Příspěvky v diskuzním fóru
Nalezeno 24 záznamů
| 25.9.2014 | Nemá někdo v Praze a okolí zbylé zadní kolo 18' | hrnous> hmmmmmmm tak foto a "za kolik" a jestli to dokážeš poslat. Tře... |
| 12.6.2014 | Výměna řídící jednotky Triumph Explorer | Tomas71> Mno ... nevim .... Bylo to tam třikrát. 1) Poprvé udělali p... |
| 10.6.2014 | Výměna řídící jednotky Triumph Explorer | Tak u mne byla výměna počítače nutná. Po nájezdu cca 12000 km to začal... |
| 15.10.2013 | nesedlá někdo Explorera od Triumphu ? | Za sezonu mám na tygřici 12700. Mašina je opravdu dobrá, stíhám na tom... |
| 2.7.2013 | Pincek nedrží volnoběh | Dnes došlo na výměnu gufera pod zapalováním. Rotor byl zezadu hezky za... |
| 30.6.2013 | Pincek nedrží volnoběh | Vítězslav_Máří> Jojo. Díky. To půjde. Kývačku jsem dělal z rozsypu po ... |
| 30.6.2013 | Pincek nedrží volnoběh | Konny88> Jo ještě ... gufero pod zápalkem? Cožeto? To by dávalo smysl.... |
| 30.6.2013 | Pincek nedrží volnoběh | Konny88> Jo samozřejmě. Ten šroub je na doraz - z toho je ten vysokej ... |
| 30.11.2008 | Než si koupíte Jawu, tak se zamyslete | Dnes mi jako zakladateli tohoto případu přišel mejl, dožadující se dok... |
| 9.8.2007 | Než si koupíte Jawu, tak se zamyslete | Ohlášení provedu spolu s přihlášením nové ... konkrátně tento kus http... |
| 9.8.2007 | Než si koupíte Jawu, tak se zamyslete | Dan350>> Jo tak o to jsem se pokusil. Ale pokud reakce na tak jednod... |
| 8.8.2007 | Než si koupíte Jawu, tak se zamyslete | Slávek-TDM>> No ano, právě kvůli tvému varování jsem se na tom chtěl... |
| 7.8.2007 | Než si koupíte Jawu, tak se zamyslete | xmickey píše: jabba>doufam, ze uz mas penize na ucte... drzim palce Pa... |
| 6.8.2007 | R1100S koupě, zkušenosti | Bubak z Nemecka>> Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů To zní moc dobře. S přepravo... |
| 6.8.2007 | Než si koupíte Jawu, tak se zamyslete | Jak jsem slíbil, že jakmile se něco stane, budu informovat .... stalo ... |
| 3.8.2007 | R1100S koupě, zkušenosti | Aha, tak to se na tom budu muset svézt. Snad mne před případným defini... |
| 3.8.2007 | R1100S koupě, zkušenosti | Dlabka NTV>> Můžeš mi to trápení nějak přiblížit? To by totiž byl do... |
| 3.8.2007 | R1100S koupě, zkušenosti | Závodit s tím nebudu. Na to nemám nervy :-) Chci spolehlivou stabilní ... |
| 3.8.2007 | R1100S koupě, zkušenosti | "S" jen jako 6-kvalt? Proč pak http://cgi.ebay.de/...QQrdZ1QQcmdZViewI... |
| 31.7.2007 | Než si koupíte Jawu, tak se zamyslete | assassin>> Já to všechno beru, i když je cukání a CUKÁNÍ. To moje by... |
| 31.7.2007 | Než si koupíte Jawu, tak se zamyslete | Teď jsem do Jawy odeslal e-mail, kde je informuji o zveřejnění případu... |
| 31.7.2007 | Než si koupíte Jawu, tak se zamyslete | dakarista650>> O dovolené vím od p. Rainera, ale neomlouvej je tím. ... |
| 30.7.2007 | Než si koupíte Jawu, tak se zamyslete | Řešil jsem to osobně i telefonicky s p. Rainerem - prodejna v Praze 10... |
| 30.7.2007 | Než si koupíte Jawu, tak se zamyslete | Zajímavý. Budeš asi drsnej hoch, co si jde za svým Čoveče, drsnej ani... |