Příspěvky v diskuzním fóru
Nalezeno 266 záznamů
| 6.8.2011 | Fiktivní zájemci z Anglie. | Je to zmrd psal aj mě!! jo a mel sem to na motoinzerci pojeeeb |
| 11.5.2011 | přechod z CBR 125 na Ninja 250 | Divej frajere,je tvoje vec co si poridis,ale kupovat po cbr 125 ninju ... |
| 9.5.2011 | Jezdite v riflích? Koukněte jak to dopadá... | PRATELE ZE SEVERU MAJI EVIDENTNE JASNO V CEM JEZDIT,KUZE ZN.VLASTNI (u... |
| 9.5.2011 | Jezdite v riflích? Koukněte jak to dopadá... | www.youtube.com/watch |
| 8.5.2011 | GSXR 600 1997 | Zdar,měl sem ju ve streetu,můžu jen doporučit výkon je v pohodě,na 4va... |
| 7.5.2011 | Venčení motorky, FM a okolí v rychlejším tempu | NENE KAMO JA SEM INACI PAN,NEBOT MAM KN FILTR,LADAKY,A NOVEJ LAK ;-) |
| 7.5.2011 | Venčení motorky, FM a okolí v rychlejším tempu | Rychlejší tempo je to co na ER 5,rozhodně nepoznáš ;-) :-P |
| 28.4.2011 | moc "ostrá" jízda? | Jooo vole to ses jinaci pan,to nerypu [lol] ;-) |
| 28.4.2011 | moc "ostrá" jízda? | Ty vole.....tak to nechapu....ses fakt asi strelec...no ale i presto s... |
| 18.4.2011 | Bude to lícovat? | Byl sem ted přímo v triskelu,a od tohoto roku,to musí být ošetřené tak... |
| 20.1.2011 | Pičo cooooo???!!! | SmilleR-6> tyyyy kokot tak ted sem malem sletel ze zidle :-D :-D :-D... |
| 20.1.2011 | Pičo cooooo???!!! | zajimavy.... co to stoojiiiii??? :-D |
| 20.1.2011 | Pičo cooooo???!!! | dejte este nakou kuriozitu:-D |
| 19.1.2011 | Pičo cooooo???!!! | to neeeeeee tyvole,za tohle by ti musel frajer minimalne tu 9ku jeste ... |
| 19.1.2011 | Pičo cooooo???!!! | titus> to vole....tzn.zeeee kdyz se na tom projedu zmenim orientaci...... |
| 19.1.2011 | Pičo cooooo???!!! | MartasUS> to bych tu kudlu nosil i jinde,kurva kdekoliv jen tohle ne:-D |
| 19.1.2011 | Pičo cooooo???!!! | Harry_RnK> radsi cinskou motku nez takovou segru......... B-) |
| 19.1.2011 | Pičo cooooo???!!! | dejf.> je to hermafrodit jest vize ma.... [:o] :-D |
| 19.1.2011 | Pičo cooooo???!!! | MartasUS> no ja nevim esi lidem tohoto typu zalezi na druhu mota.... a... |
| 19.1.2011 | Pičo cooooo???!!! | MartasUS> o tom nepochybuju ale proc to kurva prezentuji pri prodeji m... |
| 19.1.2011 | Pičo cooooo???!!! | ma zena me utvrzuje ze to je oskliva pani to vodorovne lezici.... :-D ... |
| 19.1.2011 | Pičo cooooo???!!! | moucan> ty vole.....:-D:-D:-D |
| 19.1.2011 | Pičo cooooo???!!! | Donardson> poslu jim odkaz treba se chytnu:-). proste tohle te lisk... |
| 11.12.2010 | Kawa KLX 650 a všechny ostatní jednobuchy | NitroTT> jak na to tak koukam asi si koupim za nakych 1700 noveee a bu... |
| 9.12.2010 | Kawa KLX 650 a všechny ostatní jednobuchy | kadeloid> jj pomohla coz sem rád,nemas jeste neco s ty kawy s toho Rka?? |
| 9.12.2010 | Kawa KLX 650 a všechny ostatní jednobuchy | NitroTT> jj to bude asi ono,vlastne je to ctyrvyvodova civka,ktera jak... |
| 8.12.2010 | Kawa KLX 650 a všechny ostatní jednobuchy | zdravím všechny!!!chtěl bych poděkovat KADELOIDOVI,za tu hlavu musela ... |
| 6.8.2010 | Vačka-značný problém | supr diky za prispevky,jo vacka mi bohate postaci jenom 1 tak to tak z... |
| 25.7.2010 | Kawa KLX 650 a všechny ostatní jednobuchy | zdarec vsichni!!chci se zeptat ohledne teho jak sem psal o tej hlave p... |
| 14.7.2010 | Kawa KLX 650 a všechny ostatní jednobuchy | kadeloid> nechal bych to delat cele nekym nemam zadne moznosti jak si ... |
| 13.7.2010 | Kawa KLX 650 a všechny ostatní jednobuchy | kadeloid> takže asi bude nejlepší sehnat šikovného zámečníka co si s t... |
| 13.7.2010 | Kawa KLX 650 a všechny ostatní jednobuchy | storeman> nene rafku sem si nevsiml jenom este expedicni nadrz jinak n... |
| 12.7.2010 | Kawa KLX 650 a všechny ostatní jednobuchy | kadeloid> ted nevim tyo je to mozny [lol] vis co klido bych ten motor ... |
| 12.7.2010 | Kawa KLX 650 a všechny ostatní jednobuchy | zdarec panove,chci se zeptat nevíte jetli by do klx pasoval motor z kl... |
| 28.6.2010 | Kawa KLX 650 a všechny ostatní jednobuchy | kluci nevite esi do klx pasuje i motor z klr???? +o( |
| 20.6.2010 | Kawa KLX 650 a všechny ostatní jednobuchy | jo prosimte ja mam nove icq:497 234 169 takže kdyžtak si mna přidej a ... |
| 20.6.2010 | Kawa KLX 650 a všechny ostatní jednobuchy | kadeloid> jojo perfektni,urcite pockam to neni problem sem rad že to v... |
| 20.6.2010 | Kawa KLX 650 a všechny ostatní jednobuchy | kadeloid> tyo to by bylo fajn klidne jestli mas cas tak to nafot a hod... |
| 19.6.2010 | Kawa KLX 650 a všechny ostatní jednobuchy | kadeloid> myslíš že bych ohl použít posložky s té mojí přidřené hlavy?... |
| 19.6.2010 | Kawa KLX 650 a všechny ostatní jednobuchy | kadeloid> jo? a mas to i z ventilama a vackama?(respektive stacila by ... |