokud nemyslíš řízky).

Jinak nejde o promo akci ze strany KTM, ale jen o klubovou akci, kterou KTM a HUSABERG podporuje nejen půjčením motocyklů, ale taky trochu finančně a vlastním personálem, za což děkujeme.

Ať už jde tedy o hudbu, vstupné, přípravu tratí či jiné věci, tak se určitě nebudeme snažit zaměřovat na prodej motocyklů a klienty, kteří mají v kapse peníze, abychom je na místě rozmazlovali. Nadále vše chceme pořádat pro majitele sportovních motocyklů všech značek, aby mohli pojezdit na výživných tratích jen tak pro zábavu, pobavili se s ostatními účastníky a přitom si přišli na své i tehdy, pokud si budou chtít testnout i nejnovější modely od KTM a HUSABERG.

Jinak moc děkuji všem dobrovolníkům a kámošům, kteří svým dílem pomohli, aby se akce vůbec uskutečnila a taky všem účastníkům, kteří přispěli k tomu, že si akce na sebe vydělala a já nepřišel na buben, za což by mě doma moc nepochválili.

Vstyčený prostředníček posílám panu Menčíkovi z Autokompex Menčík, který nám přislíbil testování Škoda YETI v terénu, které jsme zařadili do programu a nakonec nám nezvedal telefon, na akci se vůbec neobjevil a do teď nechal vše bez omluvy. Doufám, že se s podobnými kokoty v budoucnu setkávat nebudu.

S pozdravem
Michal Fleischhans.

Těm co se naše aktivity líbí nás mohou sledovat na www.ktmclub.cz a
24.4.2012 KTM Test Day - nový Freeride 350 a 690 Duke Vysoký výkon u takového typu motocyku by byl naprosto nevhodný stejně jako vysoké zdvihy. Míjelo by se to s účinkem pro takový druh ježdění. Na to má KTM přeci ostrou verzi endur EXC.
14.4.2010 Pozvánka na český KTM Festival ..a KTM kamion bude ..jsem zapomněl.
14.4.2010 Pozvánka na český KTM Festival Ahoj lidi,
dnes budu na www.ktmclub.cz aktualizovat informace ke KTM Festivalu. Sice podobnou akci děláme již po čtvrté (dříve s názvem KTM CLUB RIDE), ale letos to bude o něco větší a tudíž vše náročnější na organizaci. Co se týče přeplnění tratí účastníky, tak toho bych se nebál, aspoň minule bylo lidí akorát a nikdo si nepřekážel - naopak jich z důvodu větší zábavy mohlo být lidí více.

Jinak vstupné s motocyklem na kterém nechcete jezdit po tratích je 100,-Kč na oba dny a motocykl si můžete půjčit. To už je však dle pořadníku a zde bývá nával. Na onroad motocykly je nutné se registrovat předem u prodejců KTM do 14.4., offroady se budou půjčovat na místě bez předchozí registrace.

Vstupné s vlastním motocyklem se kterým budete jezdit po trati je 300,- Kč na celý víkend.

Myslím, že jsme udělali velice přijatelné ceny a ty budou i za jídla a občerstvení. Teď jde o to, zda to CZ KTM klub finančně přežije a nebo zas budu muset rozbít svoje prasátko

Pokud se vám tedy akce líbí, tak doražte a podpořte nás.
Těšim se na společný pojezd!!!
23.9.2009 KTM Klub Ride vol. 3 Známý nyní kupoval svého druhého Adventure (skoro stejný motor jako u Superduke) a na tom prvním najezdil 130.000km. Co tady píšete je blbost nebo závist. Pravda je ta, že kus od kusu můžeš buď koupit mašinu, která ti nehledě na značce podá ruku a nebo máš holt štěstí. Stejné je to i u aut. Pak samozřejmě záleží na výkonu motoru, protože srovnávat vzduchem chlazenýho nebo málo výkonného vodníka s nadupanym strojem prostě nejde. Ale jak řikám, 130.000km na nadupanym Adventure mluví samo za sebe.

A taky pro bahnacka ...je vidět, že si totální mimon, protože to co seriově montuje ktm za riditka a bryle, tak u ostatnich mopedu musíš dokupovat ...klasika češkej přístup, když na to nemáš, tak to pomluv ..by mě zajímalo jak vám jde ježdění ...asi taky líp hubou než rukama
18.9.2009 KTM Klub Ride vol. 3 Koukám, že Bahnacek se vyzna ...skoda, ze vysledky mluvi za sebe Bahnacku a tak kvalita motocyklů KTM nelze popřít (a to hlavně v offroadovém segmentu). Koukej šetřit a neplácej
29.9.2008 KTM Club Ride aneb oranžový srazík Zdar lidi, 150 SX byla za 200,- Kč. Ceny za svezení na silničních modelech byly 300,- a na offroadových 200,- až 250,-.
Motorky byly jinak pojištěný a na offroadech jsme žádný pád neřešili. Silnice padli 3 a spoluúčast byla ve výši 5%.
15.9.2008 První KTM sraz v ČR Ahoj lidi, dovolte mi vzhledem k častým dotazům doplňující informace:
- Motocykly budou k zapůjčení i pro diváky a doprovod nemajíc vlastní motocykl. Vstupné na oba dny a večírek pak pro ně činí 50,-Kč.
- Jezdecká výbava je potřeba vlastní, k povinné výbavě patří přilba, motocyklové boty, rukavice, protektory kolenou. Doporučujeme chránič páteře nebo krunýř (Akce je na vlastní nebezpečí!)
- Motocykly se budou půjčovat dle pořadníku. Kdo dřív přijde a zapíše se, dříve také pojede.
- Akce je určena hlavně pro majitele KTM (a Husaberg), kterým bude k dispozici na vlastním motocyklu několik jezdeckých tratí, na kterých si budou moci vyzkoušet i zmiňované předváděcí modely
- Po celý víkend bude na místě velký vytápěný stan s občerstvením a teplými jídly a nápoji
- Doplňující informace na www.flash-team.cz

Těšíme se na setkání

TOPlist