bonmoto_srotovnePROFIL UŽIVATELE

Vevicka

Offline: 10.8.2023 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 42
Město: Plzeň 1-Severní Předměstí x)
Lokalita: Plzeň-město P...
Založil témat: 2x
Napsal příspěvků: 7x
Body komentářů: 1
ID uživatele: 327668
Registrace: 8.1.2018

Adresa profilu:http://vevicka.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 4 záznamů

9.1.2023 Článek Teda musím říct že jsi fakt srdcař chlape!!!Jednou jsme to takto podobně zkusili s kamarádem na "partyzány" a už nikdy více...nervozita okolo toho, že někomu spíš na pozemku, a může kdykoliv přijet, byla šílená...absolutně jsme se nevyspali...a komáři nás téměř sežrali taktéž zaživa :)...další den jsme na motorkách sotva seděli jak jsme byli v prdeli :)...každopádně mi vysvětli, ty jedeš takovou dálku a vezmeš si pytel na odpadky? Tohle mi moc hlava nebere, pakliže vezmu v potaz, že nejsi žádný cestovatelský zelenáč...jinak super trip, jeden z mála co jsem dočetl dokonce ;)
+1 
20.11.2018 Článek Teda musim říct, že takovýto super cestopis jsem dlouho nečetl l!!! Klobouček dolu!!! Ovšem taky musim říct, že jsem se nikdy tak u žádného doslova nenasral jako u tvého! Takovou porci dementů a kryplů najít na jedné cestě, to je neskutečný! V životě by mě tam nikdo nedostal ani párem volů a obdivuji Vás všechny, co tam jezdíte dobrovolně a ještě jim tam vozíte peníze!!! Promiňte za peprnější slova, ještě pořád vařim jako papiňák!!!
23.3.2018 Článek Chlapi tak tohle mě pobavilo, jste pohodáři jako sviň ...naprostá bomba, i videa mě doslova nadchl předjížděcí manévr v pravotočivé zatáčce jak v MOTO GP téměř tělo na tělo a s loktama až na asfaltu!!!Rossi s Marquezem se mají ještě hodněěěě co učit ! Díky
7.3.2019 Zboží Nemůžu jinak než souhlasit, nejhorší guma co jsem kdy jezdil, to klouzání po těch šupinkách v zatáčce je fakt peklo, nikdy jsem se na ničem nebál víc. POtvrdilo mi to nezávisla spousta lidí, že to nebyl pouze můj pocit.

TOPlist