PROFIL UŽIVATELE

FaktNeníCoŘešit

Offline: 6.10.2020 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 49
Město: Praha 4-Michle
Lokalita: Praha hl.m. Praha
Napsal příspěvků: 8x
ID uživatele: 381457
Registrace: 1.3.2020

Adresa profilu:http://faktnenicoresit.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 8 záznamů

7.7.2020 Deník Díky za komentář. Souhlasím s Tebou. Motorku mám od jara, na zimu jí chci odvézt na nějaký komplexnější servis. Takže je to jen rychlé řešení problému, který zvládnu na dvorku. Fotky jsou jen části, ale měním komplet.
28.5.2020 Článek pokud vím, zrychlovat zakazuje zákon (raději bych napsal slušnost, nebo soudnost). snížit rychlost a zkrátit předjížděcí manévr nikomu nemůže uškodit. když, tak jen egu předjížděného. a držel bych se pravidla, že přejíždějící má svůj stroj v pořádku a nebude po poruše zpomalovat. tahle eventualita není zrovna častá
28.5.2020 Článek Netuším, jestli je relevantní můj názor na jízdu motorkáře, páč mám řidičák na motorku přesně týden. Jen mi Jacob82 připomenul jedno rčení. "To, že má někdo vysokou neznamená, že to není idiot". Každopádně, můj učitel autoškoly má za sebou možná 30 let jízdy na motorce, to přesně nevím. Ale důvěřuju mu, protože o věcech přemýšlím. Nenechám si jen tak bezmyšlenkovitě nalejvat do hlavy nesmysly. Světe div se, chová se velmi podobně, jako můj učitel autoškoly v roce 1989, který mě naučil řídit tak, že jsem dodnes nezavinil (samo, s trochou štěstí), žádnou dopravní nehodu. A světe div se podruhé, plká dost podobný "nezákonný nesmysly", jako autor článku. Co si budeme povídat, stejně je nakonec nejdůležitější hlava, která stroj řídí. Takže, pokud nejsi magor, budeš dodržovat zákony. Ale! Pokud nejsi magor ještě větší, budeš jezdit tak, abys přežil. Kdo chce, nechť jezdí při pravém okraji vozovky, jak zákon praví. Kdo používá mozek ví, že nic není černobílý. Já se snažím, jako absolutní nováček, jezdit tak, abych sám sebe co nejvíce ochránil, zároveň ale tak, abych nikoho neomezoval, neohrožoval, nevotravoval. Klidně pustím kamion, co chce na dálnici půl hodiny předjíždět, je mi to buřt.
19.5.2020 Deník Takže kolotoče :)
11.5.2020 Deník Počítám s tím. Zkušenosti ale nemám, takže dík za upozornění!
21.4.2020 Deník Co jsem přečetl? Na motorkářích a baworáku mnoho diskusí o výměně oleje v kardanu, převodovce, motoru... Máš-li lepší informace/znalosti, budu za ně samozřejmě rád. I proto jsem fotku zveřejnil.
18.4.2020 Článek Nerozumím. Byl jsi na tý akci a je vo ničem, nebo jsi borec, co má najeto milion km a už zažil všechno? Pokud mluvím za sebe, řídím (auto) 31 let. Mám najeto 800 tisíc, možná milion. Zatím bez zaviněný nehody. Přesto si nemyslím, že už se nemám co učit. Kraviny dělám pořád. A motorka? Na který většina lidí každý jaro vlastně znovu začíná? Závidím ti. Že to máš na háku.
20.3.2020 Deník Ahoj, jak píše Zdenek. Moto jsem koupil od něj a výměnu jsem udělal jen tak pro lepší pocit, že je postaráno. Stejně tak nebylo asi nutný měnit vzduchovej filtr. Olej byl jasnej, nehledě na fakt, že jsem olej s olejovým filtrem dostal jako milej bonus ke stroji.

TOPlist