PROFIL UŽIVATELE

sardel

Offline: Včera v 23:10 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 48
Město: Praha
Lokalita: Praha
Poděkoval: 6x
Pomohl: 11x
Založil témat: 36x
Napsal příspěvků: 555x
Body komentářů: 32 / 2
ID uživatele: 66767
Registrace: 27.3.2008

Adresa profilu:http://sardel.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 31 záznamů

12.11.2020 Článek uživatele Pěkná recenze, škoda, že tady trochu zapadne. S dovolením, přidal jsem si link do profilu.
17.9.2020 Článek a. proč podpořovat jawu?! Jawa je kontinuální půser už od roku 1929.
b. co je na týhle motorce jawáckýho???
21.8.2020 Článek "jsem čech takže Jawa." - Tohle mne nikdy nepřestane fascinovat! Když pominu, že v tomhle případě jsi spíš Číňan, protože i ty samolepky "Jawa", který na to v Týnci slavně lepěj, byly vyrobený v Číně, tak proč jezdit na nějaký srágoře, jen z pocitu nějakýho falešnýho vlatenectví?

Sám se teda taky považuju za Čecha jak poleno a jsem na svou zem celkem hrdej, ale to neznamená, že budu nekriticky milovat Jawu! Naopak, je to pro mne sprostý slovo a upřímně jawy nesnáším. Všechny, bez rozdílu. Od r. v. 1929 až po 2020. Už nákupem rumpála to Janeček posral, měl zůstat u těch granátů. Ty mu sice taky moc nešly, ale nadělal by s nima míň škody!

Jo, a doufám, že tu někdo nezapomene napsat, jak jsme "byli motocyklová velmoc". Z toho vždycky učurávám...
+4 
19.1.2020 Článek "motocykl působí neohrabaně" - to proto, že ho zkoušeli na okruhu. Je to Segway, ten je přece konstruovaný na chodník!
+1 -1
21.11.2019 Článek Jen drobná poznámka, ten původní scrambler v článku není už Ital, lébrž španělský Mototrans.
20.11.2019 Článek Tož, já teda nevím, škol nemaje, ale tak nějak jsou tu stále jednoduché kupecké počty. Neřeším vzhled, oboje je "retro", i když každý jiný, leč to už je na vkusu toho kterého soudruha. Ale za stejnou (teoreticky) cenu:
indický jednoválec, 350 ccm, 30 HP (džawa)
vs
indický dvouválec, 650 ccm, 50 HP (RE)
+6 
17.9.2019 Článek Já jenom dodám, že když pomineme vyložený blbiny typu chybějící hodinky, tak ty uvedené skutečné problémy (elektrika, rez) jsou zmiňovány zásadně jen na indických webech. Ten odkaz níže směřuje také do Indie. Nikde jsem nenašel nic podobnýho ke strojům dováženým na západní trhy. A vzhledem k tomu, že se twiny vyrábí ve dvou samostatných fabrikách, celkem se nabízí vysvětlení ve dvojím "provedení" - pro místní trh a pro zbytek světa.

P.S. Interceptora mám od června, myl jsem ho (důkladně) dvakrát, nic nerezne a "Christmas lights" se taky nedostavily.
+1 
18.2.2018 Článek jenom poznámka. vlastně dvě.

"vzali staré auto, zrestaurovali ho a vtiskli mu nový tuningový vzhled" - pokud někdo něco "votunil", pak se opravdu nedá mluvit o "zrestaurování".

"leštěné výko" - asi podle vzoru "vydlice", že?

Ad moped - nevypadá vůbec zle, akorát vopičárny typu " křišťály Swarovski" nebo osvětlení SPZ "lebkou" si mohli odpustit. To už je křečovitý kýč.
+5 
5.1.2018 Článek S lotusem to nemá nic společnýho. Tříkolový morgan má tradici z doby ještě před první světovou válkou. Dnes vyráběný morgan je reminiscencí na stroje vyráběné ve dvacátých letech. Tedy dávno před lotusem.

A ty špatné vlastnosti... Hmmm... Kdo z vás v tom jel? Já ano. Teda v tý normální verzi se spalovacím motorem, autíčka na baterky mě nezajímají. Klidně se veřejně přiznám, že jsem měl motoristický orgasmus a zážitek na celý život. Předpisově jsme zrovna nejeli. Mít zbytečnej ten skoro meloun, co to stojí, jdu bez váhání do toho!

Ovšem za mne tedy je elektroverze typická Cimrmanova metoda slepých uliček.
+3 
26.9.2017 Článek Ovšem, tohle je taky perla
"Ervin vypichuje netradiční řešení zadního pérování, tedy odpružené sedlo, a pohodlí při jízdě i na delší cesty." Ostatně, celej ten článek je takovej - americkej!
+4 
26.9.2017 Článek Čtyřsedadlová čechie. Kvalitní české repliky najdete po celé zeměkouli! - To by byl krásný reklamní slogan. Tady má číňan ještě drobné mezery...
30.3.2017 Článek Já věděl, že ty kola odněkud znám!

+1 
2.4.2016 Článek Za co, soudruzi, za co... Chudák fena. A hlavně, co je to v poslední době za idiotskou módu patlat díly ze dřeva?!
+1 -1
24.4.2015 Článek Imitace, některými detaily dost nepovedená, motocyklů z poloviny dvacátých let a točí 5 tisíc??? No, to bude vážně "retro" zážitek z jízdy!
24.1.2015 Článek Pak by věta musela znít "Firma Ducati představila..." Pokud by se to takhle mělo psát všude, znamenalo by to i větu "Mercedes představila nový vůz", což by asi nikdo nepobral, ačkoliv by to tak vlastně bylo správně, neb Mercedes je ženské jméno. Ale to je fuk, to byla jen malá poznámka stranou, konec OT
+3 -2
Předchozí
1 2 3
Následující

TOPlist