renocar_srpenPROFIL UŽIVATELE

volkswagen

Offline: Včera v 06:15 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: -
Město: Zeleneč
Lokalita: Praha-východ ...
Pomohl: 6x
Založil témat: 2x
Napsal příspěvků: 1596x
Body komentářů: 4 / 6
ID uživatele: 7694
Registrace: 29.7.2008
ICQ:246731651

Adresa profilu:http://volkswagen.motorkari.cz (Sdílet)


Krátká zpráva z Mlýnků

Závěrečný víkendový sraz CKC s jubilejní 10. návštěvou Velehradu

Členům CKC už prakticky od založení klubu ukončuje sezónu sraz na Mlýnkách. A jeho už v podstatě povinnou součástí je i návštěva Chráněného bydlení Cyrila a Metoděje na Velehradě. A já bych Vám rád trochu přiblížil atmosféru, která na tomhle srazu letos panovala.

Začali jsme poměrně poklidně v pátek, kdy se členové z celé republiky (nejvzdálenější byl z Děčína!!!!) sjížděli v Penzionu Jana v oblasti Mlýnky, která, mimo krásné přírody, disponuje tou úžasnou vlastnotí, že v zásadě postrádá signál mobilního telefonu, to není špatné, pokud ovšem nepotřebujete někoho navigovat na místo. Ale nakonec všichni dorazili a první večer proběhl v tradičně příjemné a přátelské atmosféře naplněné sdílením zážitků z dovolených, nutnými konzultacemi o motocyklové technice a i na to pivko se čas našel. Večer tradičně zakončila tombola, jejíž výtěžek byl jako vždy určen obyvatelkám Chráněného bydlení.

Ale hlavní program nastal v sobotu. Jedna skupina, nazývejme ji pro zjednodušení skupinou A se vybatolila už kolem 10, aby si trochu naplnila oči krásou a spočinula zrakem na krajině v okolí. Postupně jsme se cestou přibližovali k Velehradu a ve stanovenou dobu jsme byli na obecní louce, kde bylo připravené focení i s obyvatelkami Chráněného bydlení. No sjížděli jsme se nějakou chvilku a museli počkat i na druhou skupinu - pro zjednodušení ji nazývejme skupinou B, aniž bych chtěl naznačit, že je nějak podřadnější, nebo tak něco. Dorazila i dokonce miniskupina - dejme tomu C, která dorazila se dvěma neznačkovými motorkami. Focení dopadlo úspěšně a v odpoledním žáru jsme se pomaličku přesunuli na návštěvu chráněného bydlení, kde pro nás bylo připraveno pohoštění.

Protože to byla 10. návštěva, tak jsme vedle obvyklého předání výtěžku páteční tomboly předali taky památku - vzpomínkovou fotku na plátně a světelnou tabuli s fotkami z minulých setkání.

Ani obyvatelky Velehradu na nás nezapomněly a každého čekalo triko s motivem motorky, taška a všechny dohromady epesní dort, který chutnal ještě lépe, než vypadal. Fakt.

Horko bylo k zbláznění, tak jsme na Velehradě strávili vlastně celé odpoledne, nikomu se už nikam daleko nechtělo a tak jsme kolem 4. hodiny zamířili bez dlouhých oklik zpátky na Mlýnky

Večer ze soboty na neděli se nesl v o poznání komornějším a klidnějším duchu a v neděli ráno jsme se zase rozjeli zpět do svých domovů. 

Díky všem, kdo se zúčastnili a těšíme se zase za rok!

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (2x):

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.

TOPlist