journeyman_brezenPROFIL UŽIVATELE

Horneťák900

Offline: Dnes v 17:07 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 37
Město: Klobouky u Brna
Lokalita: Břeclav Jihom...
Pomohl: 6x
Založil témat: 59x
Napsal příspěvků: 1037x
ID uživatele: 36576
Registrace: 4.5.2008

Adresa profilu:http://hornetak900.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 10 záznamů

22.9.2009 Akce To jsem zvědavej, jaký to bude.U nás v Kloboukách sraz ještě nikdy nebyl.
19.9.2009 Akce Sice jedu zítra do hokny, ale zkusím to stihnout
6.6.2008 Akce No doufám, že tam trefím a najdu to místo v Rosicích.Taky bych se rád projel.
1.6.2008 Akce Zdar motorkáři.Pojedu na tento sraz.Jsem z Klobouk u Brna a jestli pojede někdo z okolí, mohli bysme jet spolu.Kdyžtak mi dejte vědět, kontakt mám v profilu.
2.1.2018 Deník Tak to je dobrá příhoda toto, že se někdo takhle splete v rozměru.Ale já být na tvým místě, tak bych si nechal tu zadní.Pokud by se ptali, jestli je vše v pořádku, tak bych odpověděl že jo a koupil bych si novou přední, která je určitě o dost levnější než zadek.Takhle bys měl nachystaný nový zadek, takže bych to od nich bral jako bonus větší gumu za cenu menší .Předpokládám, že introš žere zadek před očima.
24.8.2017 Deník Výrobce jasně udává servisní intervaly, takže podle mě zbytečná investice do svíček, měls říct, že tě nezajímají jejich spisy, ale co udává výrobce, dál bych o tom nediskutoval.Svíčky v přebalech výrobce motorky jsou vždycky drahé (Suzuki, Honda...), protože ty přebaly musí někdo zaplatit.Takže kupovat NGK jen v jejich originál přebalech např. na www.motostar.cz nebo ten partsdepot, ale tam jsou taky drazí.Ale ne u dealerů, ikdyž v autorizovaných servisech tam stejně dají jen jejich svíčky.To, že ta svíčka stojí tolik, tak proto, že je iridiová.U některých, asi u novějších motorek už jsou iridiové svíčky standardem.Pokud ti ty starý svíčky vrátily, tak bych je tam pak lupnul zpátky na zbylých 12000km.
23.8.2015 Deník Takže brňák jo?Bych se mohl někdy přidat, navíc to FJR vypadá v té barvě luxusně .Do práce jezdím do Brna i na motorce, tak se můžem sklouznout třeba někdy odpoledne.Příští víkend má být hezky, tak bych se určitě přidal, pokud něco bude v plánu.
21.6.2015 Článek uživatele Já bych se pustil do něj hned a kdyby se mi povedlo ho sejmout, ještě bych mu sebral všechny peníze, co by měl u sebe i s dokladama a ty bych následně zlikvidoval, třeba až doma, ať si vyřídí šulin nový.Ale podle fotky to zas na kulturistu nevypadá.
8.6.2014 Deník Jo mohl to být pěkný zámek v Rudolci.Já byl i uvniř, když to před 4 rokama otevřeli pro veřejnost.Je z toho staveniště
14.12.2011 Deník Na jaře 2012 se tam potkáme .V úseku od 3.minuty jak ti zavazí ty 2 auta v levým pruhu tak proč je nepředjedeš?Já už jsem tam v tomto místě musel proškolit jednoho pražáka, kterej tam takhle zavazel .Nebo se bojíš přejet 2 plný?Jinak bych řekl, že to projíždím asi tak stejně jak ty.

TOPlist