Komentáře
Nalezeno 333 záznamů
| 11.6.2026 | Článek | KaMo_cz: v clanku Vlada (i Erbe) uvadi 5000km.. zalezi, jak jezdis.. tobe to treba staci, ja rocne nalitam bezne 3-4x vic.. pravda, asi bych to cely nenajezdil zrovna na tyhle masine, takze jo, nejspis by to na rok vyslo, ale stejne.. dylka servisniho intervalu proste vypovida o tom, jak tomu motoru vyrobce veri.. a serizovani vule ventilu kazdych 5-10kkm, to je fakt divocina.. |
| 11.6.2026 | Článek | hm hm.. velice zajimavej stroj.. musim priznat, ze bych asi chtel vypinaci ABS prave na ty prejezdy a na tu cestovatelskou cast, nicmene to by se asi dalo prezit a fakt se mi libi ta jednoduchost.. co tam neni, to se nerozbije.. trosku me teda zarazi ten kratkej servisni interval, asi tomu motoru zas tolik neveri, protoze nijak vysponovany vykony tam nejsou.. ale i s tim by se dalo urcite zit, clovek by se holt musel smirit s tim, ze si ty zakladni ukony bude delat sam, coz se k takhle zamerenymu stroji vlastne i hodi.. az budu resit potrebu terenni masiny, tak o tyhle budu fakt hodne uvazovat.. diky za skvelej test |
| 9.6.2026 | Článek | psal jsem to uz u Ninji a napisu to i tady - je skoda, ze ten motor takhle vykastrovali.. uz predtim byl skvelej (mel jsem z1000sx 2017) a jediny co mu pocitove chybelo, byla trocha vykonu nahore, spodek a stred mel fenomenalni.. litrovej bike si imho nikdo nekupuje, aby jezdil umirnene, obzvlast u streetfighteru s takhle nabrousenym vzhledem.. jinak verim, ze to bude skvela motorka, kawasaki tenhle pocit poctivosti fakt umi.. +1 |
| 3.6.2026 | Článek | jak pise Animals.. nesmi se to tak prehanet s tim retezem.. ale vlastne ti i rozumim, kazdej mame nejaky pozadavky, ja treba uplne stejne nesnesu motorku s dusovyma kolama a taky k tomu nemam uplne racionalni duvod.. |
| 22.5.2026 | Článek | tak me treba v toyote fakt tvrdili, ze uz se novy auto nezajizdi nijak.. stejne jsem ho zajel tak nejak rozumne prvni tisicovku km.. ale fakt mi to prodejce i servisak tvrdili.. ze uz prej je pri vyrobe dosazena takova presnost, ze se proste ten motor zajizdet nemusi.. (brzdy a ostatni vubec neresili..) |
| 18.5.2026 | Článek | peknej test, pekna motorka.. jeste aby to nebylo furt rozbity.. ale zase 130 koniku z 950 motoru, to neni nejak vyrazne vysponovany, to by mohlo drzet.. |
| 27.4.2026 | Článek | hm.. skoda, ze je prtava, jinak to vypada dost zajimave.. |
| 24.4.2026 | Článek | S hmotnosti mas pravdu, zamenil jsem uzitecnou s celkovou, moje chyba z nepozornosti.. jinak vse plati, srovnavas nesrovnatelny.. |
| 23.4.2026 | Článek | Targusi a tohle je prave to zkreslovani a ohybani reality, ktery me na tobe rozciluje.. abys podporil svoje "argumenty", tak jako motorku s "polovicni" hmnotnosti a protivahu modernimu dvoumistnymu dvouvalcovymu cenduru s vekerou moznou vybavou sem das odkaz na 50 let starou jednomistnou (nostnost 80kg a podle toho i dimenzovani vseho od ramu, pres tlumice, po brzdy) cezetu, ktera tvl nema ani elektrickej starter a pritom furt ma 124kg, coz je fakt vic nez 50% z 217kg (mars zpatky do ZS a jako refereniho pilota uvedes 60kg "klucinu".. no comment.. normalni "klucina" ma tech kilo spis 80 a to jeste nepocitas, ze na terenni motorku taky bude mit neco na sobe.. takovahle diskuze je dost o hovne, to je spis demagogie.. |
| 23.4.2026 | Článek | nostalgie je svine, Targusi.. zapomina, ze ty motorky s polovicni hmotnosti taky mely desetinu vykonu a byly furt rozbity.. a zada jsi neresil proto, ze jsi byl mladej, to uz nespravi ani 100 kilova masina.. |
| 23.4.2026 | Článek | skoda tech kil, jinak by se mi fakt taky libila (az na te vypinac na tom sedadle (pominu ted, ze je to cina a ze je primarne nepodporuju) |
| 20.4.2026 | Článek | hele mas samozrejme pravdu, ale Lada proste neni ucitel cestiny.. |
| 20.4.2026 | Článek | jako dost dobry, ale nemel by Bond jezdit spis na nejakym Triumphu? |
| 20.4.2026 | Článek | ta cena je hodne agresivni.. kdyz si stejne vybavis Afriku, tak budes nekde kolem ctyr kil.. otazka jak moc spatnej je ten el. plyn a jak to bude se spolehlivosti.. KTM motor "vylepsenej" v Cine, to by me asi moc klidem nenaplnovalo.. +2 |
| 15.4.2026 | Článek | a kdyz to nacpou high-tech komponentama, tak zase budete pyskovat, ze je to moc drahy.. si nevyberes.. |