PROFIL UŽIVATELE

sardel

Offline: Včera v 21:06 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 46
Město: Praha
Lokalita: Praha
Poděkoval: 4x
Pomohl: 9x
Založil témat: 26x
Napsal příspěvků: 338x
ID uživatele: 66767
Registrace: 27.3.2008

Adresa profilu:http://sardel.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 24 záznamů

18.2.2018 Pimp My Ride po východoněmecku: Simson Spatz R70 jenom poznámka. vlastně dvě.

"vzali staré auto, zrestaurovali ho a vtiskli mu nový tuningový vzhled" - pokud někdo něco "votunil", pak se opravdu nedá mluvit o "zrestaurování".

"leštěné výko" - asi podle vzoru "vydlice", že?

Ad moped - nevypadá vůbec zle, akorát vopičárny typu " křišťály Swarovski" nebo osvětlení SPZ "lebkou" si mohli odpustit. To už je křečovitý kýč.
+5 
5.1.2018 Tříkolka Morgan 3 Wheeler také na elektřinu S lotusem to nemá nic společnýho. Tříkolový morgan má tradici z doby ještě před první světovou válkou. Dnes vyráběný morgan je reminiscencí na stroje vyráběné ve dvacátých letech. Tedy dávno před lotusem.

A ty špatné vlastnosti... Hmmm... Kdo z vás v tom jel? Já ano. Teda v tý normální verzi se spalovacím motorem, autíčka na baterky mě nezajímají. Klidně se veřejně přiznám, že jsem měl motoristický orgasmus a zážitek na celý život. Předpisově jsme zrovna nejeli. Mít zbytečnej ten skoro meloun, co to stojí, jdu bez váhání do toho!

Ovšem za mne tedy je elektroverze typická Cimrmanova metoda slepých uliček.
+3 
26.9.2017 Jawy, ČZ i dieselová motorka. Tak vypadá soukromá sbírka motocyklů v USA Ovšem, tohle je taky perla
"Ervin vypichuje netradiční řešení zadního pérování, tedy odpružené sedlo, a pohodlí při jízdě i na delší cesty." Ostatně, celej ten článek je takovej - americkej!
+4 
26.9.2017 Jawy, ČZ i dieselová motorka. Tak vypadá soukromá sbírka motocyklů v USA Čtyřsedadlová čechie. Kvalitní české repliky najdete po celé zeměkouli! - To by byl krásný reklamní slogan. Tady má číňan ještě drobné mezery...
30.3.2017 Honda představila koncept SS150 Racer Já věděl, že ty kola odněkud znám!

+1 
2.4.2016 Historické FN dostalo do vínku notnou dávku dřeva Za co, soudruzi, za co... Chudák fena. A hlavně, co je to v poslední době za idiotskou módu patlat díly ze dřeva?!
+1 -1
24.4.2015 Black Douglas Sterling Countryman MK5 Deluxe Imitace, některými detaily dost nepovedená, motocyklů z poloviny dvacátých let a točí 5 tisíc??? No, to bude vážně "retro" zážitek z jízdy!
24.1.2015 Ducati představila předělaného Scramblera Pak by věta musela znít "Firma Ducati představila..." Pokud by se to takhle mělo psát všude, znamenalo by to i větu "Mercedes představila nový vůz", což by asi nikdo nepobral, ačkoliv by to tak vlastně bylo správně, neb Mercedes je ženské jméno. Ale to je fuk, to byla jen malá poznámka stranou, konec OT
+3 -2
24.1.2015 Ducati představila předělaného Scramblera Ještě snad ten druhý, se stříbrnou nádrží, ale ty zlatý ráfky jsou neskutečně hnusnej kýč!
á propos, proč se s Ducati zachází jako s femininem? "Ducati představila..." Zakladatel firmy byl pan Ducati a po něm se také jmenuje...
-1
17.12.2014 Stylová retro stavba z Ruska Jen k té přední vidlici - je to v podstatě osvědčený systém Bramton, používaný ve dvacátých letech. Záchyt reakce je normálně do vidlice, takže při brždění se celý pružící mechanismus jen "prohne". V podstatě tam v principu není až tak velký rozdíl oproti teleskopům. Ty se také při brždění "potápí" (= menší pracovní zdvih), při extrému mohou jít na doraz (= nepruží).
27.10.2014 KTM 690 Duke - splašený jednoválec No, když už jsme u toho, co je to "turch"? Nemyslel on autor spíš "durch" - tedy klasický germanismus?
4.10.2014 O pohár města Soběslav 2014 Že jsem tak smělý, v čem je vlastně tato soutěž jiná? Já jen kvůli případné účasti příští rok. Dopolední výstavka se "skákacím hradem", kutálkou na náměstí a projevem potentáta je běžná. 75 km trati obohacené o zatloukání hřebíků, hod granátem, ech pístem či montáž zapalovací svíčky je standard, zvláště to šroubování svíčky je už tak ohraným evergreen, že dostávám tiky, když si tuhle ptákovinu zas někde "originálně" vymyslí... Čili, co je v Soběslavi jinak? To myslím vážně, nikoliv jako rejpání! Z článku jsem to jaksi nepochopil...
+1 
21.8.2014 Midual - tak trochu jiný boxer Z historického hlediska nic nového, "otočený" flat-twin dělal sériově dávno před válkou Douglas nebo Victoria. Inovativní je ovšem cena!
21.5.2014 Na prohlídce v Ducati Kivis: OK, pak bych ale nemluvil o "vynálezu" desma, ale spíš o obdobném konstrukčním provedení u Ducati a M-B. Ale to je jen takový hraní se slovíčky, pouze mě to při čtení článku upoutalo, nic víc. Jinak prima report.
+1 
21.5.2014 Na prohlídce v Ducati Technická: Mercedes Benz vynalezl desmo? To bude nějaký renonc, ne? Desmodromický rozvod používaly už před první světovou válkou na svých vozech třeba továrny Peugeot či Delage. Firma Mercedes Benz vznikla až v roce 1926...
+1 
Předchozí
1 2
Následující

TOPlist