PROFIL UŽIVATELE

Ankaflanka

Offline: 13.10.2018 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Žena
Věk: 28
Město: Tišnov
Lokalita: Brno-venkov J...
Body komentářů: 1 / 5
ID uživatele: 349281
Registrace: 3.10.2018

Adresa profilu:http://ankaflanka.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 8 záznamů

13.10.2018 Článek ještě se nepoprali, protože těch deseti zhrzenejch se musí obávat i aliance americký, čínský a ruský armády
Oni jsou tak zabejčený, že si ani nestačili všimnout kolik lidí podle zobrazení článku zajímá to co sem napíše Kuba a kolik zobrazení má rozhovor s Ondrou.
IvanDvoutakťák tady má fakta že pokud má Ondra oproti Kubovi čtenost jen o pétadvacet procent míň tak je to na ondrův věhlas pořád super číslo
12.10.2018 Článek JohnNick: hih, dobrý. Pobavils každou větou. Zvláště "všichni...se shodli". Tam zapocítáváš koho? Vás zhruba deset tady?
+1 
12.10.2018 Článek IvanDvoutakťák: ty by ses měla věnovat košíkový a odbijený. Názvy jsem tipla úměrně k tomu jak odhaduji tvůj věk a to je okolnost, proč ti neznalosti a zapomínání musím prominout.

Aprilka u Gressiniho v MGP 2015 ti už nic neřekne a v sedle prakticky neznámý Melandri
Kuba Kornfeil a jeho táta si s týmem a technikou taky zažili svý.
Augusta v nedávný době pod heslem pokud vyjedu, nedojedu.
Když to nebyly technický a týmový problémy, tak finance u Effenbertu.
Ale to nejsou jen motorky. Dakar a zákulisí je kapitola sama pro sebe.

Holt, sporty pro silný charaktery, kde o překvápka není nouze.

Kapišto? To nejsou sporty pro ufňukánky
12.10.2018 Článek JohnNick: seš natvrdlej, nebo úplně bez pinďoura?
Ty jsi ten rozhovor s Kubou vůbec nečetl že ne? Tak jestli umíš číst, přečti si to pomalu po slabikách.

A v tom je rozdíl mezi fanoušky Ondrouška chudáčka, kteří drží marketing je to kampaň a megapodraz na Ondru a ostatními, kteří čekají na informace a snaží se je kriticky posoudit.

Moje shrnutí dosavadních informací:
Ondra zažil situaci, kterou zažili mnohokrát i jezdci s nějakým jménem (čti jezdili top ten MGP, WSBK) a řeší to zbytečným kopáním kolem sebe, čím si asi proti sobě postaví nejen všechny lidi, kteří vědí více než my tady, ale i současné sponzory a případně budoucí sponzory.
Karel mlčí k situaci, kdy využil příležitosti ve WSBK, kterou mu zařídil Kuba (pro některý ten zlý a nepřející).
Kuba se v rozhovoru snaží držet zkrátka, ale protože říká že s vyhozením Ondry nemá nic společnýho, pro některý senzacechtivý to znamená že něco tají.
Guandalini je týmově v problémech, řešil to rozchodem s Ondrou a pro některý koumaly je normální výměna za Karla úplně v pořádku a normální výměna za Kubu úplně v nepořádku
+1 
11.10.2018 Článek IvanDvoutakťák, je faktem že Ondra měl s týmem problémy od začátku, ale sám neodešel? Je to pravda?

Je faktem ze byl Fany sponzor u Smrzžů, než se stal sponzorem Ondry? Je to pravda?

Jestli je kterejkoli z těchto výroků pravda tak na co si stěžuje? Pro mě to není ani trochu chlapskej přístup.

Podle mýho to je Ondrovi jedno, poplival všechno kolem a jede spokojenej dál. Snad bude aspoň rychlej a bez zranění a v EWC pomůže, stejně jako všichni ostatní včetně Kuby u Guandalini.
11.10.2018 Článek Ivan dvoutakták, takže je Ondra chudák a ostatní měli vždy na růžích ustláno a z dlouhý chvíle přemejšleli, jak to Ondrovi znesnadnit. To je Ondra potom doslova a do písmene chudák
Jestli se Ondrovi nepodaří přebrat někomu dalšímu na příští sezónu sponzora, začneme na něj už sbírat víčka
Ale marketingově to má dokonalý. Ondra je čistej a jinak všeci kradnú...
+1 
11.10.2018 Článek Dobrá čurina! Když to úplně zjednodušíme,
Zaprvý - Ondra převzal sponzora Smržákům (nevíme, jestli se za to nějak revanžoval nebo ne) a když se dívám na historii fotek Matesovy a Ondrovy helmy, byl to skutečně Fany. Pro všechny přísně zásadový fanoušky to je z Ondrovy strany asi nemorální (srovnej jak je nemorální jet v týmu po Ondrovi, dle některejch názorů)
Zadruhý - Karel a Kuba jedou za peníze sponzora Fany, kterýho do motosportu přivedli Smržáci

No, tak přejme všem zúčasněnejm ať jsou ještě lepší za rídítky než v přebírání sponzorú a týmů mezi sebou. Tak hoši podejte si ruce a furt plnej! bez toho to měli kluci domluvený, aby ta sezóna měla trochu grády a byli ti zlí a zajímaví na rozdíl od jalovýho hodnýho mistra Johnyho
+1 
3.10.2018 Článek Tak ten tým nešlape a divný je že to Ondra neřešil dřív. Asi potřeboval odjet to Brno kůli spozorům. Podle těch kontaktů jak sou popsaný u mercury to skoro vyzní že měl Ondra EWC jako zálohu a nechci bejt za divnou ale skoro by se reklo ze po Brně měl Ondra připravený už jet EWC. Ale proto bylo nutný jaksi z mercury odstranit aspoň jednoho Smržáka že. Nakonec se to nějak povedlo a Ondra jede to svý. Takže prachy od sponzorů sou nebo byly, sedačka v dohodnutým týmu je. Všechno v oukeju ne?
Akorát divý je že Kuba měl jak někdo psal fakt strašně připravený jet v tak shitovním týmu. To mi hlava nebere!
-3

TOPlist