PROFIL UŽIVATELE

Retrogaráž

Offline: 16.12.2018 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 29
Město: Karlovy Vary
Lokalita: Karlovy Vary ...
ID uživatele: 335843
Registrace: 27.4.2018

Adresa profilu:http://retrogaraz.motorkari.cz (Sdílet)


Retro Garáž 2018 - auto&moto veterán burza pod střechou

Retro Garáž je prodejní výstava a auto-moto veterán burza zaměřená na historická vozidla a vše co k nim patří. V sobotu 17. 11. 2018 se na výstavišti v Lysé konal již 2. ročník, který nabídl návštěvíkům 3 plné haly a venkovní prostory výstaviště.

Druhý ročník veterán burzy a prodejní výstavy veteránů Retro Garáž se mimořádně povedl. Všechny 3 pavilóny výstaviště v Lysé nad Labem včetně venkovních ploch byly zaplněny různým veteránským zbožím a návštěvníkům tak nabídly pěkný výběr burzovního sortimentu od staré veteránské veteše, která nesmí na burze chybět, prezentaci renovačních dílen až po nové a replikové díly nebo kompletní stroje k prodeji. Prodejci přivezli mimo starých automobilů různých značek (např. Škoda Garde, Fiat 500 Giardiniera, MB 124 CE 300 24V cabrio, BMW 3,0 CSA E9, Opel Manta, Land Rover Series III z roku 1982, Fiat 500 a spousty dalších) nabídnout i mnoho krásných motocyklů. Nechyběly staré předválečné Jawy či Francouzské předválečné kousky, mladší Kejvačky nebo Panelky, ale třeba i Italské Moto Guzzi a spousty dalších. Mimo staré motorky k prodeji představila Retro Garáž návštěvníkům i krásné exponáty nových motocyklů, jejichž značky jsou s historií zkrátka úzce spjaty. Na akci byly k vidění mašiny od Royal Enfield, nové Jawy, Indiáni nebo i elektrické Čezety.

Téměř 3.500 návštěvníků, kteří v sobotu 17.11.2018 vyrazili na Retro Garáž, krásně zaplnilo celý areál výstaviště a vytvořilo příjemnou veteránskou atmosféru. Mimo burzovní nabídky byl pro návštěvníky připraven pavilón B, kde byly k vidění především vystavené exponáty veteránských klubů (např. Veteran Car Club ČR, KHV Metuje, Czech Classic Trial, závodní motocykly Indian (Classicbikeclub - František Loučka), Grand Veteran, Porsche Classic Club ČR, Rolls-Royce Club ČR a další) nebo velmi půspobivá výstava fotgrafií tatrovek Vladimíra Cettla a obrazů pana Zapadlíka.

Perličkou programu byla živá aukce Škody 105, která se nakonec vydražila za 4.000 Kč. Stejně tak velikou pozornost budila tradiční veteránská tombola, ve které byly opět připraveny velmi hodnotné ceny - největší radost ale opět udělal zlatý hřeb tomboly - Jawa 21 Pionýr. 

Od příštího roku se bude konat Retro Garáž vždy 2x, konkrétní termíny jsou stanoveny na jaro 30.3.2019 a podzim 16.11.2019. Veškeré informace naleznete na webových stránkách RETRO GARÁŽ nebo na Facebooku RETRO GARÁŽ.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře k článku
milan1963 napsal 24.11.2018 v 18:45

Pěkné, mám to dost daleko ale podle fotek to stojí zato.


TOPlist