bmw_renocar_rijenPROFIL UŽIVATELE

cunado

Offline: Včera v 17:13 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 42
Město: Tymákov
Lokalita: Plzeň-jih Plz...
Poděkoval: 2x
Založil témat: 1x
Napsal příspěvků: 2x
Body komentářů: 10 / 7
ID uživatele: 335133
Registrace: 21.4.2018

Adresa profilu:http://cunado.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 14 záznamů

Včera Článek Přesně tak,moje slova,ti Japonci vůbec netuší,jak má vypadat motorka:) a navíc nám ta hloupá a zlá EU určitě ty motorky zakáže a všichni budeme muset jezdit na elektro koloběžkách,to by se za komunistů stát nemohlo:)
Včera Článek Pravda, už to vidím,to bylo to velké porovnání 4 zástupců střední třídy
21.10.2021 Článek Jak už tady zaznělo,bylo by skvělé srovnat NC s V-Stromem, obě jsou cenově podobné i svým určením, dokonce i objemem, NC má vyšší kroutak a Strom zase díky vyšším otáčkám výkon. Za mě by určitě vyhrál V-Strom,ale nechť si každý vybere,co mu vyhovuje
6.10.2021 Článek Opravdu pěkná motorka se slušnými parametry, oproti konkurenci má 3válec a hodně peknou přístrojovku (TFT, ale není to tablet), jak se píše v článku Tracer 7 a Versys 650 nebudou mít lehké spaní. Každopádně mě napadá otázka, jak to má nyní Triumph se spolehlivostí? V této oblasti v minulosti kralovali a mám pocit, že stále kralují Japonci a Trumph měl občas problémy. Rozhodně jsem rád, že se evropští výrobci takto zvedli a produkují skvělé motorky.
5.10.2021 Článek Velmi pěkná nabídka a tím i konkurence pro Tracer 9
+1 
6.8.2021 Článek Hlavně klid Ještě než půjdete podpořit Lubomíra Volného a další posuky, kteří chtějí ihned ven z EU, pojďte se nejdříve trochu zamyslet, asi je jasné, že to s tou elektromobilitou nebude tak horké. Minimálně ekonomicky a prakticky to zatím furt moc nevychází a jak píše autor článku, vždycky lze pořídit něco zajímavého do garáže a jezdit na tom klidně ještě 20-30 let, přestože emisní normy už jsou dávno jinde
+2 
3.8.2021 Článek Díky za každé další enduro/adventure Aprilia. Jen si nejsem jistý jestli suchá hmotnost 187 kg bude znamenat, že pohotovostní bude lehčí než T700, která je 204 kg. Ať počítám jak počítám, vychází mi obě podobně
+2 
15.6.2021 Článek Díky za technický video, který, jak koukám, vyvolalo spoustu reakcí:), za mě klidně více servisních videí. Abych nezůstal pozadu, tak přijdu taky s jednou připomínkou, používat VAPku na čistění motorky není podle mě dobrý nápad, protože se voda dostává kam nemá a dělá tam neplechu - ložiska, atd. Ale bohužel je to celkem běžné:(
+2 
4.6.2021 Článek Dát regulátor a chladič na to nejexponovanější místo je opravdu docela kiks, ale jinak se mi líbí odvaha HD vstoupit do tohoto segmentu a fandím každýmu inovačnímu počinu.
+2 
12.2.2021 Článek Asi si jí koupí někdo,kdo se spíš chce odlišit a hledá nějakou extravaganci. Poměr hmotnost/výkon tu vychází dost špatně a taky spolehlivost těchto indických a jinak dost zajímavých strojů,je hodně daleko za Japonci, takže i když je cenovka relativně nizko,tak to zřejmě nebudou stroje na 100 tis. km.
6.2.2021 Článek Zajímavý formát rozhovoru, těším se na další zástupce ostatních značek, pokud se podaří. Vždy je zajímavé slyšet, co chystají a jak vnímají požadavky budoucích potenciálních zákazníků.
28.12.2020 Článek Souhlasím s tebou, ta cena není zase tak super v porovnání s konkurencí v téhle třídě, každopádně Triumph má cenovou hladinu poměrně vysoko, takže v kontextu značky se jeví jako "lidovka"
10.11.2020 Článek Ta třída "Adventure" je dost široká, každý si zjevně představuje pro dobrodružství trochu jiný stroj:) NC750X palec nahoru za vzhled (podoba na crossrunner lze těžko popřít) a navýšení výkonu a otáček, tenhle stroj to opravdu potřeboval.
Každopádně nižší zdvihy asi nepotěší milovníky offroadu a jenom potvrzují, že tahle motorka míří více na silnici, než aby se vyvíjela do podoby nějaké "malé afriky" a vyzývala např. Tenere 700 (kde mimochodem čekám netrpělivě na 23/11 kdy ukáže svoje motky Kawasaki a spekuluje se o nové KLR 700).
Každopádně, jak napsal už někdo níže, většina uživatelů adventure stejně tráví 99% jízdy na silnici, takže "zcendurovatění" této kategorie ve smyslu posun k silničním motkám je celkem logické.
+1 
4.11.2020 Článek Přesně tak, taky očekávám, co nový Tracer 900, ta moto má obrovský potenciál a naprosto špičkový motor, který se ještě zlepší navýšením objemu, pokud se Yamaze podaří vychytat lepší posez a umístění stupacek a přitom zhruba zachovají nebo jen mírně zvýší cenu, tak to bude top moto, přičemž už dnes je to slušný prodejní úspěch.

TOPlist