PROFIL UŽIVATELE

enduro-rider

Offline: Včera v 20:12 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 30
Město: Starý Plzene
Lokalita: Plzeň-jih Plz...
Založil témat: 1x
Napsal příspěvků: 5x
ID uživatele: 46043
Registrace: 8.2.2008
ICQ:335674484

Adresa profilu:http://enduro-rider.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 6 záznamů

16.1.2016 Engel bojoval až do konce, noc strávil v terénu a Dakar pro něho skončil Technika je pořád jen technika.. opraví se a může se jet dál Není to konec.. je to jen nová zkušenost..
16.1.2016 Ondřej Klymčiw musí na operaci Držím palce, ať se dáš dohromady a bez následků Dakarů bude ještě mnoho, tak ať se můžeš zúčastnit dalších ročníků.. O naši podporu se neboj, ta přetrvá!
8.11.2015 GP Valencie – Titul slaví Lorenzo s Kentem, Kornfeil třetí Bohužel jsem neviděl "ten" rozhodující závod v Malajsii, ale to, jak se k tomu stavěl Lorenzo.. tomu to mohlo být úplně šumák, ale...! Tady se trve pozná charakter jezdce, když na druhého, shodou okolností svého největšího soupeře, hazí špínu a bojuje i mimo trať!
Lorenzo mě nikdy nebyl sympatický a po letošní sezóně už nikdy nebude Jezdit umí, o tom žádná, talent to je od přírody... Tento titul si ale nezaslouží! Je mi z něj na
19.6.2014 Jaro v Toskánsku Nádherné fotky Toskánsko bude velmi pěkné na mototoulky
30.4.2014 Nová Honda Africa Twin už na podzim? fajne! tak snad se to inzenyrum v Honde povede a bude motorka konkurenceschopna :) me se teda libi moc! kdyby se blizila "advenčru" a mela mensi spotrebu tak neni co resit!
+2 
12.3.2012 Kawasaki novinky 2012 Zdravím všechny! Je pravda, že zastoupení firmy by na výstavě nemělo chybět.. člověk by se rád posadil na mašiny a do krámu moc lidí jen tak nepřijde.. Nicméně ten "boj" o vystavovatele, kdy v jednom terminu jsou vystavy v Brne i Praze mi taky dost leze na nervy.. melo by se to konat v rozdilnych terminech!

TOPlist