PROFIL UŽIVATELE

moto-ostrava-s.r.o.

Offline: 30.6.2022 Hlavní stránka sekce

Skupina: Firemní
Pohlaví: Muž
Věk: -
Město: Ostrava - Třebovice
Lokalita: Ostrava Morav...
ID uživatele: 346826
Registrace: 30.8.2018

Adresa profilu:http://www.motorkari.cz/profil/moto-ostrava-s.r.o. (Sdílet)


Smažení vaječiny v Motoparku Ostrava

První červnový pátek 3. 6. se v Motoparku Ostrava smažila vaječina. Kromě dobrého jídla a pití měli motorkáři možnost si na svým mašinách zajezdit na 700m dlouhém okruhu, který je součást morkářského areálu.

Už od 9 hodiny ránní si motorkáři mohli volně zajezdit na svých mašinách na dráze, užít si tak příjemného počasí a potrénovat jízdy. Letní počasí přetrvávalo i během odpoledne až do večerních hodin. Celá akce se moc vyvedla, kolovala pohodová nálada a každý si mohl dopřát trochu relaxu před nadcházejícím víkendem.

Úderem 16 hodiny se smažila vaječina, grilovali steaky a klobásy. Během celého dne byl k dispozici výčep s čepovanou Kolofou nebo Birellem. Odpolední ježdění pak střídaly motokáry, které byly k této příležitosti za zvýhodněnou cenu.

Nejen my v Motoparku jsem si užili skvělý den, ale pozivitní ohlasy jsme dostali i od návštěvníků. Martin se k akci vyjádřil následovně: "Smaženica byla peckovní!  ?. Rád si dám příště znovu ". Jiní si zase pochvalovali skvělé jízdy na dráze s komentářem: "Bylo to super, moc děkuji za jízdy na dráze". 

Už se těšíme na další společné setkání a prima strávený den!

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (0x):

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.

TOPlist