PROFIL UŽIVATELE

Buellrider

Offline: Dnes v 07:43 Hlavní stránka sekce

Skupina: Firma
Pohlaví: Muž
Věk: -
Město: Praha
Lokalita: Praha
Poděkoval: 1x
Pomohl: 7x
Založil témat: 5x
Napsal příspěvků: 394x
ID uživatele: 73502
Registrace: 6.7.2008

Adresa profilu:http://buellrider.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 176 záznamů

21.1.2019 Suzuki V-Strom 1000XT ABS: proud Véčkové energie Ještě že na něčem jsou normální klíče, dva dny mám v klíči od auta vybitou baterku a startování přiložením klíče na tlačítko funguje dost náhodně, někdy to chce trpělivost a zkoušet jaká poloha teď zabere. Centrál atd všechno dobrý, ale klasik zámek aspoň jako backup by byl zlatej...
28.12.2018 Woolf - první náramek, co chrání před pokutami ...jinak třeba TomTom rider databáze po Evropě funguje na radary dost spolehlivě, kupříkladu všechny ty italské nesmysly to hlásí, v Rakousku odzkoušeno též, takže spárování s HFkem do helmy je dozajista dostatečné řešení.
28.12.2018 Woolf - první náramek, co chrání před pokutami ...šlo by mi hlavně o IT, z Francie čerstvé zkušenosti ani tak nemám. Ale IT venkov je naprosto nesmyslně přeplácán nekonečnými padesátkami i mimo obydlené úseky a skutečně v každém větším městečku jsou minimálně dva sloupky, kde by mohl být radar. Snažím se do nich pokaždé koukat a z čiré statistiky jsem dospěl k názoru, že skutečný radar je tak v 1 ze 100 a to v nějakém fakt velkém městě. Možná je v tom systém, že se ty kamery přendavají mezi sloupky, ale spíš ne. Tákže... ze zkušenosti jsem ty sloupky úplně přestal řešit a statistika je zatím 1ks doručeného lejstra v angličtině z nějakého městského ouřadu titěrné vísky v Toskánsku. A předejděme diskusi o jazykové mutaci konstatováním právníků z DAS, že pokuta v lokálním jazyce je jenom "doporučení", platná je teoreticky i v italštině...
28.12.2018 Woolf - první náramek, co chrání před pokutami Parádní nápad Jen v Itálii to nejspíš sežere baterku za chvíli, neb stacionárních radarů je tam v každém městečku několik. Tedy - většina výhružně tvářících se oranžových sloupků je fejk, rozbitých, prázdných nebo jen s namalovaným objektivem kamery, ale těžko se na dálku pozná, který to je. Taky bych nevěřil, že někdy pokuta z IT přijde a ono jo Zásadní otázka tedy zní: bere to všechny "radary" nebo jen ty skutečné?
27.12.2018 Sisyfovská práce se jménem Buell pokračuje > Afro: "Delat vse jinak jen proto, ze je to jine, funguje jeste tak na nejakem cruiseru nebo kafaci." ...jasně, protože typickej cruiser má benzín v rámu, olej v kyvce a velkej vnitřní kotouč v litým kole... Tohle jsou asi ty věci, co jsou na Buellu jinak, right?
21.11.2018 Koncept BMW R7 z roku 1934 konečně ve výrobě ...bubnovky s ABS asi nic moc...
+1 
15.11.2018 Norton ukázal světu novinku Atlas To potřebuju
15.11.2018 Nová indická Jawa se představuje. Vypadá opravdu jako Kejvačka! Mě to přijde jako hezká motorka a je mi úplně jedno, jestli je to retro, kopie, nebo co... Ale jako kopie Kejvy je to povedený. I kdyby Kejva nikdy předtím nebyla, pořád je to pro mě hezčí styl než futuristické, ostře řezané, moderní ufo kreace... Otázka je, jak to bude vypadat z blízka.
+1 
9.11.2018 Moto Guzzi konečně prozradila detaily V85 TT V85 je z fotek čirá nádhera , možná trošku břichoplaz, ale jako cesťáček je to elegán. Za mě to zabíjí jen displej místo budíků a zoufale odfláknuté kufry na výstavním kusu na Intermotu. Škoda, že pro 190+ člověka je to malinké, kolena na válcích nebudou při horkém motoru asi optimum... A "masivní kryt motoru" lze napsat vskutku jen od pohledu z fotky, neb realita sériového alobalu pod kartery je spíše pro potěchu oka, břichem na kládu fabrika jistě nedoporučuje. Tím méně břichem na tlumič, který je nechráněn...
6.11.2018 Honda ukazuje nové CB650R a inovuje modelovou řadu pětistovek Naháč na dnešní dobu za mě sympatický a zdařilý
U CB500X mě velmi zaujal "padací rám", který při tomhle jednom montážním bodě bude ještě komičtější, než na Afrikách... (pardon, to už je profesionální deformace...)
3.11.2018 Indian FTR 1200: Zrozen na hlíně, postaven pro silnice Na první pohled čirá nádhera, na bližší mě zklamaly nedodělané detaily, jako vyloženě hnusné vedení drátů k ovladačům na řídítkách a takové věci... Taková blbost, ale k image motorky za 400k+ to nepřidá. Tedy jestli to nebyl nějaký nedodělek jenom pro Intermot. O komedii v podobě displeje nemluvě... Ale co, stejně je to na mě moc malá motorka.
29.10.2018 Puig nabízí doplňková aerodynamická křidélka Jakpak to na motorce drží... (8 kilo) nalepené na kapotách?
28.10.2018 Skotsko a Vnější Hebridy
28.10.2018 Skotsko a Vnější Hebridy Krásný vyprávění... Mám rád tyhle severský kraje, mohl bych tam jezdit pořád...Fotky parádní - poznal jsem toho většinu i bez popisků Letos v srpnu, potřetí, to byla cesta přes Vysočinu až na Orkneye. Všude nám říkali, že už tam měsíce skoro neprší. Je fakt, že bylo naprosto zázračně krásně. Skoro pořád...
21.10.2018 Dvouválce Royal Enfield, velká indická revoluce Nádherný motorky... A fakt úžasný fotky Díky za článek...
Předchozí
1 2 3 4 5 6 7... 12
Následující

TOPlist