motopark_brezenPROFIL UŽIVATELE

walaszek

Offline: Včera v 20:00 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: -
Město: Vendryně
Lokalita: Frýdek-Místek...
Pomohl: 2x
Založil témat: 10x
Napsal příspěvků: 214x
ID uživatele: 61144
Registrace: 3.3.2008

Adresa profilu:http://walaszek.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 57 záznamů

16.3.2019 Gruzínsko, Gruzínsko a trocha z Turecka. August 2018. V prví řadě musím pochválit fotky, nádhera. Cestopis sice vyznívá trochu pesimisticky, na druhou stranu, proč tam cpát falešné pozlátko, když jsi to takto cítil. Četlo se to velmi dobře. Možná sis pár nezdarů zapříčinil nedostatečnou přípravou, ale každý plánuje jinak Za objektivitu palec nahoru A přeju lepší počasí u dalších cest.
7.3.2019 7 států za 7 dnů Pěkně napsáno, palec Jawa je stroj jako každý jiný a je vidět, že když se o to člověk stará a svému stroji rozumí, tak se odvděčí absencí závad a dopřeje majiteli hodně krásných zážitků. Je vidět, že jste si to užili na maximum, a bez zbytečného kvaltování.
2.3.2019 Západní Afrika: S Michalem v sedle Moc pěkné fotky Gramatiku bych tady zas tak moc neřešil, není to nikterak hrozné. Čte se to samo, nemusí se to složitě louskat, tak jen tak dál. Držím palce pro další objevování krás světa
21.1.2019 D-menti mezi minami a medvědy Není to první cestopis od D-mentů, a doufám že né poslední. Tenhle specifický styl psaní je skvělý, smekám klobouk. Fakticky se to dobře čte, fotky taky pěkné. A hlavně je mi sympatické, že se s ničím moc nemažete, a berete to vše s humorem. "A tak je to správně a tak to má být" Tomu říkám cestopis s velkým "C", více takových.
+1 
21.1.2019 Enduro vejlet Pěkně napsáno, je vidět, že jste si to užili Nádherné fotky, hlavně tedy jeskyně v oblasti Turdy. Vědět, že tam je něco tak krásného, určitě bych se tam býval podíval, když jsem měl cestu kolem, snad příště. Přeji další pěkné zážitky ať už samotnému, nebo opět s partou.
15.1.2019 Rumunsko aneb první Adventure dovolená Skvěle napsáno. A fotky snad jedny z nejlepších, které jsem v cestopisech doposavad viděl. Jen škoda toho počasí, bahna jste si evidentně užili Já byl v Rumunsku koncem srpna, a počasí bylo na jedničku. Taky jsem byl nadšený z tamních offroad tras, pravda, na takový hardcore jsem si netroufal s ohledem na moto a na single race Dobře si udělal výměnou skůtru, přeji mnoho dalších skvělých zážitků a těším se na další cestopisné počiny.
10.1.2019 Severní cesta, festival ohromujících scenérií Skvělý cestopis, přečteno jedním dechem. Navíc doplněno nádhernými fotografiemi, takže palec nahoru Na počasí jste měli asi neskutečné štěstí, slunečná Skandinávie je spíše výjimkou, soudě podle ostatních cestopisů z této oblasti, takže gratuluji
8.1.2019 Napříč Kubou na fichtlech Bohužel je toto fenomén dnešní doby,"pošlete mi peníze a já za ně budu cestovat a vyplodím nějaký dokument". Každý má svůj sen, ale pokud si ho chci splnit, tak holt proto asi musím něco udělat. Projekty typu Startovač a jím podobné mi nejsou sympatické. O to víc si vážím cestovatelů typu Pavla Pondělíka nebo Pavla Suchého, a o to méně autorů této "Kubánské expedice". A poptávat finanční podporu předem, aniž jsem něco v této oblasti dokázal (třeba spisovatelský talent jako P. Suchý nebo vypravěčské nadání I. Brezovara), mi přijde až drzé. Ale sto lidí, sto chutí. Neodsuzuji ale nepodpořím
+1 
5.12.2018 Dobrodružství Centrální Asie Naprosto neskutečné fotky, ostatně jako ve všech tvých cestopisech. Vyprávění výborné, máš na to holt talent. Smekám klobouk jak před odvahou tak i před tvou profesionalitou s jakou to dokážeš podat ostatním. Čte se to jedním dechem Díky.
29.11.2018 Rumunsko - Srbsko - Černá Hora - Bosna Hercegovina - Chorvatsko - Slovinsko - 9.2018 Co člověk to jiný způsob cestování. Trochu škoda, žes jel takovou dardu km, a vlastně si toho viděl z každé země pomálu. Ale hlavní je, že sis to užil Můj šálek to není, ale každý jezdí tak, jak mu to vyhovuje. Hlavně se vždy v pořádku vrátit.
19.11.2018 Pamír 2018 aneb Murphyho zákony v praxi Fotky neskutečné a čtení jakbysmet, nemohl jsem se odtrhnout a pročetl jedním dechem. Škoda těch technických nepříjemností. Vždy se může něco stát, ale tolik nepříjemností na jednom výletě, to nevymyslíš. Klobouk dolů jak jste se s tím vypořádali. Příště přeju více štěstěny.
+2 
8.11.2018 Moto Guzzi konečně prozradila detaily V85 TT Jestli se nepletu tak plovoucí kotouč se hýbe doprava, doleva. nikoliv dopředu-to je asi něco špatně(žeby vytlačené nýty už z výroby?) Jinak můžu hodnotit pouze design podle fotek, a za mně Stelvio bylo hodně pěkná motorka, tohle vypadá divně, trochu jako z hračkářství, od Italů bych čekal nějaký "wow efekt", nedostavil se. Chtělbych jej vidět naživo, možná změním názor.
23.10.2018 Skotsko a Vnější Hebridy Hezky napsáno a fotky přenádherné. S nostalgií jsem zavzpomínal na místa, kde jsem byl, a inspiroval se místy, která jsem nenavštívil ale určitě jednou navštívím Skotsko je prostě nezapomenutelné. A ten déšť k tomu prostě patří
23.10.2018 Mistrovství světa přestaveb AMD zná své vítěze Přestavbám a stavbám fandím a několik kousků je fakt pěkných. Respekt práci mistra Malaníka, jeho "veteráni" stavění od píky jsou pro mně umělecko-technickým dílem Ale první tři místa, a několik dalších jsou dost mimo mísu a s motorkou už toho nemají mnoho společného, nová doba Zřejmě čím větší divnostroj, tím lepší umístění.
2.10.2018 S Ducati na vrchol | Mont Blanc | Jungfraujoch | Korsika Pecka, smekám klobouk. Spojení motorka-turistika se ve tvém případě dostalo do úplně jiné dimenze Řadím se k milovníkům hor, ale Mount Blanc, to už je jiný level. A místo fotek video, ze kterého nejednomu včetně mně spadla čelist, skvělý počin
Předchozí
1 2 3 4
Následující

TOPlist