PROFIL UŽIVATELE

Pompo78

Offline: Včera v 21:23 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 44
Město: Trutnov
Lokalita: Trutnov Králo...
Napsal příspěvků: 4x
Body komentářů: 37 / 25
ID uživatele: 393266
Registrace: 20.7.2020

Adresa profilu:http://pompo78.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 54 záznamů

2.5.2022 Akce Včerejší nedělní akce úžasná, díky úsekům na trase . Super . Všem díky a příště zase rád všechny ve zdraví uvidíme
+2 
22.4.2022 Akce Tak už se nám blíží ta hromadná pusinkovaná ???
+1 
5.4.2022 Akce No, počasí bude opravdu špatné tak letos to nevidím na lázeňský oplatek. Ale to nevadí jak se počasí pochlapí hurá někam na výlet.
+1 
29.3.2022 Akce Neboj bude zima tak se stejně pojede až další týden
26.3.2022 Akce Akce super, počasí top! Jízda nádhernými úseky. A nejlepším je , že vše naprosto v příjemné náladě. Doufám, že jste všichni dojeli v pořádku domů!!!.
+2 
27.12.2021 Akce Kluci, dnes jsem vás viděl na Mísečkách. Je to asi dobrý nápad ale jelikož jsem též motorkář, přišla mi vaše jízda , kterou jsem měl možnost sledovat spíš hazardem s vlastním zdravím a co mi přišlo ( osobní názor) i z bezpečností ostatních. Možná by stálo za to mít příště nějaké doprovodné vozidlo. Aspoň na sjezd dolů. Ale jinak vám fandím. Jste držáci.
30.11.2021 Akce Nastala nám zima a tak jsme už asi všichni uložili naše stroje, k zimnímu spánku. Někteří budeme toužebně čekat na první jarní paprsky, které nám budou avizovat brzké shledání se skvělou bandou lidí. Je zvláštní jak si člověk oblíbil tuto skvělou partu . Při každém pohledu na motorku se mi vybaví nějaká cesta, nějaký ten okamžik ze společných jízd. Sezóna byla krásná a viděli jsme spoustu hezkých věci a míst. Zažili jsme i spoustu srandy. Bohužel konec byl velice smutný. Věřím ale , že každý z nás uchovává Honzíka v srdci a mysli a tím pádem bude na každé další cestě s námi všemi. Doufám , že na jaře se všichni opět potkáme na krásných akcích , které pro nás všechny Had a Daronka pořádají. Dělají to ve svém volném čase a bez jakéhokoliv prospěchu za což si jich a myslím, že všichni moc vážíme. Děkujeme vám oběma. Tak nezbývá nežli vám všem poděkovat ,že jste nás tak hezky vzali mezi sebe a svým přátelským a milým přístupem ukázali jak dobrými jste lidmi. Zbývá mi už jen všem popřát pevného zdraví a pevných nervů v této době. Přátelé motorkáři, velice se na vás všechny budeme těšit v sezoně 2022. Děkujeme a těšíme se na Poděbrady.
+5 
15.11.2021 Akce Bohužel budu v práci. Letos to už budeme mít trochu horší s časem kvůli práci. Přejeme príma zábavu a hlavně se všichni v pořádku vraťte domů.
3.11.2021 Akce Chtěl bych moc poděkovat Tomovi, že nás navedl až na místo posledního rozloučení s Honzíkem. Tome dík za všechny zúčastněné.
+2 
23.10.2021 Akce Přeji vám všem dnes krásnou jízdu a šťastný návrat domů. Bohužel letos již nevyjedu na žádnou z akcí. Zdravíčko se nějak pokazilo a asi to bude chvíli trvat než se to dá alespoň trochu do pořádku. Jsem rád, že jsem s vámi mohl odjezdit dá se říct sezónu. Bylo to moc krásné a fajn. Tak třeba zase příští rok budu jezdit opět v té báječně Hadí koloně. Děkuji vám všem za tu možnost. Mnoho šťastných kilometrů ve zdraví vám všem. Jste bezva parta lidí.
+2 
10.10.2021 Deník Tyto Pepo deníky jsou vždy pěkně napsané. Je to příjemné čtení. Pepo nepřestávej s tím je to super.
2.10.2021 Akce Akce super , jak píše Standa. Hold doma je doma. Jinak doufáme, že všichni dorazili v pořádku domů. My zapomněli hrnky a tak kávička byla pěkně doma. Samozřejmě s dortíkem zakoupeným po cestě domů. Všem díky za krásné strávený den.
+2 
30.9.2021 Akce Mrkni na čas odjezdu z Pardubek až bude zďelen a příčti cca 1 hod.
30.9.2021 Akce Sobota má být hezky i u nás na horách, jupi.
28.9.2021 Akce Opět krásná akce , opět super parta lidí. Děkujeme všem sršňům za super bezpečný průjezd křižovatkami. Had je prostě super organizátor. Cesty které volí jsou úžasné a krásné. Doufáme, že jste všichni ve zdraví dojeli domů. Tak ještě jednou díky vám všem za krásný den.
+2 
Předchozí
1 2 3 4
Následující

TOPlist