PROFIL UŽIVATELE

Kenap

Offline: 15.2.2019 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 58
Město: Rosice
Lokalita: Brno-venkov J...
Poděkoval: 7x
Založil témat: 2x
Napsal příspěvků: 4x
ID uživatele: 70208
Registrace: 16.5.2008

Adresa profilu:http://kenap.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 15 záznamů

7.2.2019 Chorvatsko 2018 a tak kolem Pohodově se to čtlo,dobře napsáno. S dobře zvoleným hudebním doprovodem uteklo 20min. videa dost rychle. Krásné osvěžení při čekání na letošní první vyjížďku. Pohodu v jedné stopě všem ,,dýním"
6.2.2019 MD chystá jednodušší bodový systém, jak bude vypadat? A co pokud ušetřím za autoškolu a řidičák prostě nemám?Zpráv o týpcích pod vlivem čehokoliv a nevlastnící řidičák je stále víc.Seberou mu co?Potrestají ho jak?Za chvíli jezdí zas a pohodář.
+1 
13.1.2019 Máme začít brát 3D tisk u motorek vážně?
Kámoš mi na 3D tiskárně udělal zadní kryty na fanfáry.Takže alespoň na to dokrášlení se 3D hodí,v domácích podmínkách.Levné a podle vlastního návrhu.Prostě značka ideál.
7.1.2019 Čezeta 506: Jak jezdí elektrické Prase? Nostalgie na jedné a cena za nostalgii na druhé straně.Jednostopé prase se mi sice líbí -přeji mu hodně dlouhý život.Bohužel, peníze mi v rámci nostalgie stačí jen na to čtyřnohé.Je rozhodnuto.
9.10.2018 Vandráci opět navštíví brněnské Bonmoto Židle zamluvena,motorka naleštěna.Počasí přeje-tak to bude bezva vélet!
27.9.2018 2x Honda Goldwing: jiný a ještě jinější Golďas SuperSic58. Mám doma taky jednoho mazla.Asi toho o dané motorce moc nevíš.Pokud je chladno tak si pustím topení od motoru,zapnu zahřívání na hefty a sedačku.Prší li-tak pokud jedeš víc jak 45 tak jedeš suchej.Jen je- jak říká jeden můj kámoš-zapotřebí nezastavovat moc na křižovatkách.Navíc,motorkáři nejsou z cukru.Asi máš raději ta luxusní auta,tak stejně nepochopíš
+3 -1
17.2.2018 Národní technické muzeum – unikátní sbírka motocyklů nejen české výroby zajímavé čtení co vtáhne do děje i do srdíčka,zlaté české ručičky,je to pocta našim otcům a dědům,dodnes zvládáme do-do,dodělej doma
8.1.2018 Balaton tour 2017 - Zweitakt riders - 50ccm - Simson a Jawa Borci bravo! připomíná mi to naši partu před 40roky. Objeli jsme na fechtlech celou republiku,motor občas chladili přefiltrování limonádou a pivem,puch stál za to, ale jelo se dál.Navic pokud to chtělo trochu znalce,tak stačilo zazvonit u jakýchkoliv dveří a pomoc se dostavila kolikrát i s jídlem a přespanim.Ale na tyto zážitky z mladičkých let vzpomínáme nejraději.Škoda jen že se tenkrát moc nefotilo tak máme žádné fotky z naších cest,ale o to víc zážitků.Tak si užívejte co nejvíce zážitků v jedné stopě. Ono co v mládí najedete a užijete s těmi správnými lidmi je výhra ze které budete čerpat i pokud budete jednou sedlat honosnější stroje Ono ani tak moc nezáleží kam a na čem a jak daleko jadete jako s kým. Tak vám přeji veselou kopu přátel a pohodu co všechno vždycky zvládne. 👌 Kenap 👏
22.12.2017 Pavel Liška, Honza Révai a Hynek Bernard jsou Vandráci Hodně štěstí a pohody v jedné stopě. Šťastný návrat!
13.7.2017 Ve dvou po dvou aneb přes hory a moře vedla naše cesta Zdravím.Nádherně napsané,krásně se to četlo.Hodně pohody v jedné stopě a nových zážitků s co nejmenším opotřebováním sedinky. Kenap.
24.4.2017 Po komplikovaném víkendu Abraham body nezískal ,,po startu jsem se cítil dobře'' -tak jsem si hned lehl
+1 -2
20.4.2017 10 tipů pro jízdu se spolujezdcem spike-cz> Díky.Říká se,nevstoupíš dvakrát do stejné řeky.Tak si říkám,třeba platí, nenabouráš dvakrát do stejného zvířete. Přeji hodně pohodovejch kilců, a hlavně šťastných návratů!
20.4.2017 10 tipů pro jízdu se spolujezdcem článek dobrý,videa supr Rady jsou dobrý,ale sám jsem si letecký den i s batůžkem prožil.Jedete s batůžkem,(máte spolu dvě krásné děti),tak jedeš pomale,není kam pospíchat,život je tak krásný.Přijde to jak blesk z čistého nebe,z pravé strany vyrazí divočák a stačíš si jen říct -a je to v ...pak klasika,nemocnice,rehabko a zase jezdíš,protože prostě musíš.Rady jsou dobrý na předejití průšvihů a držím se jich.Snižují možnost bolesti z mé hlouposti,na bolest blesku z čistého nebe,kterou neovlivním.Někteří tomuto jevu říkají osud.Tak ať NAS žádného tento osud nepotká!
+8 
19.4.2017 Jawa Jižní Amerikou ve stopách Čechů - Peru krásná i krutá SUPR!
19.4.2017 Off road po pevnostech v Alpách Supr nádherné fotky,ta 19-nácka je boží.Dobře napsáno,příjemné počteníčko.

TOPlist