Komentáře
Nalezeno 3 záznamů
| 9.5.2011 | Článek | Abyse s toho všchní píčuskové neposrali,Ide přece uplně o hovno že se někdo projede po lese,ok měl by dbát určité bezpečnosti a předvídavosti,nikdy nevíš kdy ti vyskočí houba nb tak,ale to je tak všechno dyt prece to nema na nic az takovy vliv,a zamerem lidi co jezdi v lese neni nikoho poškodit,tak nevim co to každy čuráček tak řěší,eventuelne tu píše jak neco nachystá aby se endurista rosekal,to už je moc a kor když je to eště motorkář který by měl mít krapet víc pochopení než nomalní smrtelník,Ste jak píče fakt furt plačete jak kdyby to bylo buhví co,já byl jedním z řad co po lesech litali,a nejsem si vedom ze bych nekomu nak hrozne ublizil! Lisknete si idioti |
| 3.9.2009 | Článek | no tak k tomuto snad rict jen dalsi motorka pomerne o nicem,kdyby to radsi udelali v poradnym dvoutaktu a design stylem tzr 125 nebo mito udelali by lip,aby to vypadalo a jezdilo se na tom jak na poradny motorce a ne jak na simalovi ze silnicima gumama,esi toto ma byt nove gsxr 125 tak v tom pripade sklamani maxialni |
| 2.10.2013 | Video | hm tak doufam ze si toto video prohlidne ten chlapec co ma novy rsv 1000 a nevi co na nem vubec dela a vyletel mi minuly vikend do protivky na karline(u cejce)kdyz na tom neumis tk na to kurva nelez kdybych tam byl o sekundu ci o dve driv tk sme neska oba v drevenem pyzamu tak bacha na to |