PROFIL UŽIVATELE

Wallaby

Offline: 21.6.2018 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: -
Město: Strakonice
Lokalita: Strakonice Ji...
Založil témat: 16x
Napsal příspěvků: 6x
ID uživatele: 291555
Registrace: 26.7.2016

Adresa profilu:http://wallaby.motorkari.cz (Sdílet)


Medvědi ze Šumavy, sezóna 2018 a NAMAŽSE.

Medvědi ze Šumavy, sezóna 2018 a NAMAŽSE.

Při setkání Medvědů ze Šumavy, kdy hlavním tématem byla nová sezóna a výhled do budoucnosti, což zase bylo řešeno pod vlivem světlušek, ztrouchnivělých pařezů a psychotropních skřítků.

Přesto proběhlo zasedání předsedů motobandy Medvědi ze Šumavy. Jako vždy, se z toho vyklubalo další genderově nekorektní potěšení. Sice si nepamatuju, který z nás pábitelů a morálně nevyvážených jedinců, navrhl pro sezónu 2018, věnovat se oblasti slasti pro končetiny, ale toto téma jednoznačně vyhrálo.

 

S odstupem doby, jsem si jistý, že téma slastí pro končetiny, nejsem schopný vymyslet, protože jsem poetická duše která se vznáší nad loukou rozkvetlých okvětních lístků, a vymýšlí pouze poetické názvy poletujícího hmyzu, jako například čmelák je jasný „neseremed „

A zatímco ostatní slintají blahem nad naší drsnou motobandou, já se rozplývám nad poetickými texty s filozofickými otázkami, jako např.:

Proč trabant jezdí na louce pořád dokola ?  Protože si do dveří přibouchl pampelišku.

 

Téma slasti pro končetiny, bylo ale bohužel probráno důkladně, až po marginální detaily např.: v určitých chvílích je zapotřebí něžných tlap, kterýma budeme hladit plyn a přímo se sním laskat , hladit svoje mašiny, a hladit cizí motorkářky a hladit si …  Taky si můžeme tlapou pořádně zmáčknout heft - plynu a hnát se nocí pouze za svitu svého světlometu. Musí to být zázrak přežití, který budeme vozit ve svých sedlových brašnách, až do úplného zneužití, a občas ho mužem i lízat. Musí to být éterické jako zelená víla z Absintu. Musí to lákat bobry, protože Medvědi ze Šumavy rádi bobry, bobry ráno, večer a pořááááád … 

 

Takže rozkaz zněl jasně - něco vyvinout.

Úkolu se ujaly psychotropní skřítci, a v tajných laboratořích MzŠ ( ve vysokohorském vzduchu Šumavy a pod bludnými kameny) byl vyvinut přípravek podstatný pro přežití lidstva. Jmenuje se NAMAŽSE, krém na ruce s psychedelickými účinky. Možná si řeknete, jenom krém na ruce ? Ale bacha, je to krém na ruce s vůní RUMu !!!

Takže, skřítci, bludné kameny a vysokohorský vzduch Šumavy zafungoval.

NAMAŽSE s vůní RUMu je na světě.

Tento bohabojný přípravek vyvinutý v tajných laboratořích a dodávaný skrytě, pouze systémem dotyků mastných tlapiček, je nejdrsnější věc od dob vodíkové pumy (vodíková puma zmíněna pouze z důvodů prověřování internetové komunikace – je důležité se dostat i do mezinárodních vod  ;-)  

NAMAŽSE  je prostě vysoce návykové mazadlo. Není nad RUM a mazadlo, které kloužžžééééé.

 

 

Takže na závěr, co se bude dít v 2018?

Těšte se na setkání s Medvědi ze Šumavy:  noční jízda s přespáním na zřícenině kde straší, výlet až na kraj suchozemského života(cesta až k moři), a nejdelší trip, který podniknou pouze MzŠ jako jediní na světě – trip na Mars dlouhý 484 773 006km.

 

Zduř všem.

 

Vedení MzŠ                                                                                                                                                                 

Ivossek

Přemek

Wallaby

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře k článku
spike-cz napsal 06.03.2018 v 21:31

To bylo medvědínkou...
Ne, teď už fonty neblbnou a čte se to normálně.
Zase pobavilo, ať to bručí na cestách nejen Šumavou

Destroyer napsal 04.03.2018 v 06:47

O com je tento clanok a akym jazykom je toto pisane? ani google nevedel urcit jazyk


TOPlist