PROFIL UŽIVATELE

Slávek-cbr

Offline: 19.3.2021 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: -
Město: Praha 5-Zbraslav
Lokalita: Praha hl.m. Praha
Založil témat: 5x
Napsal příspěvků: 301x
Body komentářů: 2 / 5
ID uživatele: 34907
Registrace: 16.2.2008

Adresa profilu:http://slavek-cbr.motorkari.cz (Sdílet)


Elefantentreffen 2021 - Corofanten

Letos poprvé je akce zrušena díky Covidu, ale..

Bohužel současná situace nepřeje žádným hromadným akcím, Elefanty nevyjímaje. Je to  poprvé, kdy je  tento sraz zrušen. Největší zimní sraz s více, než šedesátiletou historií, na který každou zimu vyráží tisíce účastníků z celé evropy a ještě i kousek z poza rohu, aby zde strávili víkend ve stanu. Ve stanu ve sněhu, v blátě, v mrazu, ve vodě.. A to jednoduše jen proto, že je to super zážitek, že je to opravdové a drsné táboření. S radostí, že jsme to zase zvládli - cestu i přežití v údolí bláznů s přáteli současnými i budoucími. Kde nejsou bariéry jazykové, rasové, ani žádné jiné. Pro mě už od roku 2002. A stoprocentně potvrzuji slogan z oficiálních stránek - Einmal Elefant, Immer Elefant.

  Letos to však bude jiné. Řešení současné krize a nápad pořadatele BVDM mne velmi potěšil. Aby se akce nezrušila úplně, vznikl takzvaný náhradni program pod názvem Corofanten. Myšlenka céle akce je velmi jednoduchá. Na víkend, který by se Elefanti konali si zvol náhradí program, co nejpodobnější setkání slonů. V rámci současných možností a povolení. Například přespi ve spacáku na balkoně, jeď přespat do lesa - sám, či v počtu osob možném a povoleném, vyraž na motorce na výlet.. Vše je na fantazii "účastníků". Fotky z těchto netradičních slonů pak pošli na jejich FB stránky pod názvem Corofanten a pochlub se svým nápadem. Z mého pohledu jednoduše super. Rozhodně to nenahradí klasické setkání, ale nevynechá se ročník a i když netradičně, prostě bude! Navíc na stránkách BVDM k této netradiční akci budou k dispozici po dobu trváni 14ti dnů za 10Eur + poštovné, samolepky + nášivka s logem Corofanten.

Zde je odkaz na oficiální stránky: https://bvdm.de/aktivitaeten-und-fahrspass/elefantentreffen/artikel/2021/2021_Corofanten.php

   Takže přátelé, já mám jasno, v sobotu 30.1. vyrážím na cestu. Sice bez spaní, ale mám naplánováno, aby trasa byla na kilometry shodná s cestou do Soly. Jakmile splním cíl, posílám objednávku na nálepky a nášivku. Na setkání v bavorském lese se budu těšit opět příští rok! Doufám..

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (0x):

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře k článku
Zdenekkkkk napsal 14.01.2021 v 09:42


renocar_duben
Objednat reklamu
TOPlist