rebelhorn_kveten_borgPROFIL UŽIVATELE

Georg34

Offline: 12.11.2020 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 45
Město: Hrušovany na
Lokalita: Znojmo Jihomo...
Pomohl: 1x
Napsal příspěvků: 4x
Body komentářů: 2 / 5
ID uživatele: 28179
Registrace: 28.5.2008
Skype:personalgeorg

Adresa profilu:http://georg34.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 23 záznamů

4.9.2016 Článek Připomíná mi to prototyp Jawa Athena z 90. let od Václava Krále
+1 
16.3.2012 Článek ??? Když vezmeme v úvahu cenu 180 Kč za lístek, asi to se zájmem o motorky u nás nebude ještě tak špatné ???
Tak to si pište, že za 180 kaček za poloviční výstavu jsem v Brně byl naposled !!! A mám to za barákem. Příště už jen a jen Bratislavu. Tam si užiju za 5 Euro výstavu v komplet obsazení. Nazdar !
16.3.2012 Článek Tak dneska proběhla Bratislava. Do Brna a do Prahy už nikdy nejedu, pokud se něco nezmění. Příjezd k výstavišti a parkování super, vše (motorky, příslušenství, lodě, cyklistika, rybářství) za jednotné vstupné, na jednom místě. Všude úsměvy, ochota. A ceny? 5 Euro za lupen, 5 Euro za parkování. Fakt povedenej pátek!!
27.4.2011 Článek Podle diskuze je to celý o designu, pokud by Sportard měl lepší kabát a o něco nižší cenu, mohl být levnější variantou v kategorii cestovních endur a spousta lidí by do něj šlo. Bohužel, student, kterej umí kreslit ve photoshopu, by vymyslel něco hezčího, tak proč to nejde v Jawě? Lidi kupují hlavně očima, nějakou tu chybku v jízdních vlastnostech vždycky překousnou, ale cena nakonec rozhodne o všem. Jsem zvědavej, až si koupím za 5 let nový motokatalog, co najdu pod logem Jawa, dnes je na hodnocení brzy.
15.4.2011 Článek sxc525: poprosíme naše soudruhy z Číny
15.4.2011 Článek To udinar: já myslel, že nejlepší Jawa byl slavnej Pérák, s obrovským náskokem před světem, vyvíjenej tajně za války, u nás, mnohem lepší a levnější než Rumpál a Viliers. A tenhle motor už se nekupoval z Anglie. A šlo to. Koupí tohohle UFA bych pomohl vedení Jawy, ale rozhodně ne sobě. A podle prezentace mám pocit, že na nás stejně kašlou.
15.4.2011 Článek Tenhle výtvor a jemu podobný by neměl nést název Jawa, tahle legenda tím dostává hodně na pr... Kdyby tak šly oprášit formy na starou 500, ruce by jim lidi utrhali, jakej je po nich hlad, a to jsou ceny kolem 200 a výš. Moderní konkurenceschopnou motorku Jawa za současného vedení stejně neudělá, tak proč se nedržet retro kousků, který budou čím dál víc v módě - viz Kawa W800. Osobně je mi z toho smutno, kam až to došlo
13.3.2011 Článek Rossi dostal -vylágoš- od Lorenza? To je něco ve smyslu, jako že Rainey dostal vylagoš, když si poranil páteř? Kde byl Lorenzo, když byl věčně dolámanej? Ono je to všechno trošku zavádějící, když si jezdec přivodí zranění, vynechá pár závodů a pak se rozběhnou chytrý diskuze ve stylu -já to říkal, že prohraje.. To samý u Valeho přestupu k ukřivděné Yamaze, Vale už byl odepsanej a dopadlo to jinak, že? Nejsem až takovej magor do Valeho, ale aspoň to má šťávu, narozdíl od F1.
5.3.2011 Článek Včera Letňany. Mě od Brna vůbec nevadilo - tak jako vloni pražákům, že musím jet do Prahy. Šel jsem na výstavu českou, tudíž jsem nečekal zázraky a možná proto jsem byl spokojenej. Lidí tak akorát, ale ti co půjdou o víkendu zase budou nadávat - stejně jako na Brno, že se museli tlačit. Jela nás banda a prostě jsme dali dovolenou. Buď chci na motorky, nebo ne.. Voni Brno se stánkem Honda super, letos zklamání z Yamahy, slaví výročí a žádná stará motorka z nostalgie. Pochvala pro stánek Supermota, vypůjčili tři šestiválce a vidět Kawu Z 1300 naživo, nádhera. Za mě teda dobrý, lepší něco než čumět na hajzlu jen do časáku
8.2.2011 Článek Předem se omlouvám slušňákům z Prahy (viz příspěvky)Souhlasím s ERIXO. Za pár let budou v Praze motovýstavy aspoň 3, stejně tak Miss, dvě jsou málo. A až si odtáhnou Slovanskou epopej, tak ji určitě rozdělí na dvě části - když ji budete chtít vidět celou, zaplatíte dvakrát !! Praha je prostě nenažraná!! Není to o tom, kde je lepší výstava, ale jestli jsou větší frajeři pražáci nebo brňáci že jo ? Motorky jsou tak nějak mimo
Aspoň že ti kluci slovenský mají rozum
http://www.incheba.sk/vystavy/Výstava_Motocykel_2011/3010
25.12.2010 Článek Před deseti lety dostal kdosi dobrej nápad... Dál už to znáte
5.9.2010 Článek Naprosto souhlasím s VIRO !!
22.8.2010 Článek No nebýt Oggyho, tak nevím jak by letošní Mouto Gé Pé dopadlo
4.5.2010 Článek Toni Mang... Co dodat. Moc pěkně napsaný.Díky
17.3.2010 Článek Ani letošní výstava v Brně si nemůže čuchnout k mý první výstavě zažitou ve Vídni v roce 1992, o Intermotu ani nemluvě. Ale každej není odborník a ne každej má povahu jezdit po Evropě na lepší výstavy. Pro mě to bylo v Brně super, byl jsem s kamarádama 2x, z toho jednou ve čtvrtek po 17hod. zadara. Příště rozhodně zase Brno.
Předchozí
1 2
Následující

TOPlist