Příspěvky v diskuzním fóru
Nalezeno 12569 záznamů
| 16.5.2026 | Jezdění bez homologace a na stk dat originál | BrumlaRT> Jsi odbornik jedine v tanci v hovnech, napises totalni picov... |
| 15.5.2026 | Jezdění bez homologace a na stk dat originál | No ty vole ... BrumlaRT se zase pousti do techniky ... to je jeste vet... |
| 14.5.2026 | Jezdění bez homologace a na stk dat originál | PetrJ81 píše: Medved> kuwa pojď na páku. :-D. Tys mě nejenom zranil, t... |
| 14.5.2026 | Jezdění bez homologace a na stk dat originál | PetrJ81 píše: Vidím, jak celá společnost měkne, zlaté devadesátky a nu... |
| 11.5.2026 | Elektrická endura | assassin píše: Měkké i když je v tom stádu aspoň jeden muž :-DD Neodp... |
| 11.5.2026 | Jezdění bez homologace a na stk dat originál | Honza-1400 píše: .. já jsem byl na Bohdalci s Harleyem vyhozen. Bez po... |
| 11.5.2026 | zháňka | FILODENDRON> ... nikoli, chytry Slovak, ktery se vyzna ve vsem a neboj... |
| 11.5.2026 | Jezdění bez homologace a na stk dat originál | FJRPEPA> Ani mne. |
| 3.5.2026 | laděný vyfuk | Sprav 4 diery na výfuk, nech to dava kurva riadny zvuk a jed! Nejsi pr... |
| 1.5.2026 | Suzuki SV650 - meziplyn při nízkých otáčkách | rousini, autocross> Tomuhle se rika "machrovsky meziplyn" ;-) |
| 1.5.2026 | "šťastní" majitelé BMW - věčně aktuální téma | assassin píše: ... tak te nezastaví kazdej policajt a neda ti hned lí... |
| 1.5.2026 | Jawablázni | sharp píše: ... P.S Nezapomeňte na líbačku :-D S reznikem? To zni la... |
| 1.5.2026 | Vjezd na Dvorecký most | assassin> A tak je to spravne, tak to ma byt! Sediva je teorie, jen st... |
| 30.4.2026 | Vjezd na Dvorecký most | Bud je "ridic BMW" blb, anebo fizlove (mozna presstituti) proste lzou ... |
| 30.4.2026 | Diagnostika na Moto | assassin> Preci to, co ma X-tra-X, to je jasny. |
| 30.4.2026 | Doprava | Ja bych to asi umel vymyslet i dneska, cenove mi to vychazi na 38300Kc... |
| 30.4.2026 | Výměna brzdové kapaliny | Pet1970> Budes se muset smirit s faktem, ze ne kazdy ma dostatecne sik... |
| 30.4.2026 | Doprava | Hodne stesti ... |
| 30.4.2026 | Výměna brzdové kapaliny | PetrL3> dneska mas jutubove rano? :-) |
| 29.4.2026 | Výměna brzdové kapaliny | Pet1970 píše: PetrL3> takže povolíme ovzdusnovak a samovolně se vymění... |
| 29.4.2026 | Likvidace motocyklu | Deadman> Zase by to nebyla takova prdel :-). |
| 29.4.2026 | Offroad cesty kolem Prahy | On problem neni ani tak v tom, ze je vsude cim dal tim vic lidi na kol... |
| 28.4.2026 | Vjezd na Dvorecký most | FILODENDRON píše: Myslíš třeba vidláka ze Slavičína? Nejenom ... takov... |
| 27.4.2026 | Výměna brzdové kapaliny | PetrL3> Hrajes unfair ... pouzivas znalosti fyziky ze zakladky. A assa... |
| 27.4.2026 | Vjezd na Dvorecký most | jandaxx> To uz je takovy kolorit, ze s podobne 'genialnim', nastesti t... |
| 25.4.2026 | Vjezd na Dvorecký most | Slavan> To je vyzva! :-) |
| 24.4.2026 | Vjezd na Dvorecký most | FILODENDRON> Co by tam delal? Bavime se o breznu a W150 770K, nikoli o... |
| 24.4.2026 | Vjezd na Dvorecký most | Gahan37> Tak to uz by bylo lepsi pockat do brezna a sehnat na to Merce... |
| 24.4.2026 | Vjezd na Dvorecký most | JohnCoat> Po zadnim, mezi tramvajema anebo Mercedesama? |
| 23.4.2026 | Vjezd na Dvorecký most | „Provoz veřejné dopravy a průjezd vozidel s nulovými emisemi CO2 byl p... |
| 23.4.2026 | Vjezd na Dvorecký most | 1100Virago píše: To byl Miroslav Ševčík, ten může... ten ma nejaky SUV... |
| 22.4.2026 | Vjezd na Dvorecký most | Vlada píše: proč musíš v každém tvém příspěku ukázat že jsi trouba ? .... |
| 21.4.2026 | Vjezd na Dvorecký most | Gahan37 píše: ... A kdyby do Prahy nejezdilo 400t mimopražských za pr... |
| 19.4.2026 | Mercedes Benz | JohnCoat> No, to bude proto, ze Mercedes to uz jako originalni dil ned... |
| 19.4.2026 | Po repasu statoru dobíjí 14,7V | Dr.fík> BrumlaRT je asi stejny odbornik na techniku, jako na chemtrail... |
| 19.4.2026 | Po repasu statoru dobíjí 14,7V | Johny_Servis píše: Medved> a jak by sis představoval to čínské nabíjen... |
| 19.4.2026 | Mercedes Benz | JohnCoat píše: ... napínáky jsem paradoxně nechal starý, protože v pr... |
| 19.4.2026 | Mercedes Benz | JohnCoat> Takze se da rict, ze jsi majitelem prakticky noveho auta :-). |
| 18.4.2026 | Po repasu statoru dobíjí 14,7V | assassin píše: Medved> USB-C umí v tom vysokovxkonnem režimu i 20V ...... |
| 18.4.2026 | Po repasu statoru dobíjí 14,7V | No, jestli do toho telefonu peres 14.7V, tak se nedivim, ze "hlasi pre... |