PROFIL UŽIVATELE

David_4075

Offline: 13.1.2021 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 41
Město: Hustopeče
Lokalita: Břeclav Jihom...
Napsal příspěvků: 2x
ID uživatele: 386252
Registrace: 27.4.2020

Adresa profilu:http://david_4075.motorkari.cz (Sdílet)


Jak jsem koupil 300 kilový autobus. :)) (VL1500)-Pokračování

Dojmy po sezóně...

Tak po pár prvních kilometrech jsem to nestihl, dostal jsem se k tomu až po úplném skončení sezony. Poslední jízda proběhla 8.11.2020.

No a jaké byly první dojmy? Po té co jsem dovezl díly z laku a složil, konečně můj autobus vypadal jako motorka a ne jako kolotočářské vozítko. Posuďte sami na fotkách jak jí čistě černá sluší. :)

Za krátkou sezonu červen-listopad jsem najel cca 5.000 km. Musím říct, že přes původní obavy, respekt a možná i trochu strach z těch 320 kil mezi nohama, to nakonec bylo úplně v pohodě. Nejkrušnější chvíle asi byla, když jsem zastavil v garáži vedle kamarádové motorky a v domění že jsem vykopl stojánek, jsem svoji začal naklánět s slézat z ní, ale ouha, stojánek byl nahoře, s vypětím všech sil jsem to ale zachránil a nedošlo k újmě na zdraví ani na majetku. :))) A pak mi jednou v jedné vracečce na štěrku malinko ujelo zadní kolo a šlápl jsem si nohou a udržel to a nespadl. Jinak celých 5k kilometrů bylo bez problémů, co se jízdních vlastností týká. Dvakrát mě vypekly technické závady. Jednou mi odešla pojistka, takže nefungovaly budíky a kontrolky, ale to jsme vyřešili s kolegou který se mnou tu jízdu jel v nedalekém servisu, kde mi půjčili nářadí a darovali pojistku (od té doby si vozím svoje). A druhý závada už byla horší, to jsem zastavil na benzince a pak už nenastartoval, odešlo startovací relé, takže odtah do servisu a druhý den jsem si vyzvedl Trudy opravenou.

Za sezonu jsem projel pár srzaů, potkal plno fajn nových lidí a nemůžu se dočkat další sezony. Příští týden vezu motorku do servisu na opravy o kterých jsem veděl, ale mohli počkat na mimosezonu. Tlumiče, spojka, vyčištěná seřízení karburátorů, atd...

Takže všem kdo uvažují o koupi takového těžkého stroje a nemají zkušenosti můžu vzázat jediné, když se jezdí hlavou, není třeba se vůůůbec těch kil a rozmrů obávat. 

Spoustu šťastných kilometrů přeji všem.

David

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (0x):

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře k článku
David_4075 napsal 12.01.2021 v 11:55

Hondasl: Díky

Hondasl napsal 12.01.2021 v 06:39

Krásný stroj . vypadá moc hezky. daleko líp než v barvách kombinaček


TOPlist