renocar_srpenPROFIL UŽIVATELE

Prťka77

Offline: Dnes v 12:20 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 43
Město: Hynčice
Lokalita: Nový Jičín Mo...
Napsal příspěvků: 5x
ID uživatele: 302410
Registrace: 2.2.2017

Adresa profilu:http://prtka77.motorkari.cz (Sdílet)


VRAŽENSKÝ BABETATLON 2019

Reportáž z netradičního závodu na pekelných strojích Babetta

VRAŽENSKÝ BABETATLON 2019

Tak je to opět bohužel za náma ale bylo to super!!!

Vraženského Babetatlonu se letos zúčastnilo 44 strojů což je úplná paráda. Do cíle nedojeli 4 závodníci kteří už určitě ladí stroje na příští ročník 2020. Termín je předběžně stanoven na 1.8.2020 a už máme v hlavách nápady na nějaké to překvapení.

Letos se nám sešlo mnoho krásných strojů ale taky zajímavých závodníků. Na startu se objevil například kytarista Slash z kapely Guns N´Roses, princ Bajaja, přijel dokonce Bohuš s Iris. Potěšil nás zájem jezdců ze stáje Black Crosses z Orlové ale i dalších domácích i přespolních borců a děvčat.

První místo nám ,,vyfoukl přespolňák" Ondra Cága který minulý rok dojel na krásném 3. místě. Letos bylo vidět zlepšení jeho střelby i ladný chod jeho stroje a právem mu patřil nejvyšší stupeň vítězů. O 2. a 3. místo svedli boj otec a syn Kučákovi. Celoroční trénink staršího Jardy bohužel nestačil na excelentní výkon nováčka Daniela který ho s časem 26:38,71 předběhl o pouhých 29 sekund!! No nic Jardo, Babetta a kartáček na zuby se nepůjčují. V kategorii děvčat opět na nejvyšším stupínku skončila s časem 28:55,80 Vajra která zde měla i svůj početný fanclub. Musím se přiznat že celkově skončila na 12. místě a porazila mě o 2 sekundy :). Na 2. místě skončila Lucka (také nováček) a 3. Marťa kterou bohužel jako vloni zradila babča. Mezi oceněnými byli i 4 ostrostřelci ktěří trefili všech 6 ran. Příští rok budou střílet o 10 metrů dál:). Nejstaršímu účastníkovi Milošovi který statečně bojoval bylo 75 let. 

I když nám počasí trošku pokazil déšť tak to na kráse tohoto závodu nic neubralo a sešlo se mnoho skvělých fanoušků!!

Ve večerních hodinách po vyhlášení vítězů k nám přiletěla americká skupina KISS v podání naší SKVĚLÉ revivalove formace KIdSS. Na pódium z přistavené limuzíny za zvuku chorálu You Wanted The Best, You Got The Best! postupně vyskákalo 5 namaskovaných školáků a začala večerní zábava. Již tradičně vystoupila skupina Apači kterou jako host doplnila oderská formace Menu65.

Letošní ročník byla opět skvělá zábava a doufám že tak bude i příští rok.

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ!!!

Chtěl bych moc poděkovat celému realizačnímu týmu který tvoří více než 30 skvělých lidí bez nichž by tato akce vůbec nemohla existovat!!!

Velké dík patří i našemu sponzorovi firmě Flexwel která nás vybavila jednotnými dresy s potiskem loga Vraženského Babetatlonu.

A v neposlední řadě všem závodníkům, fanouškům, divákům, rodinám, .......... a přijďte zas

Těší se na Vás BABETA-GANG-VRAŽNÉ

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (1x):

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře k článku
Vajrule napsal 20.08.2019 v 20:17

Skvěle napsané, skvělá práce celého týmu a příští rok opět dorazím už se těším na všechny ženské konkurenty


TOPlist