PROFIL UŽIVATELE

autosalon-klokocka

Offline: Dnes v 13:11 Hlavní stránka sekce

Skupina: Firemní
Pohlaví: Muž
Věk: -
Město: Praha 5-Hlubočepy
Lokalita: Praha hl.m. Praha
ID uživatele: 400250
Registrace: 9.11.2020

Adresa profilu:http://autosalon-klokocka.motorkari.cz (Sdílet)


Klokočka otevřel v Praze nový motosalon. 100% motoobchod

Nový motosalon Klokočka, oficiální dealerství značky HONDA, byl otevřen v Karlovarské ulici v Praze 6 - Řepy. Po 33 letech s auty, se Klokan rozhodl skočit na motorky. A nejen motorky, ale kompletní sortiment pro Vás a Vaši motorku. 100% motoobchod.

Nový motosalon Klokočka, oficiální dealerství značky HONDA, byl otevřen v Karlovarské ulici v Praze 6 - Řepy. Po 33 letech s auty, se Klokan rozhodl skočit na motorky.  A nejen motorky, ale kompletní sortiment pro Vás a Vaši motorku. 100% motoobchod. 

Klokočka je sice v motorkách nováčkem, ale jeho zaměstnanci jsou motorkáři hlavou i srdcem. Společně jsme pro Vás v Karlovarské ulici v Praze 6 vybudovali moderní prostorný showroom se servisem, kde si každý motorkář přijde na své.  

Chcete si koupit nový motocykl? Nebo uvažuje o bazarovém motocyklu? Potřebujete svůj motocykl opravit, uskladnit? Přijeďte k nám, vše společně vyřešíme.  Jste začátečník? Pokud budete chtít, se vším Vám rádi pomůžeme.  Motocykl, helma, bunda, kalhoty, boty, rukavice – jsme připraveni Vám pomoci s výběrem. Rádi nakupujete z pohodlí domova? S našim e-shopem to bude hračka.

V prostřední moderního showroomu na Vás pod jednou střechou čekají nové motocykly Honda, bazarové motocykly všech značek, prostor pro uskladnění Vašich motocyklů a servis všech značek. Motocyklům naši mechanici opravdu rozumí, takže se můžete spolehnout, že i o Váš motocykl bude výjimečně postaráno. Veškerý záruční a pozáruční servis je samozřejmostí. Snažíme se dobu pobytu Vašeho motocyklu v servisu zkrátit na minimum, abyste co nejdříve mohli vyrazit za dalším moto dobrodružstvím. Chvilky čekání si můžete zkrátit v naší chill-out zóně s Wi-fi připojením. A tím to zdaleka nekončí. Nabízíme půjčovnu motocyklů, příslušenství na motorky a pro motorkáře a poradíme Vám také s financováním nebo pojištěním na míru Vašim potřebám.

Uskladnění motocyklů

Aktuálně se nacházíme na konci moto sezóny a všichni připravujeme své stroje k zazimování. I na to jsme u nás mysleli a připravili pro Vás možnost zimního uskladnění všech druhů motocyklů od 1. listopadu do 31. března za cenu 3 000 Kč.

Tak, jak je u nás zvykem, rádi naplňujeme Vaše představy, přání a očekávání na maximum. Klokan naskakuje nově, ale s lidmi, pro které je svět kolem motocyklů vším.  Naše srdce tepou pro motocykly. Zavítejte za námi a přijďte se o tom přesvědčit nebo jen tak popovídat o motorkách nad kávou. Sídlíme na adrese: Karlovarská 814/115, Praha 6 - Řepy a těšíme se na Vás.

Pro aktuální informace a akce sledujete webové stránky www.klokockamotocentrum.cz

 

Přehled nabízených služeb:

- Nové motocykly HONDA – financování, pojištění, zkušební jízdy

- Bazarové motocykly všech značek – výkup, protiúčet, komisní prodej

- Autorizovaný Servis HONDA

- Servis všech značek motocyklů

- Uskladnění– sezónní i krátkodobé

- Půjčovna– zkušební jízda, krátkodobé, dlouhodobé

- Příslušenství a náhradní díly– na motorku, pro motorkáře, půjčovna příslušenství

Kontakt na nás:

tel.: +420 222 197 730

e-mail: obchod.moto@klokocka.cz  

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (1x):

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.

TOPlist