PROFIL UŽIVATELE

Fitnessmotomaty

Online Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 34
Město: Ostrava - Dubina
Lokalita: Ostrava Morav...
ID uživatele: 369023
Registrace: 13.7.2019

Adresa profilu:http://fitnessmotomaty.motorkari.cz (Sdílet)


Kterák skůtrista,k motorce přišel....

O tom,jak to někdy může nabrat rychlý spád a skůtr se stane pořádnou kasičkou na peníze :)

Tak jsem se rozhodl,s vámi podělit o tom,jak jsem se dostal do jedný stopy mezi vás....Začalo to nenápadně,Léta jsem četl o motorkách,o motorkářích,velmi odborně a do hloubi studoval technickou část jak motorek tak ježdění, koukal na motovlogy i na novinky co se motorek týče.Nicméně,tehdy stále jednou stopou nepolíben (ani kolo).Náhle zničeho nic,jsem se probudil a řekl jsem si,že když se věnuji tolik let autům,a jezdím každý den X km.Že je čas podívat se na dopravu z jiné perspektivy.Rozhodl jsem se,že si pořídím skůtr.A Díky strýce jsem objevil Piaggio X7 Evo od prvního majitele,Němce Který sním najel necelých 5 000 km. Skůtr jsem dovezl čerstve po výměně náplní,udělal novou STK a začal na něm sjíždět po Okolí ale i dále.No a po ujetí 1200 km,se ukázalo,že mě židle s kolečky nebere,a že chci víc... a tak se stalo to co jsem X roků kategoricky odmítal, řidičák A a silný naháč mezi nohama.A je to tady.Právě finišuju autoškolu,a vypadá to,že bych mohl letos ještě měsíc či dva pojezdit :) Začlo se mi to líbit a je to čímdál silnější pud,hlavně,ta úžasná a přátelská komunita motorkářů,to je něco pro mě nového a doufám,že budu pokračovat v této stopě i já..Tak jsem nakoupil díly na skůtr,udělal pořádny servis,a skůtr zde nyní prodávám.Jen doufám,že další vlastník,si jej užije více ,že třeba nepotřebuje to stádo kobyl ke krocení,ale bude se chtít jen vozit :) proč jsem nazval článek kasičkou? No protože ze skůtru  se už jen platilo :D  komplet moto hadry,hromada příslušenství alarm,řetěz, helma, pojištění a tedk tomu přibyla Autoškola,která dnes také není levná...a brzy další výdaj na Suzuki Bandit 650..ano,už mám vybráno,doufám,že koupím tady :)  Zajímalo by mne,zda se to také někomu stalo,že začal skůtrem a skončil motorkou...

 

 

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (1x):

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře k článku
Fitnessmotomaty napsal 13.08.2019 v 19:26

EDIT:
Dneska skůtr prodaný novému majiteli,a věřím,že bude sloužit do doby,než se mu zachce velká moto :D hehe díky za přečtení přátelé a až dokončím autoškolu ,budu jedním z vás....jen formálně... prvních 20 000 km budu jen uživatel motorky nikoliv motorkář v pravém slova smyslu :)

Pilous1969 napsal 30.07.2019 v 07:18

Ahoj, jsem na tom stejně, taky začínám na 2 kolech, (Burgman 400) a příští rok bych chtěl něco většího. A snad teď v srpnu budu mít první 1000 km. Ale asi to vidím zase na skutra B650-zatím..


TOPlist