journeyman_brezenPROFIL UŽIVATELE

Kenap

Offline: 1.4.2020 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 59
Město: Rosice
Lokalita: Brno-venkov J...
Poděkoval: 13x
Založil témat: 3x
Napsal příspěvků: 6x
Body komentářů: 12 / 56
ID uživatele: 70208
Registrace: 16.5.2008

Adresa profilu:http://kenap.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 24 záznamů

6.3.2020 Článek Tak zítra kolínko na RSV4. Doufám že nebude chcat a provětrám mášu i s batůžkem. Podle zpráv je zas na co se těšit.Krásný motorky,holky a dobrá bašta.Na světě je krásně!
1.3.2020 Článek super článek,nádherně napsané a dobře se čte jedním dechem od začátku do konce.
+2 
17.1.2020 Článek Tempomat je supr.Mám origo.Používám ho co to jde.Šetří ruku i peníze za rychlou jízdu.Nastavíš padesát a máš čas sledovat co se v dědině děje kolem.Stejně tak dálnice-nastavíš a kocháš se jízdou.Teda pokud není z dálnice totální parkoviště.
3.7.2017 Akce Ahoj.Musím se omluvit.Bohužel mi dnes zjistili borelku,takže prášky a bohužel i neschopenka.Tak svátky budu dřepět doma.Přeji bezva počasí a pohodovou akci.Kenap.
17.6.2019 Akce Ahoj.Dík za pozvání. Bohužel v daném termínu jsem na dovolené.Budu se těšit na další akci. Kenap.
6.8.2019 Článek ošklivé káčátko,a nakonec labuť
7.2.2019 Článek Pohodově se to čtlo,dobře napsáno. S dobře zvoleným hudebním doprovodem uteklo 20min. videa dost rychle. Krásné osvěžení při čekání na letošní první vyjížďku. Pohodu v jedné stopě všem ,,dýním"
6.2.2019 Článek A co pokud ušetřím za autoškolu a řidičák prostě nemám?Zpráv o týpcích pod vlivem čehokoliv a nevlastnící řidičák je stále víc.Seberou mu co?Potrestají ho jak?Za chvíli jezdí zas a pohodář.
+1 
13.1.2019 Článek
Kámoš mi na 3D tiskárně udělal zadní kryty na fanfáry.Takže alespoň na to dokrášlení se 3D hodí,v domácích podmínkách.Levné a podle vlastního návrhu.Prostě značka ideál.
7.1.2019 Článek Nostalgie na jedné a cena za nostalgii na druhé straně.Jednostopé prase se mi sice líbí -přeji mu hodně dlouhý život.Bohužel, peníze mi v rámci nostalgie stačí jen na to čtyřnohé.Je rozhodnuto.
9.10.2018 Článek Židle zamluvena,motorka naleštěna.Počasí přeje-tak to bude bezva vélet!
17.2.2018 Článek zajímavé čtení co vtáhne do děje i do srdíčka,zlaté české ručičky,je to pocta našim otcům a dědům,dodnes zvládáme do-do,dodělej doma
8.1.2018 Článek Borci bravo! připomíná mi to naši partu před 40roky. Objeli jsme na fechtlech celou republiku,motor občas chladili přefiltrování limonádou a pivem,puch stál za to, ale jelo se dál.Navic pokud to chtělo trochu znalce,tak stačilo zazvonit u jakýchkoliv dveří a pomoc se dostavila kolikrát i s jídlem a přespanim.Ale na tyto zážitky z mladičkých let vzpomínáme nejraději.Škoda jen že se tenkrát moc nefotilo tak máme žádné fotky z naších cest,ale o to víc zážitků.Tak si užívejte co nejvíce zážitků v jedné stopě. Ono co v mládí najedete a užijete s těmi správnými lidmi je výhra ze které budete čerpat i pokud budete jednou sedlat honosnější stroje Ono ani tak moc nezáleží kam a na čem a jak daleko jadete jako s kým. Tak vám přeji veselou kopu přátel a pohodu co všechno vždycky zvládne. 👌 Kenap 👏
22.12.2017 Článek Hodně štěstí a pohody v jedné stopě. Šťastný návrat!
27.9.2018 Článek SuperSic58. Mám doma taky jednoho mazla.Asi toho o dané motorce moc nevíš.Pokud je chladno tak si pustím topení od motoru,zapnu zahřívání na hefty a sedačku.Prší li-tak pokud jedeš víc jak 45 tak jedeš suchej.Jen je- jak říká jeden můj kámoš-zapotřebí nezastavovat moc na křižovatkách.Navíc,motorkáři nejsou z cukru.Asi máš raději ta luxusní auta,tak stejně nepochopíš
+3 -1
Předchozí
1 2
Následující

renocar_duben
Objednat reklamu
TOPlist